До чого сняться парфуми: тлумачення з різних сонниках

Майже кожна людина, будь то чоловік або жінка, користується парфумами, існують навіть спеціальні дитячі аромати. До чого сняться парфуми: сонник каже, що це дуже хороший символ. Якщо ви побачили в своїх сновидіннях духи або відчули їх аромат, це віщує радісні, але несподівані зміни. А щоб дізнатися, яких змін можна чекати, слід розтлумачити деталі сну і звіритися з різними сониками. Так давайте ж розберемося у всьому докладніше…

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Наяву аромат парфумів викликають різні асоціації. Це можуть бути події, люди, почуття. Картинки і мелодії менш запам’ятовуються, ніж аромати. Будь-які запахи нагадують про щось. Тому, щоб розшифрувати свій сон, постарайтеся відновити в пам’яті всі почуття, які ви відчували. Це допоможе вам краще розкрити тлумачення і зрозуміти значення сну.

Вам приснилися жіночі парфуми

Якщо жіночі парфуми наснилися чоловікові, це до нового і захоплюючого захоплення. Можливо, у вас вже є на прикметі володарка чуттєвого аромату, яка вам дуже симпатична. Якщо ж ні, то тоді можна токувати такий сон як знайомство в майбутньому. У будь-якому випадку, ви будете захоплені представницею протилежної статі. Але куди заведе це захоплення, вирішувати тільки вам.

До чого сняться парфуми жіночі для самих представниць прекрасної статі-вам належить відчути себе в новому образі. Може бути, ви захочете стати володаркою нового аромату або повністю змінити свій стиль в одязі. Але будьте уважні, сонник також віщує можливе вторгнення суперниці у ваше життя.

Бачити уві сні чоловічий парфум

Не дуже хороший для сильної статі бачити чоловічі духи уві сні. Незабаром у вашому житті з’явиться суперник, можливо в особистих відносинах, а може бути, і в бізнесі. Будьте напоготові.

Для жінок бачити чоловічі духи уві сні – до романтичного знайомства, сексуального потягу, розкриття чуттєвості і деякого легковажності. Якщо аромат вам знайомий і належить чоловікові, якого ви знаєте, то це сигнал, що він вам дуже симпатичний. Може це і є ваш обранець? Якщо вам приснилися духи з запахом абсолютно новим для вас, то скоро вас чекає романтичне і, можливо, доленосне знайомство.

Ви бачили уві сні свої або чужі духи?

 1. Бачити уві сні духи, що належать вам, означає швидке побачення з коханим або нове приємне знайомство. Також сон може позначати поїздку, а ще зміни в житті, пов’язані з роботою або навчанням.
 2. Якщо вам приснилися чужі духи, то це віщує появу чужих неприємностей у вашому домі. Ви швидше за все дізнаєтеся про них від знайомих або родичів. Так що будьте готові. Бажано вам триматися на стороні, і неприємності незабаром самі вирішаться, активну участь у їх вирішенні можуть спричинити ще більші проблеми для вас.

Якщо уві сні ви придбали новий аромат

До чого сниться вибирати духи уві сні — це характеризує вас як особистість, що витає в хмарах, яка не може до кінця визначиться зі своїми бажаннями. Якщо ви опинилися перед полицею, на якій представлений великий вибір духів, то вам належить зробити складний, але важливий вибір в реальному житті. Можливо, така ситуація вже трапилася, але ви зволікаєте, так як сумніваєтеся в своїх діях. Найкраще покластися на інтуїцію.

Є й ще одне тлумачення, яке пропонує сонник: духи вибирати — символізує брак міцної опори. Це може бути потреба в сильній і рішучій людині, поруч з якоюви будете почувати себе в безпеці. А може бути бажання отримати надійну роботу з високою зарплатою, придбати своє власне житло замість знімного або бажання повернутися у часи дитинства, коли життя було спокійним і прогнозованим.

До чого сниться купувати духи — це несприятливий знак. Як говорить сонник, купувати духи уві сні означає швидке розставання з дорогою для вас людиною. Але не варто впадати у відчай завчасно, тому що ця людина швидше за все видавав себе не за того, хто є насправді, а майстерно пускав вам пил в очі. Тому придивіться, може це і на краще.

Прийняти духи в дар від чоловіка уві сні – до ризикованої інтрижки, наповненої насолодами і задоволеннями. Швидше за все, у вас є шанувальник, який марно намагається завоювати ваше серце, але він не викликає у вас інтересу. Сонник віщує, що наяву ви отримаєте визнання в любові. Або відкриєте велику справу, яка принесе вам багато клопоту. Отримати духи в подарунок від коханого уві сні обіцяє Вам щасливе сімейне життя, наповнене радощами і любов’ю.

Дарувати духи уві сні – до неприємностей і почуттю провини перед близькими за якийсь ваш вчинок. Тобто, іншими словами, ви ніби хочете принести себе в жертву.

Ви користувалися флаконом і відчували запах

До чого сняться духи у флаконі — це провісник довгоочікуваної зустрічі з дорогою вам людиною. Також цей сон характеризує вас як особистість, не тільки знає собі ціну, але і поважає своє оточення.

 1. Якщо рідина, пролилася з флакона, то швидше за все, ви скоро втратите чогось важливого. Вам і раніше хотілося позбутися від цього, але все одно ви будете шкодувати.
 2. Якщо ви спеціально в гніві виллєте всю рідину з флакона, то сонник віщує вам спонтанну веселість якій заразяться і навколишні.
 3. Побачити тріснутий флакон означає, що вашим мріям ніколи не здійсниться.

До чого сниться нюхати духи уві сні – ваше життя наповнять зміни. Змінитися може робота або ви зустрінете свою другу половику, або вирішите переїхати. Але не варто хвилюватися, як стверджує сонник, нюхати духи означає, що це будуть зміни радісні і позитивні.

Приємні запахи символізують успіх в роботі і бізнесі, удачу в поїздці, любов у відносинах. Але якщо вам довелося відчувати неприємний запах, тоді будьте готові, що наяву відкриється ваша таємниця, це накладе на вас репутацію брехуна, буде складно довести зворотне. Якщо вам приснилося, що аромат духів душив вас, то це провісник інфекційної хвороби, уважно поставтеся до Вашого організму.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 1. Сон, духи в якому наснилися молодій дівчині віщує швидке заміжжя або зустріч з майбутнім чоловіком. Таке заміжжя принесе радість і щастя на все життя.
 2. Жінці такий сон обіцяє радісні зміни і початок нового етапу в її житті. Також це може передвіщати високе становище в суспільстві.
 3. Чоловіка чекає підйом по кар’єрних сходах або успіх у бізнесі. Сонник віщує нові можливості, які підвищать його статус і положення.
 4. Якщо духи наснилися дитині, скоро прийдуть зміни. Можливо це перехід в нову школу або поява нових друзів.

Тлумачення значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Як ви бачите, духи уві сні — це дуже суперечливий символ. Тлумачення побаченого вами сну залежить від подробиць сновидіння, тому варіанти майбутнього можуть виявитися різними. Але як же бути, якщо ви прочитали тлумачення, і воно вам не сподобалося? Можна спробувати просто заглянути в інший сонник, адже думки знаменитих авторів часто суперечать один одному.

Сонник Міллера – скоро вам належить побачення

Нюхати духи з чуттєвим і ніжним ароматом — передвістя позитивних і приємних подій. Духи, які відрізняються сильним і насиченим запахом, часто віщують тривожні події. Якщо ви відчували неприємний запах, вас чекають інтриги.

Вдихання приємного запаху духів Міллер тлумачить як швидке побачення з коханою людиною. А ось наносити духи уві сні — це поганий знак, потрібно уважно обирати оточення, так як дуже легко довіритися брехуну і піддатися на лестощі. Якщо вам приснився розбитий флакон з духами, ваші бажання не збудуться.

Сонник Ванги – визнайте свої слабкості

Людина, якій наснилися духи, не може зізнатися собі в тому, що у нього є слабкості, це заважає йому зосередиться і діяти. Ванга рекомендувала прийняти всі слабкості і незважаючи на сумніви і невпевненість йти до своїх цілей і бажань. І тільки діючи, ви зможете побачити, який великий потенціал прихований в вас.

Сонник Фрейда – ви щасливі у відносинах

Флакон з духами — це ознака сексуальності жінки. Якщо вам приснилося, як ви відкриваєте флакон, вас чекає вчинення статевого акту. Для невинних дівчат це провісник позбавлення цноти.

Якщо ви отримали парфуми в подарунок — це ознака пригніченого сексуального бажання. Купувати духи уві сні – Ви побудуєте надійний і гармонійний союз з вашим нинішнім обранцем. Пролиті духи — провісник вагітності. Якщо ви побачили розбитий флакон, такий сон обіцяє Вам незадоволеність вашим партнером в близьких відносинах.

Сучасний сонник

 • Духи уві сні — до подарунка наяву. Це може бути вельми несподіваний подарунок від малознайомої вам людини;
 • Якщо вам приснилося, як ви купуєте для себе парфуми, тоді перестаньте годувати себе ілюзіями;
 • Нюхати або вдихати аромат віщує радісні події і велике щастя. Якщо ви вдихали приємний запах уві сні, то наяву вас чекає побачення. Для дівчини, яка ще незаміжня, це провісник швидкого заміжжя;
 • Бризкати на себе духами уві сні віщує марне прагнення до розкішного способу життя. Сонник радить переглянути свої амбіції і розтрати, а не те можна без рубля в кишені залишитися;
 • Розлити духи – до втрати чогось важливого, що приносило вам задоволення. Розбитий флакон означає, що ваші бажання і мрії ніколи не здійсняться, навіть якщо задумане на початковому етапі просувалася добре.

Висновок

Бачити парфуми уві сні — дуже хороший знак. Але важливо пам’ятати, що всі сни і життєві ситуації дуже індивідуальні. Ваш мозок збирає всі картинки, які ви побачили за день. І може трапиться, що під час сну ваш мозок показує ваші денні події. Наприклад, якщо вчора ви купували парфуми, отримали їх в подарунок чи бачили рекламу нового парфуму, сновидіння з великою часткою ймовірності не варто приймати всерйоз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code