До чого сниться ліфт: тлумачення з різних сонників

Кожен день ми їздимо на ліфті, ми звикли до нього і не звертаємо на нього уваги, ну хіба тільки якщо в ньому не прибрано або з’явилися нові нецензурні графіті. До чого сниться ліфт – сонник пропонує кілька варіантів тлумачення на вибір. Скрипучий ліфт під’їзду або блискучий прозорий в діловому центрі – підспудно входять в нашу свідомість ці образи, і їх невідчутний відбиток проявляється уві сні майже реальної картинкою. Що за інформація зашифрована в цих видіннях?

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Ліфт уві сні, в цілому, сприятливий знак. Ваше внутрішньо стан динамічно – всі ваші починання успішно розвиваються. Але вам слід утримуватися від необдуманих вчинків і не проявляти поспішності, приймаючи важливі рішення. Саме час планувати відпустку – поїздка в далекі країни послужить гідним вінцем трудового року. Це загальне тлумачення, що означає, якщо приснився ліфт. Але є і безліч приватних випадків, які залежать від нюансів сновидіння.

Куди ви прямували: вгору або вниз?

Будь-який рух вгору уві сні трактується позитивно, а якщо вам довелося уві сні підніматися на ліфті вгору – це знак того, що у вашій діяльності ви користуєтеся чиєюсь допомогою, іноді навіть не помічаючи цього. Прагнення до професійного росту, до примноження добробуту – все це може означати тлумачення, до чого сниться їхати на ліфті вгору.

Їхати в ліфті уві сні вниз – своєчасне нагадування, що саме по собі нічого не відбувається. Ваше нинішнє становище досить незавидне – все йде шкереберть. Вам необхідно вжити термінових заходів, щоб уникнути повного провалу. Сон, ліфт в якому доїхав до першого поверху і встав, попереджає вас – приготуйтеся до серйозного удару долі з несподіваного боку.

Якщо ви застрягли в ліфті або він впав

До чого сниться застрягти в ліфті уві сні – це попередження сновидцу про його пасивності. Зайве спокій в справах призводить вас до застою – ні скільки-небудь значущих успіхів у бізнесі, ні прогресу в інтимному житті. Вам пора взяти свою долю у власні руки, щоб вийти з глухого кута. Якщо цей сон повторюється – він може бути сигналом про те, що у вас з’явилися ознаки легкої клаустрофобії.

До чого сниться падіння в ліфті – вам зараз як ніколи потрібна підтримка, щоб уникнути грандіозного провалу в прірву, на краю якої ви опинилися завдяки власну необачність. Фінансовий крах або сімейна драма – що цей сон вам віщує? Вам слід оцінити реальну загрозу і зробити все можливе, щоб уникнути наслідків. Жінці такий сон може бути попередженням, що не всяке знайомство з приємним чоловіком може мати настільки ж приємне продовження.

Якщо сниться, що ліфт зламався, і ви йдете пішки, цей сон дає сприятливий прогноз вам на майбутнє. Як говорить сонник, зламаний ліфт означає, що всі ваші зусилля на шляху до досягнення ваших цілей виправдаються сторицею. Не опускайте руки в передчутті успіху, продовжуйте в тому ж дусі – дуже скоро ви пожнете плоди своєї праці. Читайте також: до чого сниться сходи.

Ви їхали в старому або сучасному ліфті?

  1. Старий ліфт уві сні – до чого це? Цей сон обіцяє вам зустріч зі старим другом, з яким ви давно не бачилися. Якщо ліфт скрипить або розгойдується – вас чекає небезпека фізичної травми. Також цей сон може застерігати вас від брехні і обману – постарайтеся не вступати в стосунки з незнайомими людьми і утриматися від покупок.
  2. Просторий, блискучий ліфт з вашого сну знаменує для вас настільки ж блискуче майбутнє, причому з мінімальними зусиллями з вашого боку, все само прийде у ваші руки – успіх у протилежної статі, удача в бізнесі, здоров’я і гроші. Можливо, що цей сон попередження, ви втратите зв’язок з близьким вам по духу людиною.

Ви їхали в поодинці або в компанії з кимось?

До чого сниться їхати в ліфті на самоті – спокій і душевний комфорт обіцяє вам такий сон. Сімейні негаразди відійдуть в минуле, напружені відносини на роботі налагодяться. Можливе повернення старого боргу, на який ви вже не розраховували.

Якщо вам сниться поїздка в ліфті з коханою людиною, в такому випадку важливо напрямок руху. Підніматися на ліфті уві сні – ваші взаємини з коханою людиною щирі, і їх розвиток йде в правильному напрямку. Якщо ви опускаетесь, вашому роману скоро прийде кінець – корисливі інтереси з чиєїсь сторони поставлять крапку в ваших стосунках.

