До чого сниться Гарем: тлумачення в різних сонниках

Гарем – символ абсолютної влади чоловіка над жінкою, східна екзотика, царство розкоші і загиблих надій. Як запевняє сонник, гарем означає, що в реальному житті сплячого очікують інтриги, плітки, зради.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Для жінки бачити гарем уві сні-ознака незадоволення в любовних відносинах або нездійсненних мріях. Вас чекають проблеми в особистому житті;
  • Бути господарем гарему означає, що в реальному житті сновидця чекають великі витрати, проблеми з грошима;
  • Для сновидицей бачити подібний сон віщує зміни в зовнішньому вигляді, нові приємні знайомства;
  • Були в якості євнуха? Сновидіння чекає запаморочливий роман, безладні зв’язки з партнерками;
  • Піклуватися або господарювати в гаремі для сновидицей означає, що наяву ви відчуєте легкість і веселощі у відносинах;
  • Відчували позитивні емоції, перебуваючи в гаремі? Сновидцу буде супроводжувати успіх. На роботі, нарешті, все налагодиться і вас підвищать;
  • Негативні емоції-ознака незадоволеності сновидіння своїм життям. Ви незадоволені станом справ. Ви давно вже замислюєтеся про сім’ю і потомство;
  • Сновидцю бути султаном уві сні – в реальному житті ви поводитеся жорстоко по відношенню з протилежною статтю. Варто задуматися над своєю поведінкою.

Сонник Міллера

Гарем – символ інтриг і пліток, сплячого чекає провал у відносинах. Бути господарем гарему, як вважав Міллер, означає, що в реальному житті сновидець захоплений тільки розвагами і швидкоплинними зв’язками. Пора задуматися про сімейне життя. Сновидице варто зайнятися пошуком свого коханого серед одружених.

Сонник Ванги

Сновидиця, яка побачила гарем в реальному житті, буде зустрічатися відразу з декількома статевими партнерами. Бачити себе однією з дружин, за версією сонника – в реальному житті Ви прагнете до шлюбу за розрахунком. Гарем обіцяє сновидцу розчарування у відносинах. Ще одне тлумачення для закоханих – зрада і зрада другої половинки.

Сонник Фрейда

Гарем, на думку Фрейда, символізує любовні проблеми та інтриги, які можуть принести Вам чимало клопоту.

Ви господар гарему? Швидше за все ви відчуваєте проблеми у виборі партнерки. З іншого боку, сон віщує вам проблеми сексуального плану. Для жінки подібний сон обіцяє відносини, в яких з вами будуть звертатися, як з наложниці в гаремі.

Висновок

Гарем – досить складний образ для тлумачення. Образ гарему безпосередньо залежить від вашої підсвідомості. Чим більше подій і перешкод в реальному житті, тим яскравіше і складніше сон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code