До чого сняться монети: тлумачення сну по різним сонникам для чоловіків і жінок

Найчастіше гроші уві сні обіцяють багатство. До чого сняться монети — не завжди трактування такого сну буде позитивним. Багато залежить від деталей сновидіння і тих дій, які ви робите з грошима. Що саме віщує ваша мрія, можна дізнатися в різних сонники. Часом розібратися в значенні сні не так, просто і необхідно ознайомитися з усіма тлумаченнями і вже потім робити якісь висновки.

До чого сняться монети — таке тлумачення сну пов’язано з вашою фінансовою сферою і по соннику може означати як прибуток, так і збиток в залежності від подробиць сну.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Монети у сні є символом змін у вашому житті. Найчастіше ці зміни пов’язані з фінансовою сферою, можливе поліпшення відносин між членами сім’ї. Також сон може натякати на вашу зв’язок з друзями, яких ви не бачили вже багато років. Якщо приснилися монети, такий сон принесе вам нові події, які наповнять життя яскравими фарбами.

Які саме монети вам приснилися?

До чого сняться золоті монети — багато грошей сниться до нових яскравих подій, ваша життя заграє по-новому, з’явиться азарт, пристрасть і натхнення. Багато золотих монет обіцяє цікаві подорожі, які ви не планували заздалегідь. Вас чекає багатство, дорогий подарунок або велику спадщину.

До чого сняться срібні монети — до виникнення великої кількості дрібних проблем. Вони тільки загартують ваш характер, і в підсумку призведуть до досягнення задуманого. Все це кардинально змінить ваше життя і принесе багато позитивних подій. При цьому нудьгувати ви не будете. Вас чекає насичена життя.

 • Залізні монети сонник тлумачить як фінансові негаразди, аж до зміни роботи;
 • Бачити уві сні монети з міді — до великого і наполегливій праці, але за нього ви отримаєте хорошу винагороду;
 • Сріблясті монети вказують на те, що зараз дуже сприятливий час для реалізації власних бажань. Сміливо беріться втілювати ідеї.
 • Нікелеві гроші говорять про те, що ви візьметеся за сумнівну справу. Гарненько подумайте, перш ніж починати що-небудь.

Валюта: гривні, євро, долари

Долари, побачені в сні, різні сонники трактують по-різному. Одні вважають, що вони обіцяють позитивні життєві зміни. Інші говорять про те, що доведеться розплачуватися з боргами. Долари разом з іншими грошима натякають вам, що майбутня подія може кардинально змінити ваше життя до невпізнання. Важливо лише зробити правильний вибір.

Гривні сняться до змін в особистому житті. Вас чекає знайомство з новою людиною, з яким ви зможете створити затишне гніздечко. Якщо крім грошей уві сні фігурували тварини, вас чекає зустріч з одним. Багато людей у сні — скоро ви опинитеся на святі. Це може бути весілля або день народження.

Євро є символом багатства і змін. Швидше за все, цей сон має значення для змін у вашій країні і особисто до вас має опосередковане відношення. Вивчайте та дізнавайтеся новини про події, що відбуваються в найближчим часом. Ймовірно, вам ця інформація може знадобитися, щоб уникнути фінансових втрат і нинішньої кризи. Якщо ви бачили досить велику суму в євро, краще не купуйте нічого грандіозного. Така покупка не піде на користь.

Які дії ви робили в сновидінні?

До чого сниться збирати монети із землі — вас можуть чекати дрібні сварки і розбрат у відносинах. Ймовірно, вам здається, що родичі вимагають від вас занадто багато, але насправді ви помиляєтеся. Як говорить сонник, збирати монети уві сні і складати їх акуратною стопкою – до переживань наяву. Проте сон натякає, що закінчиться все відмінно.

Сон, монети в якому ви пересчитываете, більшість сонників трактує як значні надбавки до капіталу. У першу чергу постарайтеся згадати розмір монет, які піднімаєте з землі. Дрібні мають негативне значення, а великі обіцяють багатство.

Якщо ви кидаєте гроші у сні, означає, що наяву ніяк не можете прийняти рішення. І ви розумієте, що будь-який вибір змусить вас чимось пожертвувати. Щоб зрозуміти, яке рішення буде більш правильним, подумайте про результат і вирішите, що краще з можливого в кінцевому рахунку.

Ви крадете гроші у сні – чекайте фінансових втрат. Якщо ви шукаєте гроші уві сні, наяву ви шукаєте відповіді на ваші питання, які мучать вже довгий час. Кидати монети у сні означає витрати незабаром. Якщо ви з кимось розплачуєтеся — доведеться попрощатися зі засобами. Швидше за все, віддасте великий борг.

Якщо уві сні ви знайшли скарб зі старовинними монетами — чекайте змін на краще у вашому житті.

Знайти скарб зі старовинними монетами

Знайти в сні скарб зі старовинними монетами сниться до появи у вашому житті чогось нового. Можливо, ви відкриєте в собі новий талант або рису характеру. Знайдете нове захоплення, які принесе чимало радості і неодмінно різноманітить ваше життя.

