До чого сняться сирі яйця: тлумачення з різних сонників

Іноді уві сні можна побачити продукти, які ми їмо кожен день, або навпаки, категорично не переносимо їх наяву. До чого сняться сирі курячі яйця? В житті нічого не буває просто так, і зараз ми будемо розбирати до чого сняться такі сни. В першу чергу, таким чином ваш організм дає знати про те, що йому не вистачає вітамінів і корисних речовин. Тому кращим рішенням буде з’їсти на сніданок куряче яйце. А після цього можна і заглянути в сонник, щоб дізнатися, до чого сняться сирі яйця курячі на думку тлумача.

Сирі курячі яйця, як правило, символізують успіх у ваших справах, однак зустрічаються й негативні тлумачення, особливо коли яйця були тухлими або розбитими.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Яйце є символом оновлення, переродження, тому ви отримали добрий знак. Якщо ви намітили перехід на нове місце роботи, придбання нового автомобіля або зміну місця проживання — сміливо вирішуйте, вас чекає успіх! Проблем зі здоров’ям найближчим часом теж не буде. Ви відчуєте моральний і фізичний підйом. Зародилися у вашій голові ідеї будуть окриляти вас і спонукати рухатися вперед. Але часто буває так, що в снах не все однозначно, і та картинка, що ми бачимо, знаходить різні деталі. Спробуємо розібратися в них.

Якщо ви бачили ціле куряче яйце

Як говорить сонник, яйця курячі сирі вказують на початок нового для вас справи, яке, до того ж, стане успішним. Але не забувайте про обережність, задумане буде йти добре тільки в тому випадку, якщо ви будете уважно все контролювати. А якщо ви побачили відразу кілька щойно знесених яєць — чекайте швидкого фінансового збільшення, можливо, це буде надбавка до зарплати. Також ваше сімейне життя виявиться благополучної, якщо в даний момент ви роздумуєте одружитися або вийти заміж.

Якщо вам приснилися розбиті яйця

Білі яйця сняться до хороших новин, а коричневі можуть передбачити подорож.

До чого сняться розбиті яйця курячі сирі? В даному випадку думки фахівців різняться. З одного боку, вважається, що розбите яйце сниться до щедрої винагороди за ваші труди, зусилля і таланти.

Але згідно з більш поширеною думкою, розбите яйце, все-таки, символ прийдешніх невдач. І це може торкнутися як професійної, так і сімейного життя.

Побачивши такий сон, очікуйте найближчим часом незаплановані грошові витрати, які похитнуть ваше фінансове становище. Також висока ймовірність, що ваші плани, ідеї та мрії залишаться нереалізованими або ще гірше — потерплять повний крах. І тут дуже важливо згадати, самі ви у своєму сні розбили яйце. Якщо так, значить причиною власних невдач будете саме ви. Ще гірше, якщо розбиті яйця виявляться неякісними, це вкаже на те, що у вашому найближчому оточенні є люди, охочі вам зовсім не добра. Озирніться навколо в пошуках лицеміра.

Упустити яйце з рук і розбити його — до ризику втратити своє щастя. Подумайте над своїми відносинами з другою половинкою, можливо, ви робить щось не так і скоро, не бажаючи того, зруйнуєте відносини.

Для молодої жінки побачити в сні розбиті яйця — до проблем зі здоров’ям. Найчастіше сонники пов’язують такі сни з труднощами народження дитини. Але не варто зневірятися, адже сни носять більше попереджувальний характер, і, якщо вчасно прийняти необхідні заходи, наприклад, поберегти себе або сходити до лікаря, все неодмінно буде добре.

Якого кольору були побачені яйця?

 • Білі або світло-бежеві — приїдуть неждані гості, або вас чекає досить несподівану пропозицію;
 • Коричневі — підете в невелику подорож;
 • Чорні — до вас наближається зло, будьте обережні;
 • Пофарбовані (пасхадьные) — для вас настає дуже сприятливий період, не пропустіть його;
 • Плямисті — ви відчуваєте сумніви.

Звідки взялися сирі яйця у вашому сні?

Якщо вам приснилося, що ви збираєте свіжі, щойно з-під курки, яйця — це дуже хороший сон! Він обіцяє вигідну прибуткова справа, від якого ні в якому разі не варто відмовлятися, коли вам запропонують його, особливо якщо яйця були великими. Це знак успіху!

Також збирати яйця уві сні може означати швидке збільшення у вашому сімействі. Якщо ж ви мрієте про велику дружну сім’ю з безліччю діточок, то ваша мрія збудеться. У всякому разі, шлюбу після такого сну можна не побоюватися — він буде благополучним.

В цілому, збирати в сні яйця — до великого щастя. Для кар’єристів це означає успіх у робочих справах. Скоро ваші зусилля принесуть значний прибуток. Ви станете дуже затребувані у своїй сфері. Бачити ж просто лежать у гнізді яйця — ви сміливо можете розповісти те, що вас обтяжує, комусь із близьких. Ваш секрет буде збережений.

Купувати яйця в магазині — бажати кардинально змінити власне життя. І, швидше за все, у вас все вийде. Головне-не відступати від намічених цілей. Пам’ятайте, яйце — символ нового життя. Але що б все збулося і вийшло, як ви задумуєте, слід поставитися до своїх планів на життя дбайливо і уважно, як до яєць.

Продавати яйця — ви готові розлучитися зі своїми ілюзіями, несправдженими планами і рухатися далі в новому напрямку. Можливо, вас не зовсім влаштовує в нинішньому положенні справ. Саме час взяти ситуацію в свої руки і спробувати щось нове. Для тих, хто не в парі такий сон буде означати пошук другої половини. Читайте також: до чого сняться яйця.

Якщо в сновидінні ви займалися готуванням

Сон, у якому ви збираєте сирі яйця, може означати поповнення в сімействі.

Варити яйця в сні — ви досить легковажні ставитеся до свого життя і обертаєтеся не зовсім хороших колах. І в цей час вашій персоні ходять неприємні плітки, здатні надалі вплинути на ваше життя. Також можливі матеріальні труднощі.

Яєчня символізує проблеми статевої та репродуктивної сфері. Такий сон може стати приводом звернутися до лікаря, адже підсвідомість підказує вам, що ваше репродуктивне здоров’я під загрозою. Для людини, у якого є сім’я і діти, такий сон означає, що надіям, які ви покладаєте на своє чадо, збутися, на жаль, не судилося.

Якщо вас щось турбує або турбує, а у своєму сні ви побачили омлет — ваші переживання не безпідставні. Ретельно проаналізуйте ситуацію і, можливо, результат вас здивує. Іноді потрібно повністю довіритися власній інтуїції. Читайте також: до чого сняться варені курячі яйця.

Якщо сирі яйця у вашому сні засмерділася

Побачивши настільки неприємний сон, остерігайтеся обману. Можливо, хтось хоче нажитися на вас, заманюючи порожніми обіцянками, розписуючи вам казкові перспективи, які не мають за собою нічого більше, крім пустих слів. Ви можете позбутися значної суми грошей, так само під загрозою опиниться і ваша репутація. Природно, все це призведе, так само, до занепаду моральних сил, що може спричинити за собою цілком реальні хвороби. Бережіть себе!

Тлумачення в популярних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Здавалося б, така проста і звична для нас річ — куряче яйце. Всі ми знаємо, що це дешевий, корисний і незамінний продукт харчування, який входить до складу багатьох страв на нашому столі, а при правильному догляді в належних умовах з курячих яєць вилуплюються з птиці — кури. Але ж це не все.

Якщо згадати фольклор та російські народні казки, то у звичайного яйця там з’являється вже зовсім інший сенс. Наприклад, Кощій — Безсмертний зберігав у ньому свою смерть. В окремих випадках куряче яйце символізує безсмертя і життєву силу, тому в повір’ях кажуть, що відьми й чаклуни, які використовують у своїх ритуалах нечисту силу, вживали яйця разом зі шкаралупою, що б їх сила збільшувалася.

Сонник Міллера – ви отримаєте прибуток

 • Бачити уві сні яйця курячі сирі — до прибутку, яку ви отримаєте від спільної справи;
 • Є сирі яйця у сні – до сліз і печалі;
 • Тухлі яйця — вас чекають негаразди, конфлікти, втрата матеріальних цінностей
 • Для чоловіка свіже яйце означає успіх на роботі, підвищення по службі, визнання, авторитет;
 • Для жінки яйце — символ її легковажності, вживати яйця в їжу — про щось тривожиться наяву;
 • Випадково знайти в сні дуже велике яйце — отримати несподіване спадок.

Сонник Ванги – можливі глобальні катаклізми

Знаменита провидиця тлумачила сни про яйцях в глобальних масштабах, пов’язуючи їх з майбутньому людства і планети в цілому. Якщо наснилося просте куряче яйце, то слід бути більш вдячним Всесвіту і Бога за ті блага, якими ви користуєтеся на Землі. А саме через їжу, воду, сонячне світло, можливість дихати свіжим повітрям, споглядати красу цього світу і т. д.

А ось варене яйце знаменита болгарка пов’язувала з глобальним потеплінням, про який ми так багато чуємо і в наші дні. Вона вважала, що такий сон стане провісником загибелі світу від глобального потепління. Розбите яйце вона пов’язувала з нашою планетою, яка розколеться або він ядерного вибуху, або від величезного космічного тіла.

Тухле яйце — символ того, як ми губимо наш дім — наш земну кулю, вбиваючи навколо себе все живе, забруднюючи водойми та річки, вирубуючи ліси, піддаючи зникнення сотні видів живих істот, тим самим завдаючи непоправної шкоди екології. Все це мудра жінка вважала початком кінця для людства.

Сонник Фрейда – ви заведете нове знайомство

Знаменитий автор психоаналізу Зігмунд Фрейд пов’язував такі сни з сексуальним життям. Так Свіжі великі яйця сняться до зустрічі з новим партнером. При цьому для жінки буде мати велике значення розмір статевого члена у чоловіків. Тухлі яйця розкажуть про застій у відносинах між постійними партнерами. Мабуть, вам варто зважитися на експерименти.

Яйця з тріщинами говорять про ваших комплексах, у тому числі, пов’язаних з інтимним життям. Бути може, ви соромитеся свого тіла, вважаючи його не дуже сексуальним, або ж думаєте про себе як про неопытном коханця. Ситуацію може виправити поява чуйного, розуміє партнера, який допоможе вам позбавитися від непотрібних переживань.

Сучасний сонник – ви приємна у спілкуванні людина

Світлі великі яйця означають хороші відносини з близькими друзями і родичами. Ви сміливо можете ділитися своїми переживаннями, довіряти секрети і будувати спільні плани на життя, вас не чекає ніякого підступу, все буде максимально добре. Виймати яйця із гнізда — побоюйтеся сцени ревнощів від своєї другої половини. Схоже, між вами виникло непорозуміння.

Англійський сонник — в ваше життя увійде нове

Сирі яйця звичайного розміру – до придбання чого-то: прибутку або народженню дитини, великого розміру – ви не владні над своєю долею, найближчим часом все буде залежати від обставин.

Новітній сонник — ви поліпшите свій дохід

Якщо ви побачили безліч курячих яєць або зібрали їх у кошик, це передвіщає успіх у розпочатій справі і швидке збагачення. Якщо ви випадково розбили яйця або бачили, як це зробив хтось інший, готуйтеся до втрати.

Сонник Євгена Цвєткова — ви знайдете натхнення

Вам пощастило, тому що життя пропонує вам творчість, бо ви до цього вже готові. Тільки слід знайти серед цих яєць — одне — золоте. Виберіть мета і йдіть до її досягнення, незважаючи ні на які перешкоди. Успіх гарантований!

Висновок

Дуже часто через темп нашого життя ми не встигаємо прислухатися до себе, щоб зрозуміти, що ж нас турбує, турбує чи дратує. Деколи така недбалість виявляється дуже плачевною. На щастя, наша підсвідомість готовий нам допомагати в складних ситуаціях, направляючи підказки за допомогою інтуїції або звичних для всіх нас снів. Головне, вміти правильно сприймати цей посил, і тоді життя стане значно краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code