До чого сниться золоте кільце: тлумачення за різними сонниками

Дуже часто люди уві сні бачать різні прикраси, особливо це справедливо для жінок. До чого сниться золоте кільце на пальці? Як говорить сонник, золоте кільце з благородного металу – це дуже хороший знак, який несе в основному позитивні і сприятливі прогнози для бачачого такий сон. Якщо вам довелося бачити уві сні золоте кільце, готуйтеся до несподіваних подарунків долі. А точне тлумачення вам підкажуть подробиці сновидіння.

Тлумачення сну в залежності від його подробиць

До чого сняться золоті кільця на пальцях? Будь–який сонник пропонує тлумачення з урахуванням подробиць і деталей вашого сновидіння. Тому щоб точно зрозуміти значення побаченого уві сні, бажано докладно згадати найменші деталі сюжету. Саме вони часто грають вагому роль у визначенні тлумачення. Скористайтеся нашими підказками, і ви точно не пропустіть жодної важливої деталі.

Ви бачили одне кільце або кілька?

Якщо вам приснилося золоте кільце уві сні, тоді в реальному житті вас очікує розкіш і багатство, процвітання і успіх у всіх справах, пов’язаних з фінансами. Як говорить сонник, золоте кільце на пальці обіцяє вам поваги від оточення, в якому ви будете перебувати.

Якщо кільце уві сні знаходиться на безіменному пальці, це знак одруження або пропозиції вийти заміж. Сновидіння, в якому надіто кільце на мізинець, підказує звернути увагу на близьких людей, швидше за все, їм потрібна ваша допомога. На середньому пальці кільце уві сні – це знак вірності вашого обранця.

До чого сняться золоті кільця – багато прикрас віщує народження довгоочікуваної дитини. Бачити розсипані золоті кільця уві сні — це провісник зміни роботи. Вибирати одну прикрасу з безлічі, означає, що ви хочете зустріти нового друга або кохану людину. Вам необхідно бути впевненим, що на цю людину можна покластися. Такий сон часто сниться людям, які вступили в невдалий шлюб. Якщо вам пропонують купити кільця, такий сон віщує знайомство зі злочинцями.

Якщо в прикрасу був вставлений камінь

До чого сниться золоте кільце з каменем:

 1. Каблучка з діамантом обіцяє успіх у справах, яке принесе хороше знайомство. Настає корисний період, щоб заводити зв’язки. Чорний діамант натякає на вашу подвійність натури. Безліч дрібних діамантів віщують вам сльози, маленькі клопоти і неприємності.
 2. Сон, золоте кільце в якому виявилося з сапфіром, означає, що ваше життя буде наповнена удачею. Вас чекає духовна мудрість і гармонія в душі. Але іноді кільце з сапфіром сниться до фатальної любові, яка принесе душевні рани.
 3. Вам приснилося кільце з рубіном? Воно віщує виконання бажань, щастя в любові і успіх в роботі, багатство й енергію. Це не дивно, тому що рубін — камінь королів.
 4. Кільце зі смарагдом віщує велику кількість цікавих подій. Сонник вважає, що у вас також є отримати велику спадщину. Іноді подібне сновидіння є передвісником життєвих змін.
 5. Кільце з гранатом уві сні обіцяє безгрошове існування. Вам доведеться деяку частину життя прожити в бідності.
 6. Перстень з аметистом віщує виконання бажань, які так давно були вами загадані.

Ви знайшли кільце, купили його або отримали в подарунок

Знайти уві сні золоте кільце означає зав’язати нові знайомства наяву. Як стверджує сонник, знайти золоте кільце, ці зв’язки будуть корисні для вас. Тому будьте пильні і не пропустіть шанс розширити коло спілкування. Є й ще одне тлумачення, до чого сниться знайти золоте кільце – у вас нові плани та ідеї, реалізувати які вам не складе більшої праці.

Вибір кільця уві сні часто означає звістку про швидкі заручини. Іноді такий сон може бути символом поповнення в сім’ї. Але згідно з іншою трактуванні, такий сон може передвіщати проблеми, які ви не зможете вирішити. Вам слід вжити певних дій, щоб змінити обставини. Якщо вас долають сумніви, тоді слід звернутися за порадою до друзів або рідних.

Якщо наснилися золоті кільця, які ви приміряєте по черзі, це обіцяє Вам виконання бажань наяву. У вашому житті зможуть реалізуватися навіть самі нереальні мрії. Насолоджуйтесь успіхом, але пам’ятайте, що це не постійне явище.

Отримати золоте кільце в подарунок означає, що поруч з вами є люди, які щиро люблять вас. Можливо, скоро у вашому житті з’явиться людина, яка зробить вам пропозицію руки і серця.

Купувати кільце уві сні-вам доведеться стати учасником любовного роману. Сонник радить в такому випадку бути в тверезому розумі і при здоровому глузді, не дозволяти пристрасті одурманити вам голову. Ви можете наробити помилок, про які потім будете шкодувати. Інше тлумачення віщує багато перспективних знайомств, які переростуть в дружні відносини, в рідкісних випадках можуть скластися навіть любовні історії.

Що означає втратити прикрасу уві сні

Втрата кільця уві сні пророкує втрати, скандали і відсутність взаєморозуміння, вас чекає багато образ і розчарувань. Для заміжньої пари сонник віщує розлучення. Але якщо уві сні після втрати кільця ви відчуваєте радість, тоді наяву ви позбудетеся від проблем.

Якщо у вас вкрали кільце, сонник обіцяє появу відчуження у відносинах з другою половинкою. Причиною може бути різко виникеувші ревнощі і недовіра. Щоб у всьому як слід розібратися, слід відверто поговорити, інакше трапиться розлучення.

До чого сниться зламане золоте кільце — це поганий знак, який обіцяє скандали, потрібно бути готовим до всього. Кільце, що лопнуло уві сні символізує тріщину в стосунках близьких людей. Будьте уважні до свого партнера. Придивіться, чи не змінилася його поведінка. Сонник припускає, що ваш обранець приховує від вас зраду. Але не потрібно турбуватися, тому що може бути настала криза у відносинах або вас чекає переїзд в інше місто, а зовсім не зрада

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік

Бачити уві сні золоті кільця для дівчини означає, що незабаром вона отримає пропозицію про заміжжя. Сонник радить залишити хвилювання з приводу того, що коханий буде приділяти вам менше уваги, він буде готуватися зробити пропозицію. Такий шлюб принесе щастя парі і буде наповнений гармонією.

До чого сняться золоті каблучки жінці-це обіцяє щастя і взаєморозуміння в сімейних відносинах. У вас буде будинок – повна чаша. Ставтеся до цього дарування дбайливо.

Якщо наснилися золоті каблучки холостому чоловікові, це віщує одруження. Уві сні вибирати кільце — в реальності ви теж будете стояти перед вибором дівчат на роль дружини. Побачив такий сон одруженому чоловікові слід звернути увагу на свою дружину. Бачити уві сні кільце на пальці іншої жінки — провісник зради. Будьте уважнішими до вашої обраниці, постарайтеся приділяти більше часу сім’ї.

Трактування в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Золоте кільце уві сні – до чого це? Як стверджують більшість сонників, бачити світле і дороге кільце – хороший знак, який обіцяє вам успіхи в кар’єрі, міцне здоров’я, щиру любов і шлюб. Але якщо ви побачили зламане кільце або втратили прикрасу, тоді, навпаки, чекайте труднощів і неприємностей.

Сонник Міллера — удача на вашому боці

Бачити уві сні золоте кільце на пальці — ознака успішності в справах. Вам буде супроводжувати успіх в роботі. Але кільце з тріщиною не віщує нічого хорошого. Для коханих це кінець відносин, для подружжя – чвари і нещастя. ви бачили кільце на руці іншої людини. До чого сниться золота обручка на пальці іншої людини – вас чекає багатство і можливості фінансового зростання.

Сонник Ванги – у вас дуже багато справ

Як стверджує цей сонник, золоті каблучки на пальцях символізують ваші незавершені справи, вир подій. Сон, в якому вам на палець одягають кільце, обіцяє Вам рішення довгострокової проблеми. Якщо не можете вибрати кільце, то наяву ваше серце вільне, і ви не катуєте прихильність до кого-небудь. Поганий знак-впустити кільце, ви порушите ваші обіцянки і клятви вірності, тому що доля приготувала для вас випробування.

Сонник Фрейда – ви бажаєте відносин

Кільце – це символ жіночих статевих органів, а його надягання на палець символізує статевий акт. Отримувати кільце в подарунок — поруч з вами є людина, яка хоче вступити в шлюб, він розраховує зав’язати серйозні стосунки з вами. Якщо вам приснилося, що ви даруєте комусь кільце, значить, відносин хочете ви.

Якщо жінка бачить у сні багато кілець на своїй руці, у неї є прихована або явна симпатія до своєї ж статі. Для це означає бажання вступити в статевий акт з багатьма жінками. Побачити зламане кільце означає наяву проблеми зі здоров’ям статевих органів.

Сучасний сонник – вас чекають нові знайомства

Носити кільце уві сні-успіх у справах. Бачити прикраси на інших — провісник благополуччя і нових знайомств. Це буде сприятливий час для здійснення бажань. До чого сниться золоте кільце незаміжній дівчини – вам отримати пропозицію руки і серця від коханого. Буде дана можливість переконатися в щирості його почуттів. Бачити зламане кільце — чекайте багато сміття і неприємностей, можливо, навіть трапиться розлука.

Американський сонник — ви дуже велелюбні

Носити уві сні кілька золотих кілець-зайва вітряність з Вашого боку, невірність. Отримувати в подарунок золоті кільця — ви звертаєте увагу на інших чоловіків (або на кількох чоловіків відразу, якщо зараз не перебуваєте у відносинах).

Малий Велесов Сонник — кар’єра складеться успішно

Масивні золоті кільця, прикрашають пальці — до багатства, успішній кар’єрі, дорогим подарункам, зростання вашого добробуту, а також нових корисних знайомств з потрібними людьми, здатними вивести вас на новий рівень життя.

Сонник для всієї родини — вам доведеться економити

На ваших руках золоті каблучки означають, що вам навпаки, доведеться змушено голодувати, просити милостиню. На руках чужої жінки — згадати минулі образи. Знімати, втрачати, перераховувати прикраси — позбавлення вашій родині не загрожують, поки ви піклуєтеся про їх безпеку.

Інші популярні сонники

 1. Сонник майя: бачити уві сні золоте кільце віщує весілля. Можливо, одружитеся не ви, а хтось із ваших друзів.
 2. У дворянському сонник Гришин втрата обручки або звичайного кільця віщує, що ви за своєю ініціативою розірвете колишні зв’язки і знайдете нових друзів.
 3. Автори нового сімейного сонника стверджують, що якщо молода дівчина отримує кільце уві сні, то вона може більше не хвилюватися з приводу свого коханого – його серце повністю належить їй.
 4. Згідно циганського сонником, якщо на вас кільце, яке є підробкою або просто дешеве – це до легкого нездужання. Якщо ж кільце має велику цінність – ваше здоров’я міцно, ви добре розвинені фізично. Можливе весілля незабаром.
 5. Старовинний французький сонник стверджує, що золоте кільце — символ дружби і любові. Вас чекає щасливе сімейне життя і чудові діти. Якщо кільце підносять вам в дар – це є знаком чистої любові.
 6. Старовинний англійський сонник говорить про те, що упустити обручку зі свого пальця для заміжньої жінки означає, що чоловік їй не вірний, і жінка, якою він захоплюється, може зламати їй життя. А якщо розмір кільця менше звичайного, то можлива чиясь хвороба. Надіти кільце собі на палець-вас чекає союз з коханою людиною.
 7. Східний жіночий сонник попереджає, якщо ви бачите або приміряєте золоте кільце – можлива весілля у когось із близьких вам людей. А якщо кільце було з камінчиком-пропозиція руки і серця не змусить себе чекати.
 8. Сонник Цвєткова каже, що бачити уві сні кільце – отримати або зробити пропозицію, а втратити його — до розлуки з поточним партнером.
 9. За версією сонника езотеричного, золоте кільце віщує розлучення. Надії, які покладалися на цей шлюб, не здійсняться.
 10. За ідіоматичним сонником таке сновидіння обіцяє дівчині інтимний зв’язок з цікавим чоловіком з подальшим пропозицією руки і серця;
 11. Сонник XXI століття стверджує, що потрібно очікувати низку хороших подій, і не залишає сумнівів в тому, що гряде вдале заміжжя;
 12. За версією українського сонника, якщо кільце точно із золота-дівчина найближчим часом отримає пропозицію вийти заміж. Але якщо точно знаєте, що прикраса тільки позолочене або з іншого жовтого металу, то чекайте неприємності, сварки з коханим і матеріальні труднощі
 13. Іспанський сонник попереджає, якщо уві сні ви побачили багато кілець на своїх руках, слід остерігатися зустрічей з незнайомцями, вони можуть бути небезпечні. А народженим в зимові місяці загрожує не небезпека, а сварки з коханими, які можуть привести до остаточного розриву відносин.
 14. Інтимний сонник. Золоте кільце уві сні обіцяє труднощі в шлюбі. Якщо заміжня жінка уві сні отримує в подарунок кільце, наяву слід чекати ускладнення відносин з чоловіком, сварок, можливо, зради жінки чоловікові.Втратити золоте кільце, навпаки, значить очікування швидкого примирення
 15. Психологічний сонник. Отримати в подарунок золоте кільце уві сні – до зустрічі з багатою і корисливою людиною, яка буде намагатися впливати за рахунок свого становища. Втратити кільце із золота-упустити досить серйозний шанс через сумніви і небажання ризикувати.
 16. Ассірійський сонник. Кільце на пальці — наближення важливої події або людини. Кільце загубилося — біда, злі чутки. Кільце з камінням — увага до вас на роботі. Кілька прикрас і кільце-бажання збагатитися в найкоротші терміни вас залишить.

Висновок

Золоте колечко-символ нескінченної любові, відданості і вірності люблячих один одного подружжя. Більшість тлумачів сходяться на думці, що поява цього образу уві сні так чи інакше пов’язано з відносинами між людьми. Варто трактувати подібне сновидіння в залежності від того, кому саме воно приснилося, кому належало уві сні, чи було воно просто на руці або з ним проводилися якісь дії. А ще ви можете придумати своє власне тлумачення. І часто, перш ніж шукати в подібному сні якийсь таємний сенс, варто спочатку задуматися над тим, що ви, можливо, просто давно готові до сімейного життя, а ваша половинка ніяк не робить перший крок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *