До чого сниться золотий ланцюжок: тлумачення за різними сонниками

Сон про золотий ланцюжок є дуже хорошим знаком. До чого сниться золотий ланцюжок? Вона може означати багатство, успіх, удачу або знайомство з новою цікавою особистістю, з якою у вас будуть довгі партнерські або подружні взаємини. Але якщо уві сні ви втратили ланцюжок, це говорить про ліні і безвідповідальності, перегляньте своє ставлення до життя і викорените всі негативні грані особистості. Існують і інші нюанси, які слід враховувати при тлумаченні. Давайте розберемося докладніше…

Тлумачення сну в залежності від його подробиць

Постарайтеся згадати ваш сон докладно, не упустивши жодної дрібної деталі. Якщо ви абсолютно впевнені, що у вашому сні фігурувала така коштовність, як золотий ланцюжок, зверніть увагу на такі пункти, так як саме від них залежить правильне тлумачення сновидіння. Як говорить сонник, золотий ланцюжок може снитися як до матеріального добробуту, так і до розчарувань і втрат, все залежить від того, що відбувалося з прикрасою.

Де була коштовність на шиї, на руці, в скриньці, на вітрині

  1. До чого сниться золотий ланцюжок на шиї? Будьте уважні, якщо побачили ланцюг на шиї знайомої людини, він може вас зрадити. Якщо вам приснився золотий ланцюжок, Який був у вас на шиї, це означає, що хтось претендує на утиск вашої свободи і прав. Виходячи з цього очікуються проблеми, пов’язані з роботою, бізнесом і особистим життям. Подібний сон може вказати, наскільки ви залежні від начальства, колег або другої половинки.
  2. Золотий ланцюжок у сні, надітий на вашу руку, означає, що ви залежна людина і легко піддаєтеся впливу оточуючих. Чим товщі ланки ланцюга, тим сильніше цього впливу ви схильні. Але для чоловіка цей сон є дуже сприятливим, так як пророкує йому міцну сім’ю і довгострокові відносини зі своєю обраницею.
  3. Якщо вам сниться, як ви ховаєте свою коштовність в скриньку, наяву вас чекає завдання, яке на перший погляд здасться нездійсненним, але будьте впевнені, ви з ним впораєтеся.
  4. Бачити уві сні золотий ланцюг на вітрині в ювелірному магазині пророкує програш в задуманій Вами справі.

Чи висять додаткові прикраси: хрестик або кулон

Якщо вам приснився ланцюжок без будь-яких ювелірних прикрас, і він знаходиться на вас, значить, у вас є прагнення до нових подвигів або знаннями. Але бачити його на іншій людині дуже неприємний знак, він позначає зраду, і швидше за все це буде хтось із вашого близького оточення.

  1. До чого сниться золотий ланцюжок з хрестиком? До нового знайомства, яке виявиться для вас дуже вигідним, а людина стане близьким і надійним товаришем, здатним надати підтримку у важкій ситуації. Для самотніх, побачити такий сон, позначає зустріти свою долю, яка може привести до шлюбу або до тривалих відносин. Якщо вам приснився великий хрестик, в найближчому майбутньому з’явиться нова робота, що відкриває безліч перспектив.
  2. До чого сниться золотий ланцюжок з кулоном? Такий сон також несе в собі позитивний заряд. Прикраса є символом душевної гармонії, спокою і миру в сім’ї. Бачити кулон на іншій людині, означає, що вас вплутають у справи, що не представляють для вас ніякого інтересу.

Якщо ви позбулися прикраси порвали або втратили

До чого сниться порваний золотий ланцюжок?

  1. Сон про таку подію говорить про ймовірність серйозно захворіти. Будьте обережні зі своїм здоров’ям, відмовтеся від шкідливих звичок.
  2. Якщо ви бачите, як ланцюг буквально рветься у вас в руках, стримайте амбіції, скоріш за все ваші надії зараз так і не виправдаються.
  3. Порвати чужий ланцюг – до проблем на роботі, вам доведеться багато трудиться за дуже маленьку зарплату.
  4. А якщо ви бачите, як ця прикраса порвалася в руках людини, якого ви знаєте, то врахуйте, що ця людина наяву є джерелом більшості ваших проблем.

Тепер давайте розтлумачимо сон, в якому ви прийшли з порваним ланцюжком до ювеліра, щоб він його полагодив. Вам не варто нехтувати почати справою і пускати все на самоплив, а слід більш детально і ретельно підійти до його розвитку.

Втратити в сні золотий ланцюжок — до дрібних негараздів у вашому житті, причому ініціатором виступите ви самі, так як занадто зациклені на собі і не замечете нічого навколо. Також якщо планується розважальний захід, сон вказує на те, що він пройде дуже весело, всі будуть в повному захваті.

Якщо вам приснилося, що ланцюжок насправді не золотий, але ви думали інакше, майте на увазі, що вас намагаються втягнути у справи, які суперечать закону, і рано чи пізно спливуть всі факти, що вказують на вашу участь у цьому.

Якщо ви отримали прикрасу в подарунок або купили його самі

Отримати такий подарунок уві сні від мами, означає, що ви скоріше за все занадто мало часу і уваги приділяєте батькам, які дуже нудьгують і з нетерпінням чекають кожної зустрічі.

