До чого сниться золото: тлумачення за різними сонниками

Іноді уві сні ми бачимо речі, якими дуже б хотіли мати в реальності. Сниться золото — до чого це? Дуже багато життєвих прикмет пов’язані з золотом. Наприклад, втрата золотої обручки – до великої сварки, а якщо ви упустили десь золотий ланцюжок — вам попрощається нанесена комусь образа. Так до чого сниться золото — золоті прикраси і злитки трактуються зовсім по-різному, і не завжди в якості сприятливих символів. Так давайте ж розберемося у всьому докладніше.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Коли ви бачите в сні золото або різноманітні золоті прикраси, те сяйво і блиск не повинні обманювати вас своєю красою, тому що вони символізують собою ту брехню, фальш і чарує обман, який може підстерігати вас в реальному житті. Це і нещирі компліменти, і надмірні лестощі, які можуть виходити від ваших найближчих людей.

Ось як тлумачить золото сонник: ви повинні бути обережні і не піддаватися солодким і неправдивим промовам, щоб ніхто не міг ввести вас в оману. Однак, якщо уві сні ви тримаєте золото або коштовності в своїх руках, це означає, що Ви отримаєте прибуток, і вас чекає великий успіх.

Які саме прикраси ви бачили уві сні?

До чого сниться золото — ланцюжок з цього матеріалу символізує якісь радісні події, які повинні з вами статися. Наприклад, ви зустрінете людину, яка зіграє величезну роль у вашому житті. Також ланцюжок із золота сниться до матеріального прибутку.

Золотий ланцюжок, яку ви знайшли в сні – це хороший знак, що обіцяє веселощі і свята в колі друзів. Якщо ж ви втратили ланцюжок – це означає, що ви будете лінуватися і безтурботно проводити дні. Побачити ланцюжок на шиї в іншої людини-вам слід не так часто цікавитися чужим особистим життям, її інтимними подробицями.

Золотий кулон уві сні позначає ваш підвищений інтерес до когось, якщо кулончик виконаний у формі серця. Для сімейних людей кулон із золота символізує любов і вірність подружжя. Взагалі, кулон означає гармонію і світ в душі.

До чого сниться золотий хрестик на ланцюжку – до неодмінного вінчання, одруження. Або ж ви познайомитеся з людиною, з якою незабаром вас зв’яжуть шлюбні узи. Як і кулон, хрестик на шиї є символом радості і щастя.

Якщо ж вам приснився масивний золотий хрест – це означає, що ви знаходитесь на порозі нового життєвого етапу. Не дуже гарна ознака, якщо прикраса була зламаною-це може означати якусь смугу невдач на вашому новому шляху, або ж погіршення вашого здоров’я.

До чого сниться золотий браслет на руці — він символізує несподіване багатство або можливе дороге придбання. Якщо ж побачите браслет на своєму супутнику життя – це означає сварку між вами. Для неодружених, як каже сонник, золотий браслет може бути передвісником сварки з родичами, особливо, якщо прикраса було надіто на ліву руку.

Золоте колечко зазвичай сниться до довгоочікуваної пропозиції руки і серця і подальшого весілля, якщо подаровано уві сні коханою людиною. Є і погане тлумачення, до чого сниться золотий перстень, якщо уві сні ви упустили кільце або воно вам прийшлося не по розміру – це означає, що ваш шлюб може стати не дуже щасливим. Одруженим колечко із золота віщує народження дитини. А самотнім – швидке виконання всього задуманого. Великий золотий перстень – це знак того, що в реальному житті ви будете спілкуватися з заможними впливовими людьми, заведете корисні знайомства.

Золоті сережки побачити уві сні-знак стабільності і фінансового благополуччя. Дівчатам таке сновидіння обіцяє романтичну любов, а чоловікам – що їх справа принесе прибуток. Якщо ж уві сні Ви втратили золоті сережки — значить, в житті ви занадто непоступливі, що загрожує розладом у відносинах з близькою людиною.

  1. Сережки із золота з діамантами обіцяють величезні бариші від співпраці з фінансовими партнерами.
  2. Золоте колечко з перлами сниться до сліз і розчарування, а колечко із золота з діамантом може означати, що Ви отримаєте заступництво впливової людини.
  3. Якщо в прикрасі поєднуються золото і срібло — цілком можливо, що у вас може народитися двійня: хлопчик і дівчинка.
  4. Золотий кулон з яким-небудь каменем уві сні нагадує вам про невиконане перед кимось зобов’язання. Якщо цей камінь – червоного кольору – мова йде про близького родича, а якщо чорного – то колеги або партнера по бізнесу.

Що ви робили з золотими коштовностями уві сні?

Існують також тлумачення, до чого сниться золото уві сні, які пов’язані з вашими діями. Дарувати комусь золоте кільце – бути запрошеним на чиєсь весілля. Вкрасти колечко уві сні – втратити повагу оточуючих вас людей. Бачити велику кількість золотих кілець – вас оточують підлабузники і підлабузники. Віддавати своє кільце іншому – означає добровільно відмовлятися від близьких відносин з якоюсь людиною. Якщо ж золоте колечко подарували вам-значить, наяву вам протягнуть руку допомоги.

Втрата золотої прикраси віщує розрив з коханою людиною, а також ви можете упустити даний Вам шанс або бездарно витратити його. Зламана прикраса символізує великі розбіжності і сварки в сім’ї.

Якщо уві сні ви знайшли скарб – це до успіху, фінансового благополуччя і удачі у всіх ваших починаннях. Вам сниться, що ви зберігаєте золоті прикраси в будинку – значить, вас можуть зрадити і обдурити близька людина, якій ви цілком довіряєте. Якщо в сні ви купуєте золото або золоті вироби – то в реальному житті вас чекають великі клопоти і марна праця. Бачити уві сні золото на собі – до несподіваної хвороби.

Інші вироби із золота: монети, шкатулка, злитки, ікони

Бачити уві сні золото в злитках – до підвищення по кар’єрній драбині, для вас настане творчий підйом, що допоможе значно поліпшити ваше матеріальне становище;
Золоті монети – до настання періоду везіння у всьому, успіхів у роботі і процвітання; також вас може очікувати надбавка до зарплати; якщо ж монети фальшиві – бережіться обману;
Золоті ікони – Ви зможете впевнено протистояти всім труднощам і випробуванням, які стануть на вашому шляху до виконання мрії. Золота скринька – ви можете отримати багату спадщину.

Якщо уві сні ви були золотошукачем

Якщо ви працювали на копальні і здобували золото в сні – заради своїх меркантильних бажань ви готові піти на угоду зі своєю совістю, поступитися свої моральними принципами. Очевидно, що в житті ви настільки хочете поліпшити свій добробут, що можете завдати шкоди іншим людям. А якщо в сні ви просто поодинці миєте золото – це означає, що ви занадто стурбовані думкою сторонніх про себе, ви хочете бути хорошою людиною в очах близьких, незважаючи на ваші деякі неприємні вчинки. Уві сні знайти золото – ви марно намагаєтеся довести, що насправді ви не такий вже й поганий. Вам варто уважніше ставитися до оточуючих, стежити за своєю поведінкою в суспільстві.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Якщо вам приснилося золото, це сновидіння може мати безліч трактувань в різних сонниках, часом суперечливих. Це не дивно, адже і в житті ми по-різному ставимося до цього дорогоцінного металу: одні захоплюються ним і бажають їм володіти, а інші вважають тягу до золота не духовним явищем, що заважає саморозвитку. Тому відповісти на питання — золото уві сні, що означає — можете тільки ви самі.

Сонник Міллера — ви досягнете успіху

Сни про коштовності обіцяють успіх в матеріальному плані і ваших всіляких починаннях. Отримати в подарунок золоті прикраси – для жінки означає швидке заміжжя. Втратити золото – значить упустити свій шанс. Красти вироби із золота – значить, заслужити в реальності несхвалення знайомих, втратити роботу і повагу колег, що неминуче призведе до фінансового краху.

Сонник Ванги — вам дуже пощастить

Болгарська віщунка Ванга таким же чином інтерпретує сни про золото: отримати в подарунок – до заміжжя і несподіваного багатства, тримати в руках – до неймовірного везіння, до чого сниться знайти золото – заслужити славу і почесті в реальному житті, а якщо уві сні ви плануєте відкрити золотий рудник – значить, у житті ви намагаєтеся йти проти закону, ущемляючи права інших людей.

Сонник Фрейда — ви працюєте над відносинами

Психіатр Зігмунд Фрейд інтерпретує сни, в яких присутнє золото, як ваше прагнення якимось чином поліпшити відносини з вашим партнером. Ви підсвідомо хочете здобути прихильність своєї коханої людини, обдаровуючи його уві сні золотими прикрасами. У той час, як в реальному житті вам було б необхідно просто приділяти більше часу тому, кого Ви так любите.

Сучасний сонник — ви бажаєте благополуччя

Сновидіння про золото або золоті прикраси пояснюються, як бажання людини досягти фінансового благополуччя, професійних успіхів у роботі, а також поліпшення відносин в особистій сфері, з коханими людьми, можливості вступити в законний шлюб. В залежності від того, дарують вам золото, або ж ви крадете – сон інтерпретується з позитивної або негативної точки зору.

Давньоєгипетський сонник — можливі фінансові проблеми

Бачити і перебирати золоті прикраси уві сні – до фінансових проблем. Отримувати в подарунок золото уві сні-до можливої крадіжки або втрати грошей. Приміряти золоті прикраси — можливість зробити фатальну помилку.

Психоаналітичний сонник — будьте обережнішими

Тим, хто знаходить уві сні золоті прикраси, в житті незабаром має повезти в грошових справах, бізнесі, угодах. Втрата золотих прикрас — знак того, що потрібно бути обережніше, близька можливість обману з боку колег і партнерів.

Сонник Азара — ви знайдете нову мету

Якщо золоті прикраси вам дарують або ви з випадково знаходите-проблеми матеріального характеру відпустять вас не скоро. Дати прикраси, захоплюватися витвором мистецтва-визначитися в якнайшвидшому часі зі справою життя. Швидше за все, ваше сновидіння можна гарненько обміркувати і придивитися до себе і близьким.

Давньоперський сонник – ви мрієте про багатство

Сняться золоті прикраси – ви мрієте про багатство. Знайти прикраси – вам дуже пощастить, проблеми самі собою вирішуватися. Ви отримаєте лист від дорогої людини. Втрата прикрас – втрачені можливості. Якщо уві сні золото вкрали – до пліток.

Міфологічний сонник – ви дуже амбітні

Якщо ваш наряд був оброблений безліччю золотих прикрас, це означає, що вам властиво декіька перебільшувати свої достоїнства. Отримати золоті прикраси в подарунок означає удачу в бізнесі і благополуччя.

Сонник Гадалкін будинок – ви відчуваєте зневагу

На ваш погляд, вас недооцінюють. Як близьке оточення, так і колеги по роботі. Але це не відповідає дійсності. Тут швидше ви переоцінюєте свої якості і можливості. Вам потрібно скоротити багатоплановість інтересів і зосередитися на кількох.

Давньоруський сонник — до щасливого шлюбу

Золотий браслет — до щасливого шлюбу. Бачити браслет на руці — чийсь вчинок вас захопить. Знайти уві сні золотий браслет-вас чекає великий виграш, пора взяти участь в лотереї. Втрата браслета — неприємності, пов’язані з дітьми.

Правильний сонник — вас будуть поважати

Якщо уві сні ви бачите золотий браслет на руці — вас чекає надзвичайний успіх у всіх починаннях. Знайдений золотий браслет означає, що ви легко подолаєте шлях до матеріального добробуту і досягнете поваги з боку оточуючих.

Сонник 2012 року — вам пора відпочити

Якщо прикраса було не на руці, то вам пропонується зупинитися і дати можливість течією життя за сталим регламентом деякий час, бо золото — опускає і навіть рекомендує це. Але стежте за ритмом життя — він не повинен змінюватися.

Аюрведичний сонник — заміжжя з багатим

Золоті прикраси для жінки означають заміжжя з багатим, але меркантильним чоловіком. Знайти і тримати в руках прикраси — до легкого, запаморочливому успіху, визнання і пошани. Втрата уві сні золотих прикрас обіцяє і в реальності втрату чогось дуже цінного для вас.

Американський сонник — ви розкриєте таємницю

Багато золота – хороший знак, багато хороших змін. Золото – символ любові, удачі і честі. Якщо ви знаходите золото – в житті ви розкроїте важливу таємницю. Ховати золото – вас чекає нещастя, з вашої вини.

Висновок

Майже всі сновидіння, пов’язані з золотом, прикрасами і всілякими ювелірними виробами так чи інакше пов’язані з уявленням людей про славу, розкоші і багатство, з прагненням досягти фінансового достатку, сімейного щастя і благополуччя. Ті сни, в яких Ви отримуєте, купуєте, або ж отримуєте в подарунок золото однозначно говорять про успіх і процвітання. А сновидіння, в яких ви втрачаєте, крадете або ж хочете якимось іншим незаконним способом отримати золото, свідчать про неминучі великі втрати, як у грошовому, так і в моральному аспекті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *