До чого сниться Голуб: тлумачення за різними сонниками

З давніх часів люди дивно одностайні щодо цих птахів. До чого сняться голуби? Як стверджує сонник, Голуб завжди символізував світ і спокій. Тому коли уві сні ви бачите цю птицю, ви можете чекати від майбутнього позитивних змін або, як мінімум, стабільності і спокою. Голубам присвячено безліч легенд, з появою цих птахів пов’язані різні прикмети, а в релігійних текстах вони – незмінні символи надії, любові та прихильності вищих сил.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

До чого сниться голуб і чи обіцяє він щастя? Зазвичай сновидіння, в яких з’являється цей птах, пророкують швидке отримання звісток. Якими будуть новини, ви зумієте зрозуміти, пригадавши подробиці сну. Важливе значення має те, як саме ви побачили птицю, був Голуб один або вам привиділася зграя. Постарайтеся пригадати, чи був голуб тривожним або спокійним. Характер побаченого підкаже, чого очікувати в майбутньому. В цілому сни про голубів практично завжди позитивні, обіцяють радість, достаток і благополуччя.

Вам приснився чисто–білий голуб

До чого сниться білий голуб? Всім відомо, що цей птах – символ миру і любові, і в снах він несе такий же позитивний посил. Крім того, білий Голуб уві сні може трактуватися як обіцянка довголіття і великого достатку. Ви можете розраховувати на посмішку фортуни, якщо в своєму сновидінні тримали білого голуба в руках.

Як стверджує сонник, голуби білого кольору уві сні – дуже хороший знак. Кружляє над вами, спускається з небес, сідає на ваші руки голуб означає, що вас супроводжує удача, можна чекати заступництва з боку впливових людей, підтримки друзів і рідних. У вас залишилися незавершені справи? Не відкладайте, зараз вдалий час для їх закінчення.

Продовжуємо вивчати сонник: білий Голуб, злітає вгору, символізує досягнення вами високого становища, а також успіх в самих різних сферах. Якщо у голуба в дзьобі буде квітка або гілочка будь-якої рослини – чекайте подарунків, приємних сюрпризів, виграшів. Втамовує спрагу птах віщує хороші зміни в житті, що купається в калюжі пов’язана з поліпшенням матеріального становища.

Сон з голубом, що йде по землі, говорить про те, що Ви обрали для себе вірний шлях. Не здавайтеся, навіть якщо будуть виникати перешкоди, пам’ятайте – вони носять тимчасовий характер. Птах з білосніжним оперенням, побачений у сні жінкою, може стати передвісником довгоочікуваного материнства, а для незаміжньої дівчини – знаком швидкого й щасливого шлюбу. Білий колір оперення також символізує невинність і чистоту. Якщо білого голуба бачить наречена перед весіллям – їй обіцяні щастя в сімейному житті, достаток і багато дітей.

У будь-якому випадку, до чого сняться білі голуби, такий сон віщує вам тільки хороше, ніяких негативних проявів він не обіцяє. Випускати уві сні білого голуба на волю – значить жертвувати своїми інтересами заради близької людини. Такий вчинок принесе вам в реальності глибоке задоволення. Ви отримаєте заряд позитивних емоцій від того, що змогли зрозуміти і допомогти тому, хто цього дуже потребував.

Вам приснився звичайний сизий голуб

Звичайний міський голуб уві сні пророкує швидке отримання звісток. Якщо побачений вами птах виглядає гладкою і здоровою — чекайте хороших новин, якщо худа, брудна, з тьмяним оперенням – інформація буде неприємною.

Голуб клюнув вас уві сні? Ваша цікавість може обернутися проти вас, сон попереджає: не прагніть дізнатися інформацію, яка вас не стосується.

Побачити голуба, що чистить своє оперення – до порожніх пліток. Приснився Голуб, що підбирає крихти-це провісник необдуманих витрат. Будьте уважні, щоб не попастися на виверти шахраїв, уникайте спонтанних покупок. Якщо голуб уві сні полетів з вашого будинку – це можна трактувати як позитивний знак, з вашого будинку підуть туга і тривожність, обстановка в ньому налагодиться.