До чого сняться старовинні монети — до виникнення проблем, які є наслідком дій у минулому. Для їх вирішення вам потрібно звернутися за допомогою до тих людей, з якими ви вже давно не спілкувалися. А до чого сняться старі монети – до отримання чималої спадщини.

Ви знайшли скриню із золотом — наяву ви збережете гроші, і довгий час не буде потреби їх витрачати. Як говорить сонник, старовинні монети можуть снитися до отримання несподіваного сюрпризу, причому його вартість не має ніякого значення для вас. Таким подарунком можуть бути знання, які знадобляться в житті або талісман, що приносить удачу.

Бачити колекцію грошей різних країн, ювілейних монет

До чого сняться ювілейні монети — вам треба на якийсь час змінити обстановку. Можливо, варто відправитися в подорож, змінити клімат. Заплануйте поїздку, вона допоможе вам відновитися як фізично, так і емоційно. Для цього зовсім не обов’язково їхати в теплі країни, достатньо просто змінити обстановку. Рідкісні монети сняться до великого збільшення фінансів. Ви скоро знайдете суму, яка вам потрібна для втілення планів. Бути може, вас чекає спадщину. Ювілейні монети уві сні можуть говорити про те, що вас чекає успіх у будь-якій із сфер життя.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Монети у сні — до чого це? Дрібні гроші сняться зазвичай до невдячної роботи, марного важкої праці. Ви безумовно не щасливі. Великі гроші завжди віщують позитивні зміни матеріального становища. Така загальноприйнята трактування, але кожен сонник містить ряд цікавих деталей, які впливають на значення побаченого вами сну.

Сонник Міллера — успіхи в бізнесі і роботі

Сонник передвіщає багато дрібних турбот, якщо вам приснилася дрібниця. При цьому в кінцевому підсумку все завершиться благополучно, і ви навіть будете раді відбулися змін. Вас чекає невелике грошове додаток, і ви витратите гроші з розумом.

Великі монети говорять про успіх у фінансовій сфері. Ваш бізнес буде йти в гору, на роботі можливе підвищення по кар’єрних сходах. Визначено сприятливий час для початку розвитку своєї справи. Позитивне ставлення до подій лише збільшить ваші вигоди.

Знайти гроші на дорозі сниться до турбот і зайвих клопотів у реальності. Якщо ви отримуєте фінанси від незнайомого вам людини, наяву перед вами відкриються нові можливості. Втрата зарплати сниться до неприємностей, але великого значення вони не мають. Якщо ви займаєтеся підрахунком заощаджень – почніть більше економити і відкладати частину заробітку. Подібні заощадження допоможуть вам досягти бажаного.

Якщо вам приснилися гарні незвичайні монети, такий сон обіцяє подорожі та інші розваги.

Сонник Ванги — ви занадто материалистичны

 1. Гроші будь-якого роду сняться лише жадібним людям. Якщо ви віддаєте монети іншій людині, наяву ви будете вкладати значні суми для досягнення мети.
 2. Навпаки, отримати гроші від незнайомця говорить про вашої щедрої душі;
 3. Якщо гроші деформовані, ви втратите частину вашого капіталу. Не турбуйтеся з цього приводу, можливо сон якраз допоможе вам уникнути необдуманої угоди і збереже фінанси.
 4. Порвані гроші віщують крадіжку майна;
 5. Якщо ви знайшли безхазяйні монети, будьте обережні з подарунками і не беріть нічого чужого, можливий змова на цю річ.

Сонник Фрейда — можливо нове знайомство

 1. Фрейд трактував монети як символ ваших справжніх прагнень і стосунки між партнерами. Якщо ви розкидаєтесь грошима наліво і направо, значить, вас переповнюють емоції і можете вступити у відносини необдумано.
 2. Отримувати гроші від когось означає брак тепла і турботи в реальному житті. Швидше за все, у вас на даний момент немає другої половинки, зате є велика потреба в ній.
 3. Сон, у якому ви втрачаєте гроші, до виникнення проблем з чоловіком, стосунки підуть на спад. Якщо гроші втрачені, вам слід звернутися до лікаря.
 4. До чого сниться знайти монети — вас чекає нове знайомство, яке може призвести до відносин.

Сучасний сонник — швидке подорож

Золото у сні говорить про подорожі. Срібні гроші до виникнення проблем у відносинах між подружжям. Якщо молодій дівчині приснилося, що їй подарували срібні монети, наяву її коханий надійде з нею підло.

Висновок

Гроші та монети зазвичай сняться тим, для кого фінанси мають першорядне значення. Сон нагадує вам про те, що гроші не вирішать всі ваші проблеми. Слід змінити ваш життєвий фокус для гармонії з самим собою. Тривала концентрація на одній сфері життя призводить до того, що бажання не виконуються. Подумайте над цим і вирішите, що б ви хотіли змінити, щоб стати щасливішими. А ми бажаємо вам добрих снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code