До чого сняться Жолуді: тлумачення в різних сонниках

Як свідчить сонник, жолуді є символом вельми сприятливих подій у Вашому житті. Такий сон може передвіщати удачу в бізнесі і життєвих справах, нові любовні відносини, хороший урожай, або він може підказувати вам, бути обережніше в якійсь сфері. Що саме означає таке сновидіння, залежить від деталей сну.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Жолудь уві сні символізує ваш можливий потенціал, зараз вкрай сприятливий і вдалий час почати що-небудь нове;
  • Вагітним жінкам сон з подібним змістом-може передвіщати появу двійні.
    Для закоханих сон В означає приємне проведення часу з обранцем;
  • Міцний стиглий жолудь натякає вам на необхідність наполегливо працювати, але і нагорода за ці праці буде чималою;
  • Як пише сонник, збирати жолуді сниться до хорошого врожаю. Для бізнесменів, відповідно, такий сон говорить про вигідні угоди, а продавцям, про успішні продажі. Якщо спостерігаєте за падінням жолудів на землю, в саду фруктові дерева дадуть багато плодів;
  • Зривати жолуді з дерева сниться до гарної винагороди за раніше виконану працю. Збирати ж їх під деревом обіцяє збільшення в сімействі, або ідилію у відносини один з одним;
  • Готувати каву з жолудів уві сні-символ невеликого додавання фінансових коштів;
  • Якщо годуєте тварин жолудями, наяву ви задумали щось погане і хочете втілити це бажання в реальність.

Сонник Міллера

Зелені жолуді в сновидінні є ознакою нових труднощів. Не розраховуйте на результат і успіх в якійсь справі, поки не переконаєтеся в ньому. Якщо бачите, як збирають зелені жолуді, можливо настання хвороби. Продавати зібрані уві сні жолуді сниться до грошових витрат і втрат. Не підписуйте найближчим часом серйозні договори і угоди.

Сонник Ванги

Ванга тлумачить гнилі жолуді уві сні як провісники невдач. Ви самі будете винні в деяких проблемах, які виникнуть із-за ваших помилок. Є уві сні жолуді, значить, вас скоро чекає несподівана звістка. Ви виявите нові можливості на шляху, за які слід відразу хапатися, щоб не упустити удачу.

Сонник Фрейда

Згідно сонником Зигмунда Фрейда, Жолудь уві сні є символом появи нових відносин. Про інтимну близькість поки говорити рано, але розвиток цих відносин має для вас величезне значення.

Висновок

Як бачите, тлумачення сновидіння, в якому були жолуді, багато в чому залежить від того, що ви з ними робили уві сні і якого кольору вони були. Сон також може мати різні значення для осіб різної статі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code