Бачити сновидіння про блакитних або сизих голубів, значить, випробувати в найближчому майбутньому якісь неприємні емоції, впасти в депресію або тугу. Ваша підсвідомість заздалегідь прогнозує ситуації, в яких вас може підстерегти розчарування і намагається попередити про це.

Такі негативні сни можна сприймати як вказівку на те, що ваш психологічний стан залишає бажати кращого, і було б непогано вжити заходів до його стабілізації. Непогано було б взяти відпустку, здійснити поїздку вашої мрії, може бути відвідати далеко живучих друзів – гарний будь-який спосіб розвіятися і відволіктися від неприємних проблем.

Скільки було птахів: одна пара, ціла зграя

Якщо Вам приснився самотній воркуючий Голуб – в романтичних справах вам не буде супроводжувати удача. Бачити уві сні голуба, самотньо перелітаючого з гілки на гілку, свідчить про те, що у Вашому житті настав період, невідповідний для серйозних змін. Варто почекати більш вдалого моменту. Сон, Голуб в якому перетворився на людину або тварину, пророкує викриття обману, неприємне здивування, розчарування. Птах, наступав за вами всюди означає, що ви втрачаєте з уваги якусь важливу інформацію.

Пара голубів символізує міцні відносини між закоханими. Тим же, хто поки не обзавівся другою половиною, такий сон обіцяє приємне і багатообіцяюче знайомство. Голуби з пташенятами в гнізді – приємні сімейні клопоти, можливо, отримання звісток від близьких. Такий сон символізує світ і благополуччя у вашому домі.

До чого сниться багато голубів? Як правило побачити їх уві сні-це знак майбутнього достатку і достатку. Про прийдешнє поліпшення матеріального становища говорить сновидіння, в якому ви перебуваєте у великому голубнику з цілою зграєю. Випускати зграю на волю – посилати звісточки родичам або друзям. Якщо уві сні ви приманюєте голубину зграю – значить вас чекають приємні новини.

Велика зграя летячих голубів може бути знаком того, що всі ваші надії збудуться незабаром, потрібно тільки набратися терпіння. Сон, голуби в якому воркували під дахом вашого будинку означає, що в сім’ї буде радість і розуміння. Для молодої сімейної пари такий сон означає поповнення в сімействі. Якщо вам сниться сон про те, що навколо вас ходить по підлозі багато голубів, чекайте великих, але радісних клопотів – може це буде переїзд на нову квартиру, може бути майбутня весілля або ювілей.

До чого сняться голуби уві сні, кружляють над вами-вони символізують важкі думи, сумніви. Якщо злітаючи, зграя зачіпає вас своїми крилами – чекайте перешкод у справах. Якщо ж ви побачили зграю білих голубів, такий сон обіцяє вдале завершення справ, хороші новини від дорогої людини.

Голубина зграя, що сидить на даху вашого будинку означає, що незабаром з’явиться привід зібратися всією родиною. Про те, якою буде подія, підкаже поведінка і колір оперення побачених птахів. Неспокійні Птахи, темне забарвлення голубів віщує подію сумну, якщо ж голуби білі, поводяться звичайно, воркують – вас чекає сімейне свято.

Якщо уві сні ви будуєте голубник або володієте голубником, успіх не змусить себе чекати. Сновидіння обіцяє великий прибуток, доходи від несподіваного для вас джерела. У цей період життя можливі виграші, премії, підвищення по роботі, знахідки, подарунки, вдалі придбання. Побачили занедбаний голубник без птахів – постарайтеся не сваритися з близькими, в недалекому майбутньому вам знадобиться їх допомога у вирішенні виникаючих проблем.

Бачити уві сні голубів, які б’ються між собою, віщує розбрат і образи. Постарайтеся більш терпимо ставитися до близьких і зайвий раз не вступати в сварки. Якщо в сновидінні вам довелося пережити напад зграї птахів, наяву вас чекає не найпростіший період. Не виключено, що доведеться захищатися від помилкових звинувачень, постраждати від наклепу недругів. Не розповідайте про свої плани стороннім людям.

Які дії Ви здійснювали в сновидінні?

Сон, в якому ви ганяєте голубів, може означати, що вам не дають спокою погані думки і підозри. Є й інше тлумачення – ви можете потрапити в незручне становище, якщо будете надмірно самовпевнені. Якщо ж ви побачили як діти ганяють голубів, такий сон віщує радість, спокій, удачу в справах.

До чого сниться годувати голубів уві сні:

 • Розсипання зерна на землю символізує прагнення здобути авторитет в очах інших людей, привернути до себе увагу рідних і друзів;
 • Якщо уві сні ви годуєте голубів з руки, це знак прийдешніх щасливих змін, взаєморозуміння в сім’ї. Вас цінують і підтримують близькі люди, печалі обходять стороною.
 • Але якщо птахи їдять з руки черствий, цвілий хліб – удача відвернеться від вас, можливі конфлікти, самотність і печаль;
 • Якщо ви годуєте велику зграю голубів у вашому сні – ви приманюєте до себе достаток і успіх;
 • Годувати білих птахів в голубники-збільшувати доходи або міняти роботу на більш грошову;
 • Взагалі, годувати птахів будь-якого виду уві сні, значить зробити добру справу наяву, яке згодом обернеться для вас великим прибутком і успіхом.

Ловити голубів в сновидінні-вам належить попрацювати, щоб здійснити задумане. Обставини можуть змусити вас шукати інші шляхи вирішення проблеми. Якщо ви зловили голуба – ваші бажання здійсняться, незабаром. Ловля завершилася невдачею-побачене віщує провал у справах. Ймовірно, ви втратили з уваги важливі нюанси, які стануть причиною неуспіху.

До чого сниться голуб в руках? Сон віщує вам щастя в особистих стосунках. У таких снах Голуб символізує ніжність і турботу, і бажання утримати близько себе кохану людину. Крім того, якщо ви тримаєте голуба, і птах не пручається, а довірливо лежить на ваших руках – це знак того, вас чекає велика удача в справах і в любові. У вас все буде виходити з першої ж спроби, і ваш шлях на довгий час буде рівним і легким.

Як стверджує сонник, Голуб в руках уві сні означає, що скоро настане сприятливий період у Вашому житті. Вам легко вдається зачаровувати співрозмовників, ви неймовірно привабливі для представників протилежної статі. Успіхи в роботі, нові знайомства, гарний настрій обіцяє такий сон. Якщо в сновидінні голуб на ваших руках приготувався злітати – значить готуйтеся до змін. Вам пора вибрати для себе нову дорогу, новий напрямок. Може бути ви засиділися на старій роботі і переросли її можливості, а може бути вам просто потрібно щось змінити у своїй

Замикати голуба в клітку-затамувати образу на когось. Випускати птицю з клітки-сон віщує важливі зміни в житті. З’явиться шанс звільнитися від давніх зобов’язань, придбати давно бажане. Відпустити голуба в небо означає помиритися з тими, з ким сновидець в сварці, забути образи. Якщо уві сні ви змогли врятувати голуба від загибелі – у важкій ситуації вам пощастить.

Де були птахи: на вулиці або у вашому будинку

Уві сні можна побачити голуба на гілці — це віщує спокій і впевненість у своїх силах. Птах, що сидить на даху будинку, обіцяє Вам гостей. Голуб, що проходить по землі, шукає корм, відображає ваше прагнення вирішити важливі завдання. Якщо голуб білого кольору – все складеться, незважаючи на труднощі. Якщо ж птах з темними пір’ям – вас чекає безліч проблем, які зроблять важким або навіть неможливим досягнення мети.

Голуб, що літає високо в небі, обіцяє радість і удачу . Успіх тим більше вірогідний, чим вище птах і світліше небо. Якщо ж ви бачили темне, штормове небо і сильний вітер, що заважає польоту птиці-такий сон-явний провісник складнощів і проблем. Низько літаючий Голуб, зачіпає вас крилами-перешкоди в справах.

Коли голуб залітає у вікно, це вважається символом прийдешньої важливої події . Поведінка птиці підкаже вам, чи варто турбуватися, або ж очікувати щасливих змін. Спокійний голуб – ознака хороших змін, тривожний – не до добра. Якщо птах залетів у вікно і тут же вилетів назад-подія не зробить на вас значного впливу.

Вам приснилося, що голуб б’ється у вікно? Будьте уважні, ви можете потрапити в неприємну ситуацію. Голуб, стукаючий у вікно, несе сновидцю тривожні новини. Якщо ви побачили птицю, що сидить на карнизі, вас чекають хороші новини. Багато голубів на карнизі за вашим вікном – символ майбутнього сімейного свята, застілля.

До чого сняться голуби в будинку? Якщо у вашому сні голуб ходить по кімнаті – це символізує можливість непорозуміння між вами та близькими вам людьми, почуття самотності. Постарайтеся не йти на загострення відносин, вам не варто залишатися без підтримки рідних і друзів. Птах ховається в квартирі – ви занадто багато віддаєте іншим і занадто мало отримуєте натомість. Через це можливі часті образи, втома.

Як стверджує сонник, Голуб в будинку, що літає по кімнаті, означає повторення в житті ситуацій, радісних або неприємних в залежності від кольору оперення голуба. Білий Голуб віщує ряд удач, Темний-одні й ті ж помилки. Голуб, що метається по будинку, зачіпає предмети інтер’єру – до тривоги і неприємностей.

До чого сниться голуб в квартирі, що лащиться до вас і воркує – такий сон однозначно вказує на взаємне почуття любові, наявність людини, якій ви дуже дорогі. Тим, у кого немає коханої людини, такий сон віщує швидку зустріч з коханим. Якщо ви марно намагаєтеся вигнати прилетів в будинок голуба – вам належить дізнатися інформацію, що вас була прихована.

Якщо вам приснилися мертві птахи

До чого сняться мертві голуби — це нехороший знак, який обіцяє розлуку або розставання. Якщо у вас є кохана людина, то мертвий птах – провісник завершення ваших відносин. Якщо у сні ви бачили, як голуб був убитий – значить хтось із знайомих або близьких вам людей може сильно захворіти або навіть померти.

Як стверджує сонник, мертвий Голуб завжди означає тривожну ознаку. В такому випадку слід звернути увагу на того, хто завдав шкоди голубу. Якщо це була незнайома вам людина, сильно тривожиться не слід. Якщо у вашому сні голуба вбив ваш родич або друг – спробуйте дізнатися, як у нього йдуть справи зі здоров’ям і по можливості направте його на обстеження – може бути, біди вдасться уникнути.

Якщо уві сні ви побачили поранену або загиблу птицю – вашим планам не судилося збутися. До чого сниться мертвий голуб з білими пір’ям – ви допустили помилку, і тепер ваші починання спіткає невдача. Птах гине на ваших очах-Ваші надії на благополучне завершення важливої справи. Полювати на голубів, стріляти по них – намагаючись вирішити питання на свою користь, не вдавайтеся до хитрощів. Обман може бути розкритий з усіма неприємними для вас наслідками.

Хто побачив сон: жінка, чоловік, дитина

 1. Коли голуб сниться чоловікові, таке сновидіння пов’язане з авторитетом, амбіціями, репутацією. Можливі підвищення по службі, отримання фінансових вигод, успішні угоди, виграші. Для вас настає сприятливий період, у вас багато однодумців, до вас прислухаються, поруч знаходяться надійні і вірні вам люди. Сміливіше реалізуйте свої плани, зараз найвдаліший момент.
 2. Коли голуб сниться жінці, це завжди пов’язано з романтичними почуттями, сімейними клопотами. Незаміжнім дівчатам білий голуб віщує взаємну любов і щасливий шлюб, що очікують дитину – вдале дозвіл від тягаря, матерям – приємні емоції, пов’язані з дітьми. Голуби обіцяють вести від рідних, сімейні зустрічі, мир, радість і гармонійні стосунки.
 3. Якщо голуби привиділися дитині, вони символізують його душевний стан. Хороший сон за участю птахів свідчить про позитивний настрій, наявність довіри між вами і дитиною. Поганий, тривожний сон вимагає від вас більш уважного ставлення до дитини, спробуйте дізнатися, що його турбує, підтримайте його, йому потрібна ваша допомога.

Тлумачення в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Якщо приснився голуб — до чого це? Значення сновидіння може мати самий різний характер, адже величезну роль в тлумаченні побаченого грають деталі. Але як правило якщо вам приснився голуб, сонник каже, що у вашому житті настала рівна смуга, що шальки терезів врівноважилися і попереду вас чекає довгий період спокою. Виняток становлять сни, самі по собі несучі руйнівний момент-мертва або убита птиця буде нехорошим знаком.

Сонник Міллера — проявіть розсудливість

Побачити голубів і почути їх воркування віщує радісні події в сім’ї, довгоочікуваних дітей, мир і благополуччя в домі. Дівчина, що побачила прекрасних птахів уві сні, може бути впевнена: щасливе заміжжя не за горами. Бачити уві сні летячих голубів-ваші починання будуть вдалими, вам не загрожують непорозуміння. Ймовірно отримання звісточки від людини, яку давно не бачили.

Якщо уві сні ви полювали на голубів, або ж птиці стали здобиччю будь-якої тварини, це характеризують вас як людини жорстокого, схильного до низинних вчинків. Сон застерігає: необхідно стримувати свою агресію, інакше до біди недалеко. У захопленнях варто проявляти помірність і розсудливість. Тим, хто чув голос самотнього голуба, або бачив птаха мертвим, сновидіння обіцяє нещастя.

Сонник Ванги – ви хороша людина

Голуб — символ духовної чистоти, всепрощення і зв’язку з Богом. Годувати голубів – сон, що характеризує вас як доброзичливу, відкриту, чуйну людину. Якщо в сновидінні голуб постукав у вікно – це віщує сприятливі зміни в житті. Птах, що кружляє над головою, знаменує початок нового життєвого етапу, впевненості в своїх силах, гармонії в душі. Але бачити мертву або поранену птицю – в недалекому майбутньому пережити нещастя, розбрат. Голуб, що сидить в клітці-символ людини, потурає своїм пристрастям, слабкого волею.

Сонник Фрейда — у вас є нездійсненні бажання

Голуби, побачений уві сні, символізують бажання, що представляються недосяжними. Зокрема, мова може йти про почуття, що не знаходять взаємності. Особливо це стосується снів, сюжетом яких є безуспішна ловля голубів. Побачив такий сон варто подумати, що саме він отримує від односторонніх відносин, в чому причина того, що вони тривають, і, ретельно все зваживши, прийняти рішення щодо свого майбутнього.

Сучасний сонник — подбайте про здоров’я

Голуб, сів на плече, попереджає, що когось серед близьких людей спіткає захворювання. Якщо ж колір оперення голубий темний, захворювання буде серйозним. Побачив птицю, що сидить на столі, варто поберегти себе, тому що захворіти ризикує він сам. Сидить на дереві голуб також попереджає про необхідність піклуватися про своє здоров’я, як можна частіше бувати на свіжому повітрі. Пам’ятайте, спілкування з природою – кращий спосіб боротьби зі стресом і хронічною втомою.

 • Голуби, що сидять на куполах церков свідчать про те, що незабаром у вашому житті почнеться вдалий період, бажання здійсняться ваші;
 • Птахи, побачені уві сні в ніч з понеділка на вівторок віщують неуспіх у важливій для вас справі. Але якщо сон приснився в ніч з вівторка на середу, він знаменує кінець невдач, початок світлої смуги в житті.
 • Сон, в якому ви виймали голуба з гнізда, обіцяє вам несподіваний прибуток, грошовий виграш, вдалу угоду.

Висновок

Як бачите, майже всі сни про голубів несуть позитивну складову. Такі сновидіння потрібно розглядати як обіцянку щастя і удачі. Головне не злякати цю удачу, як птицю з Вашого сну. Але навіть якщо вам приснився сон, що вказує на наближення складного періоду в житті, неприємності або втрати, не засмучуйтеся. Пам’ятайте-багатьох бід при належній обачності можна уникнути, та й чорна смуга не довговічна. А якщо побачений в сні птах віщує удачу – не втрачайте голови, фортуна любить сміливих, але не необачність. Будьте щасливі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code