До чого сняться розбиті яйця: тлумачення з різних сонників

Якщо ви розбили яйце не наяву, а вві сні, можна не турбуватися – адже вам не доведеться відмиватися. До чого сняться розбиті яйця? Цей символ не настільки однозначна. Як говорить сонник, розбиті яйця уві сні можуть уособлювати пошуки прихованих смислів або ж якусь невдачу, руйнування мрії, нездійснені надії. Так давайте ж розберемося детальніше до чого сняться яйця курячі розбиті, це хороший знак або все-таки поганий.

Розбиті яйця уві сні — не дуже хороший символ, який говорить про якусь дисгармонії у вашому житті.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Як і у випадку з будь-яким сюжетом, велике значення для тлумачення мають деталі, а також відчуття, які ви відчували під час сну і відразу після пробудження. Згадайте, якого кольору були яйця? Вони були свіжі або зіпсовані? А може бути, порожні всередині? Для яких цілей було розбите яйце? Всі ці фактори дуже важливі для правильного тлумачення вашого сновидіння.

Що означають розбиті яйця курячі

Бачити уві сні розбиті яйця курячі – не дуже хороший символ, він може передвіщати погіршення фінансового стану сім’ї, біди, неприємності. Є ймовірність, що ви сильно зачепите або скривдите словами когось із членів сім’ї. Будьте обережні, кілька разів подумайте, перш ніж погано висловитися про когось з близьких.

Якщо ви доторкнулися до розбитого яйця, такий сон передвіщає розчарування. Вигідні з вигляду пропозиції і проекти можуть не виправдати ваші очікування. Тому сильно на них не розраховуйте. Для жінки цей знак може передвіщати проблеми зі здоров’ям, з вагітністю або зачаттям. Тому якщо ви збиралися до свого лікаря – не слід відкладати візит на потім.

Також, як стверджує сонник, яйця курячі розбиті можуть бути символом того, що ви заплуталися в житті. Існуюча гармонія зі світом і оточуючими людьми порушена. У вашій душі і на серці неспокійно. У цьому випадку настав час кардинально змінити своє життя, налагодити стосунки з людьми, з якими ви зараз у сварці. Якщо уві сні ви бачите багато свіжих розбитих яєць такий сон обіцяє несподівану фінансову прибуток, незабаром ви знайдете скарб або отримаєте спадщину.

Якого кольору була побачена шкаралупа

 • Розбите біле яйце віщує вирішення давніх проблем, повсякденних турбот, а також удачу і хороші новини;
 • Бежеве обіцяє, що незабаром відбудеться подія, яку ви ніяк не могли очікувати або передбачити;
 • Сірий колір шкаралупи говорить про те, що ви на когось ображені, у вас залишилися душевні рани і переживання, які ви від усіх приховуєте;
 • Розбите золоте яйце уві сні – рідкісне явище, воно обіцяє придбання важливих знань, які здатні докорінно змінити ваше життя;
 • Чорне яйце передвіщає погані новини, плітки, і те що хтось плете інтриги за вашою спиною.
 • Брудна шкаралупа говорить про те, що, на жаль, ваших задумів не судилося здійснитися.

Що виявилося під розбитою шкаралупою?

Сон, розбиті яйця в якому були свіжими, означає, що незабаром вам доведеться зіткнутися з деякими труднощами і проблемами. Але не хвилюйтеся, ви швидко їх вирішити, і можливо навіть, ситуація несподівано обернеться на вашу користь. Читайте також: до чого сняться сирі яйця.

Розбите яйце з двома жовтками віщує неоднозначну ситуацію, вирішення якої потребує делікатності і почуття такту. Розбите яйце без жовтків говорить про те, що одне з ваших починань потерпить нищівну невдачу через те, що ви не до кінця все розпланували і недостатньо серйозно підійшли до справи. Порожня шкаралупа вказує на те, що вашим близьким, можливо, батькам необхідна допомога. Дівчині такий сон обіцяє невдале заміжжя

Якщо розбиті яйця виявилися тухлими, останнім часом ви стали емоційно нестабільні і надмірно запальні. Може настав час відпочити і прийти в себе? Також сновидіння може означати проблеми в кар’єрі або фінансових справах, уважно перевіряйте документи і краще відкладіть на час придбання дорогих речей.

Якщо з розбитого яйця з’являється курча — це дуже хороший знак, який може передвіщати виконання великої мрії або приємний сюрприз. Такий рідкісний шанс вам ніяк не можна упустити. Для вагітної жінки сон обіцяє легкі пологи. А якщо вам сниться, як курча розбиває шкаралупу і намагається вилупитися — такий сон свідчить про те, що ваше улюблене справа не приносить плодів. Читайте також: до чого сняться курячі яйця.

За яких обставин шкаралупа була розбита?

Розбиті яйця у сні часто означають розчарування і крах планів.

Ви випадково розбили яйце — будьте обережні, велика ймовірність того, що ви своїм необдуманим вчинком зруйнуєте відносини, які вибудовували довгий час. Розчавили його ногою – над вами нависла загроза для здоров’я, і можливо-життя. Впустили на підлогу – можлива поява неприємної ситуації, результат якого ніяк не залежатиме від вас

Бачити, як хтось розбиває яйце – станете свідком якогось злочину. Розбиваєте ножем – проблема благополучно вирішиться в найближчому майбутньому. Розбити об край посуду – відносини з оточуючими будуть напружені до межі. Розбили яйце для приготування страви – незабаром вас чекає стабільне поліпшення фінансового стану, яке відбудеться без великих зусиль. Читайте також: до чого сняться варені яйця.

Де саме ви вчинили цю дію?

 1. Якщо ви несли велику коробку яєць і розбили її у себе вдома – будьте готові до серйозної сварки з членами сім’ї. Можлива зрада або зрада з боку вашого чоловіка. Розбивати яйце для приготування їжі — вам пора чекати гостей.
 2. Розбили яйця в магазині – вас чекає прикра помилка або ганьба, якого ви могли б уникнути. Можливо, хтось із найближчого оточення хоче вас обдурити. Яйце виявилося тухлим – до марних витрат і грошових витрат.

Якщо ви здійснювали прибирання уві сні

 1. Коли вам сниться, що ви забруднилися в яєчної суміші, в реальному житті вашої репутації загрожує біда. Станеться це може і з вашої вини, а також з-за великої кількості недоброзичливців, які розпускають плітки за вашою спиною.
 2. Очищаєте одяг від розбитого яйця? Швидше за все, ви потрапили в дуже непросту життєву ситуацію, з якої не так-то просто вибратися. Але не варто впадати у відчай — будь-які проблеми можна вирішити, і ця теж вирішиться, якщо ви не будете залишати все як є і опускати руки.
 3. Прибираєте розбиті яйця з підлоги — чи не занадто багато обов’язків ви звалили на себе останнім часом? Вас оточують люди, які звикли користуватися вашою добротою. Настав час подумати про себе і про своїх інтересах.

Трактування значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Яйце є символом чогось нового, воно уособлює ще нереалізовані мрії, цілі та плани. В цілому це дуже хороший знак, який може позначати зародження нового життя, розвиток, можливу вагітність або оновлення. Новий виток у відносинах або ж, переїзд на нове місце. А ось до чого сниться розбите яйце? Давайте заглянемо в популярні сонники.

Сонник Міллера – ваші труди оцінять по заслузі

Сон з розбитими яйцями є абсолютно позитивним, він обіцяє успіх у фінансових справах, достаток в сім’ї та процвітання. Це сновидіння також є символом нагороди, ваші старання будуть оцінені по заслугах. Подружжю такий сон обіцяє довге взаємну любов і зміцнення зв’язку. А ось зіпсовані курячі яйця пророкують втрату житла.

Сонник Ванги – настають негативні зміни

У болгарської провидиці яйце асоціюється не з долею окремої людини, а світу в цілому. Розбите яйце – знак загрози, тривоги, дисбалансу, які можуть спіткати нашу планету з космосу. Також це символ негативних змін у світі та людях, які стають менш моральними і менш порядними.

Сонник Фрейда – вам не вистачає пристрасті

Розбиті яйця у сні часто натякають на охолодження відносин та віддалення партнерів один від одного.

Бачити уві сні розбиті яйця — ваші сексуальні відносини з партнером останнім часом охололи. Для того щоб вирішити цю проблему, вам необхідно поговорити один з одним по душах. Зближення на емоційному рівні позитивно позначиться і на ваших сексуальних відносинах.

Сучасний сонник – настав час відпочити

Якщо вам сниться, як хтось із близьких розбиває яйця, то вам слід бути уважним до цієї людини, тому що є шанс втратити його прихильність і довіру. Якщо ви бачите багато шкаралупи і розбитих яєць — вам пора переглянути свій щоденний розпорядок справ і більше уваги приділяти відпочинку і вільного часу.

Східний сонник — домашні неприємності

Домашні руйнування: пошкодження майна, необхідність ремонту, поломки. Не виключена втрата домашнього вихованця, вихід з ладу техніки, дрібні домашні аварії. Якщо яйця ви розбиваєте і навмисно — перегляньте останні рішення по ремонту, купівлі речей — нічим хорошим ваші плани не обернуться.

Ісламський сонник — будьте уважнішими до дітей

Якесь поразка в житті вашої дитини або молодшого родича. Погана оцінка за важливе завдання, проблеми на роботі, розлучення і т. д. Сон про те, як ви роняете і розбиваєте яйця — дитина звинуватить вас у своїх проблемах і негараздах.

Сонник Девіда Лоффа — перевірте свій зір

Навмисно розбити яйця, наприклад, під час готування — погіршення зору, перевтома очей. Випадково розбити яйця — галюцинації, привидиться. Хтось на інший розбив яйця — навколишні бачать вас не так, як ви бачите себе самі, невірне сприйняття себе.

Висновок

Розбиті яйця — не дуже хороший знак, що вам слід бути готовим до труднощів. Обов’язково відвідайте свого лікаря, уникайте непотрібних сварок, здійснюйте тільки обдумані покупки. Не зривайте зло на близьких людях і не розповідайте тим, кому не дуже довіряєте, про свої проблеми. Якщо прийняти необхідні заходи, небезпека обійде вас стороною або ви отримаєте найменший збиток. Пам’ятайте, що все у ваших руках і добрих вам снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code