Для дівчини сон, золотий ланцюжок в якому була подарована чоловіком, означає, що в реальному житті її супутник буде дуже турботливим і відданим чоловіком. Якщо на прикрасі ще й присутня кулон, то нагрянувшее щастя триватиме дуже багато років, а обранець буде щиро любити вас.

Для заміжньої жінки тлумачення трохи суперечливо. Якщо сниться, що ланцюжок подарував чоловік, це до позитивних змін в сім’ї, що тільки зміцнить ваш шлюб. Але бачити, як цю прикрасу дарує Вам сторонній чоловік — до появи у Вашому житті суперника, або суперниці, які намагаються всіма способами розбити сім’ю.

Варто відзначити один важливий момент. Якщо напередодні в реальному житті ви отримали такий подарунок, то сон не слід приймати занадто близько до серця, адже тут скоріше всього задіяна ваше підсвідомість, яка відображає даний сон ночами.

Виявивши уві сні, що подруга подарувала вам гарний ланцюжок, чекайте успіх в суспільстві, а також популярність серед чоловіків. Цілком ймовірно, що подібний сон обіцяє також підвищення по кар’єрних сходах або підвищення заробітної плати.

Коли Вам сниться сон, в якому ви самі собі купуєте ланцюжок, придивіться до свого стилю життя, можливо, ви стали надто самостійною людиною. Пора стати трохи слабкою і наївною дівчинкою, хоча б для виду, щоб залучати чоловіків, і тоді особисте життя нарешті налагодиться.

Трактування сну в різних сонниках

Золотий ланцюжок є предметом жадання, володіння подібною прикрасою підвищує ваш статус в суспільстві. Крім того, жінкам коштовності, як правило, дарують представники сильної статі, так що ланцюжок із справжнього золота служить ще й показником вашій популярності і привабливості. Залежно від деталей сну володіння статусним предметом може обіцяти вам як благо, так і неприємності.

Сонник Міллера – ваші сумніви безпідставні

На думку пана Міллера, золотий ланцюжок — це символ, що відображає емоції. Наприклад, якщо уві сні жінка отримує в подарунок таку прикрасу, наяву вона сумнівається в щирості і вірності. Подібний сон, в якому ви даруєте прикрасу комусь, також натякає на сумніви в почуттях. Не варто ставитися до цього занадто серйозно, так як ці сумніви безпідставні, не підкріплені фактами, яких, по суті, і немає. Також Міллер застерігає, що сильний розлад уві сні через порваної ланцюга може позначати важку хворобу.

Сонник Ванги – вас чекає багатство наяву

Відома віщунка Ванга асоціює золоті прикраси з успіхом і багатством наяву. Сон, в якому ви бачите на собі або купуєте золотий ланцюжок віщує удачу в грошових справах і прибуткове вкладення в ризиковану справу, закінчення якого буде тільки благополучним. Однак якщо в сні ви бачите втрату золота і відчуваєте сильні переживання з цього приводу, будьте уважні, можливо, вас чекають матеріальні втрати.

Сонник Фрейда – у вас комплекс неповноцінності

На думку доктора Фрейда, золотий ланцюжок символізує ваш комплекс неповноцінності. Ви думаєте про те, що вас не люблять або недооцінюють оточуючі, але це всього лише домисли, насправді справи йдуть зовсім інакше, і не варто даремно себе терзати дурними думками.

Коли ви захоплено дивитеся на ланцюжок, який знаходиться на шиї іншої людини, то в реальному житті пора припиняти занадто часто цікавитися чужими інтимними справами і зайнятися своїм особистим життям. Втрата ланцюжка-це попередження про те, що за спиною ведуться плітки і неприємні розмови про вашу особистість, про які ви не здогадуєтеся.

Сучасний сонник – успіх матеріальний і духовний

Побачити уві сні золотий ланцюжок-обіцянка не тільки до грошового прибутку, але і духовного саморозвитку. По дорозі до отримання заповітного багатства потрібно зменшити злегка обороти і набратися терпіння, тоді все у вас вийде так, як і задумано. Правильно обрана мета виправдовує кошти.

Для дівчат сучасний сонник підготував приємний сюрприз. Отримати уві сні прикрасу в подарунок позначає, що в особистих справах вас чекає успіх. З’явиться людина, яка буде намагатися якомога частіше радувати вас приємними сюрпризами наяву. Якщо вам сниться, як ланцюжок дарує незнайомець, значить, попередні стосунки ще не закінчені, а колишній коханий постійно думає про вас і хоче все повернути назад.

Несприятливим передвісником є сон, в якому золотий ланцюжок рветься, це знак розриву тривалих і міцних відносин, що трапиться раптово і несподівано, і, на жаль, від вас вже нічого не залежатиме.

Висновок

Яким би не був сон, не варто всю інформацію сприймати буквально і впадати в ступор або паніку. Прийміть до відома отримані знання і самі думайте, як вступати в подальшому. Виходячи з детального аналізу снів, можна сміливо зробити висновок, що ланцюжок сниться не тільки до сприятливих подій у житті, але якими тлумаченнями ні в якому разі не можна нехтувати, як і надавати їм зайво важливе значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *