До чого сняться очі: тлумачення за різними сонникам для чоловіків і жінок

Дуже рідко уві сні можна побачити чиїсь очі або ретельно розглядати свої власні. До чого сняться очі? Як говорить сонник, очі уві сні є дуже важливим знаком. За ним можна сказати так само багато, як і спостерігаючи за поглядом людини в реальності. Сон, очі в якому ви побачили, містить в собі прихований сенс, що піддається розшифровці. Так давайте ж розберемося у всьому докладніше.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Сни найчастіше бувають фантастичними, неясними, повними загадкових знаків і символів. Але вони не є безглуздими. Кожен сон – це зашифрована підказка від підсвідомості. Для правильного розуміння побаченого вами вночі необхідно постаратися пригадати до найдрібніших подробиць всі подробиці сновидіння. Наші підказки допоможуть вам згадати сон і не упустити жодного важливого нюансу.

Чиї очі ви бачили: свої чи чужі

Як говорить сонник, очі свої означають необхідність уважно проаналізувати свою поведінку. Чи вірно ви оцінюєте те, що відбувається, Чи відчуваєте, як до вас ставляться оточуючі? Ймовірно, ви помиляєтеся в своїх оцінках. Такий сон несе попередження бути більш серйозним.

Розглядати свої очі в дзеркальному відображенні – намагатися знайти вихід з непростої ситуації. Ви перебуваєте в тривожному стані. Важливу для вас справа не вдається вирішити без проблем, і виною тому ваші дії. Не приймайте поспішних рішень. Якщо очі у відображенні привертають вашу увагу, здаються більше звичайного-вас чекає поліпшення матеріального становища. Можливі виграші і несподівані знахідки.

Продовжуємо вивчати сонник: дивитися в очі іншій людині означає, що хтось пильно стежить за кожним вашим кроком. Будь-яка ваша необережна дія може бути трактована не на вашу користь.

 • Дивитися в очі коханому – вірність, довіра, щирість у ваших стосунках. Вам нема чого побоюватися;
 • Дивитися другу в очі-сумніватися з приводу прийнятого рішення;
 • Дивитися родичу в очі-шукати підтримки серед близьких.

Також важливо згадати, який був звернений на вас погляд. Недоброзичливий-означає, що хтось живить до вас сильні негативні почуття. Якщо погляд приємний, розуміючий-спробуйте пригадати риси незнайомця, можливо, він когось вам нагадає.

Не дивитися в очі уві сні – також символічно. Якщо ваш співрозмовник у сні весь час відводив від вас погляд, велика ймовірність, що ви опинитеся без вини винуватим – чиїсь чужі дії будуть коштувати вашій репутації. Вам доведеться докласти багато зусиль, щоб вийти з цієї ситуації без втрат.

Якщо уві сні ви бачите очі, але не можете розглянути обличчя – вас чекає удача в справах, сприятливі зміни. Порожні очниці на обличчі-попереду труднощі, які ви не в силах передбачити. Бачили уві сні каламутні очі? Сновидіння пророкує вам занепокоєння, які принесе спроба вирішити правові питання.

Колір: блакитні, сині, зелені, сірі, карі, темні

 • Якщо вам приснилися очі карого кольору – ви занадто довірливі, остерігайтеся дій недоброзичливців;
 • Очі сині віщують глибоке, взаємне почуття, що поглинає вас і вашого обранця;
 • Блакитні очі – символ вашої простоти. Удача відвернеться від вас.
 • До чого сняться зелені очі? Як говорить сонник, зелені очі віщують, що у важку хвилину близькі і друзі будуть з вами поруч і нададуть необхідну підтримку.
 • Сірі очі свідчать про хитрість, гру, яку з вами веде хтось із найближчого оточення.
 • Темні очі – сон говорить про наявність у вас підступного і сильного недруга;
 • Як говорить сонник, червоні очі означають, що Вам неясні ваші перспективи, планувати майбутнє безглуздо, ваша інтуїція спить.

Якщо уві сні ви робили собі макіяж

Нафарбовані очі бачити – вам часто доводиться зображати емоції, яких ви не відчуваєте. Будьте більш відверті! Як говорить сонник, фарбувати очі уві сні тінями означає, що наяву вам доведеться змінити свій погляд на будь-яку ситуацію на протилежну. Є й інше тлумачення, до чого сниться фарбувати очі тінями – ви дуже проникливі зараз, провести вас не вдасться.

З вашими очима уві сні було щось не так

 • Бачити почервонілі, хворі очі – до тривоги;
 • Гнійні очі-ознака ситуації, яка викличе у вас почуття незручності, сорому;
 • Ячмінь на оці віщує сновидцю отримання грошей;
 • Сльози, що стоять в очах, символізують почуття провини і каяття.
 • Очі з мішками вказують на можливість виникнення непорозумінь. Хтось мінливо витлумачить навіть абсолютно однозначні ваші дії.
 • Синяк під оком уві сні- порада вам бути стриманим. Ваша емоційність може завести вас в жахливо неприємну ситуацію. Читайте також: до чого сниться бійка.
 • Лікувати очі у сні – отримати більше інформації, що дозволяє об’єктивно поглянути на свої проблеми і оточуючих людей.

Хто побачив сон: чоловік, жінка, дитина

Для чоловіків сни, пов’язані з очима, завжди пов’язані з конкурентною боротьбою. Якщо уві сні Ви пильно дивитеся незнайомій людині в очі, і він першим відводить погляд, це говорить про вашу впевненісті в собі. Якщо ж ви відвели погляд першим – у вашому оточенні є люди, які викликають у вас неприязнь і приховане почуття заздрості.

Жінкам сняться сни, що відображають почуття любові, ревнощів, довіри. Якщо в сні на вас пильно дивиться якась жінка, це може означати, що у вас є суперниця, і вона вами дуже цікавиться.

Погляд коханої людини спідлоб’я означає серйозні підозри щодо вас. Навіть якщо вони безпідставні, є ризик значного погіршення відносин, аж до розставання.

Якщо дитині сняться очі, що спостерігають за ним-ймовірно, він відчуває себе скутим, затиснутим в рамки. Запропонуйте йому зайнятися тим видом творчості, яка йому подобається. Це допоможе звільнити пригнічені емоції.

Трактування значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Як свідчить народна мудрість, очі-дзеркало душі, в них — відображення всього, що думає і відчуває людина. Очі найвірніше вказують на те, наскільки щирий наш співрозмовник. Вдаючись до лукавства, ми, самі того не помічаючи, відводимо погляд. Очі видають наші емоції — радісний вогник в них неможливо приховати, коли людина щаслива. Навпаки, коли хто-небудь сумний, навіть посмішка не зможе розвіяти тугу в очах.

Сонник Міллера – проблеми в особистому житті

 1. Очі уві сні попереджають людину про те, що його вороги не дрімають і готові зіпсувати будь-яке важливе починання. Ви пильно дивитеся в очі вашому коханому – недовіра, зрада, розлука.
 2. Карі очі говорять про підступність і спритність людей, що знаходяться у Вашому оточенні. Блакитні очі говорять про зайву боязкість, що є серйозною перешкодою. Сірі очі, побачені вами – вам лестять.
 3. Опухлі, почервонілі, хворі очі – ваше особисте життя найближчим часом буде наповнена тривожними подіями. Уві сні втратити одне око — вас очікують фінансові втрати. Зустрілася вам людина без одного ока обіцяє нещастя.
 4. Відкриті очі покійника, вимагають найсуворішого зберігання чужого секрету, ваша балакучість спричинить за собою вкрай небажані наслідки, які ви не зможете ні передбачити, ні запобігти.

Сонник Ванги – у вас є ворог

Коли уві сні на вас спрямований недобрий погляд-другом представляється ваш ворог, будьте обережні і стримані в спілкуванні з оточуючими. Не відкривайте нікому своїх планів. Бачити уві сні сині очі – взаємність і вірність у стосунках.

Осліпнути в сні – ви намагаєтеся закрити очі на очевидні речі, женіть від себе будь-які закрадаючіся сумніви, але це приносить лише тимчасове полегшення. Якщо замість очей зяють дірки, такий сон-провісник важкої хвороби, іноді-смерті.

Сонник Фрейда – ви любите себе

Бачити очі уві сні – бути надмірно захопленим собою. У відносинах необхідно не тільки брати, але і віддавати. Вибите око уві сні віщує вам серйозний конфлікт, заплямовану репутацію. У сновидінні очі пошкоджені-будьте обережні в своїх вчинках. Сліпота – втрата смаку життя, вміння насолоджуватися. Можливий перегляд пріоритетів, переоцінка цінностей.

Сучасний сонник – за вами спостерігають

 • Чоловік дивиться вам в очі уві сні – за вами пильно спостерігають. Ваші необережні дії можуть обернутися неприємними для вас наслідками.
 • Побачити свої очі в дзеркальному відображенні – аналізувати, оцінювати власні дії.
 • Сон фарбувати очі тінями означає, що ви піддаєтеся сильному тиску. Вас змушують змінити свою позицію.
 • Привиділася людина без очей – справжній стан речей від вас приховано, ви не об’єктивні.
 • Сліпота-ви дали невірне трактування своїм діям. Іншої точки зору ви не хочете помічати.

Висновок

Очі, побачені уві сні, змушують нас задуматися-чи все правильно ми робимо. Пора оцінити свій досвід, спланувати свої дії. Приділіть час ретельному аналізу обстановки, ваші помилки можуть коштувати дорого. Цікавтеся відмінними від вашої точками зору, це дозволить вам бути більш об’єктивним. Постарайтеся не вдаватися до низинних захоплень і стримувати недоречні емоції. Тривожний період закінчиться, і вам знову посміхнеться удача!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code