До чого сниться Духовка: тлумачення в різних сонниках

Згідно сонником, духовка уві сні символізує затишок, тепло, домашнє вогнище, благополуччя. Хоча, іноді може набувати зовсім інший сенс. Все залежить від подробиць конкретного сновидіння.

Тлумачення в залежності від деталей

  • У тлумаченні сновидіння, в якому головним предметом виступала духовка, багато що залежить від чистоти духової шафи. Чиста духовка обіцяє матеріальну винагороду і значний прибуток з різних джерел. Брудна піч натякає, що необхідно привести в порядок ваше життя. Приділіть один день аналізу поточних справ, Перегляньте свої плани. Напевно ви виявите, що зійшли з дистанції і потрібно скорегувати ваші цілі і шляхи їх досягнення;
  • Якщо сниться духовка вашого знайомого або сусіда, про вас можуть розпускати чутки;
  • Бачити вогонь всередині духової шафи має позитивне значення, вас чекає щастя і благополуччя. Якщо вогонь раптово згас, можуть бути проблеми в діловій сфері;
  • Якщо сниться поламана духовка, можливі неприємності. Швидше за все, вони виникнуть через дітей, так що будьте більш уважні з ними. Тримайте свої емоції при собі, щоб уникнути серйозного конфлікту;
  • Ремонтувати духовку уві сні означає, що вас чекає удача в будь-яких починаннях і поточних справах. Зараз дуже сприятливий період для самореалізації.

Сонник Міллера

Психолог Густав Міллер пояснює сновидіння, в якому Вам приснилася духова шафа, як потрапляння в складну ситуацію. Ви не зможете знайти задовольняє вас вихід з неї. Це може призвести до затяжної депресії і нервових розладів. Постарайтеся менше засмучуватися через дрібниці.

Сонник Ванги

Згідно сонником Ванги, вимикати духову шафу уві сні, трактується, як завершення будь-якої справи. Включати ж духовку, означає, що вам набридли відносини з ким-небудь. Однак завершити їх швидко немає можливості. Сильний вогонь може натякати на роздратування і напруга, від яких, слід позбутися в реальності. Не витрачайте даремно свою енергію.

Сонник Фрейда

Духовка згідно соннику Фрейда є символом жіночих статевих органів. Вогонь символізує статевий акт. Відповідно, жінкам такий сон може наснитися до самозадоволення, а чоловікам до частої зміни партнерок. Холодна духовка уві сні говорить про відсутність насолоди при статевих контактах.

Висновок

Крім тлумачення самої духової шафи, велике значення має те блюдо, яке ви готували уві сні. Варто звернутися до тлумачення продуктів, які ви запам’ятали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code