Переміщатися між поверхами в компанії сусідів може мати різні значення. По-перше, веселощі в хорошій компанії нових знайомих і старих друзів. По-друге, на вас може обрушитися цілий потік чуток і пліток, і ви опинитеся їх головним персонажем. Остерігся поширювати будь-яку інформацію про себе.

Якщо уві сні ви опинилися в ліфті з натовпом незнайомих людей, цей сон відображає в першу чергу ваш внутрішній стан – деяку розгубленість перед масою проблем, що виникли останнім часом. Проявіть витримку, емоції вам зараз не допоможуть – спокійно і методично вирішуйте проблеми одну за одною. Інший варіант тлумачення – ви перевантажені на роботі, на все не вистачає рук. Попросіть допомоги у колег – вам не відмовлять.

Де саме знаходився побачений ліфт?

  1. Як говорить сонник, їхати в ліфті свого будинку уві сні відображає вашу прихильність до будинку і сім’ї. Значення сну може варіюватися від прагнення до затишку і тепла сімейних відносин до бажання відпочити від домашньої рутини. Якщо цей сон сниться жінці, постійно зайнята домашнім господарством, то вам необхідно відволіктися від одноманітності щоденних турбот – наприклад, зробити невелику подорож або відвідати театр.
  2. Коли вам наснився сон про поїздку в ліфті чужого будинку, це не віщує нічого доброго. Всі ваші службові досягнення за останній час може приписати собі моторний товариш по службі. Не піддавайтеся на провокацію і відстоюйте свою правоту. Жінці такий сон загрожує викриттям її таємницею позашлюбного зв’язку або спливе давній, неприємний секрет – їй важко вдасться виправдатися.
  3. Поїздка в ліфті ділового центру означає еруговорот службових питань, повсякденне суєту, дрібні непорозуміння. Як білка в колесі, ви щодня обертаєтеся в своїх справах. Вам пора трохи вдихнути свіжого повітря – відключіть телефон, проведіть день-другий на природі.
  4. Ви уві сні їдете в ліфті в торговому центрі – давно намічена велика покупка в даний період виявиться найбільш вдалою. Але на першому-ліпшому варіанті цієї покупки зупинятися не варто – не позбавляйте себе задоволення вибору.
  5. Вам сниться, що ви їдете в ліфті лікарні: зв’язок цього сну з реальною лікарнею може виявитися пророчою – хтось із ваших близьких ризикує серйозно постраждати. Вам теж не зашкодить пройти обстеження – нездужання останнім часом можуть бути ознакою починаються проблеми зі здоров’ям. Читайте також: до чого сниться лікарня.

Тлумачення значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

До чого сниться ліфт уві сні? Тепер ви знаєте, що цей сюжет має безліч тлумачень в залежності від подробиць: ви їхали вгору або піднімалися вниз, був ліфт старим або сучасним, де саме він перебував і їхав чи хтось разом з вами. Існують також особливі значення сну для чоловіків і жінок, які ми також розглянули. Але мало хто замислюється, що на тлумачення значення сну впливає також особиста думка упорядника сонника. Тоді давайте ж для порівняння заглянемо в найпопулярніші сонники сучасності і дізнаємося, до чого сниться ліфт на думку їхніх знаменитих авторів, знайдемо подібності та відмінності між запропонованими тлумаченнями.

Сонник Міллера — вас чекає кар’єрний ріст

До чого сниться їхати в ліфті вгору — це знаменує стрімкий кар’єрний ріст і матеріальний добробут. Піднятися на останній поверх – вам доведеться приховати деяку інформацію, щоб захистити близького человека.Еслі ж ви перебували в спускається ліфті – чекайте нищівних неприємностей. Якщо уві сні ви встигли вийти з спускається ліфта, вас чекає глибоке розчарування, але ви не винні в цій ситуації, і незабаром все налагодиться. Як каже цей сонник, застрягти в ліфті – це попередження про небезпеку з несподіваного боку.

Сонник Ванги — удача на вашому боці

Якщо ви піднімалися в ліфті, ви маєте право розраховувати на велике везіння в справах — у вас настає період найбільшого сприяння у всіх сферах вашого діяльності, не можна упускати прийдешні можливості. Важкі часи обіцяє сон, в якому ви опинилися в спускається ліфті – неприємності обрушаться на вас одна за одною. Тільки ціною титанічних зусиль ви зможете переломити ситуацію на свою користь. Застрягти в ліфті уві сні означає майже неминучу небезпеку для вас наяву. А якщо наснилося, що ви витягуєте з ліфта застряглих там людей – це сигнал про те, що комусь із ваших близьких необхідна ваша допомога.

Сонник Фрейда — пора знайти своє щастя

Як стверджує цей сонник, підніматися на ліфті означає для вас, що завдяки своєму високому соціальному статусу і матеріального становища ви користуєтеся величезним успіхом у протилежної статі, і, крім всіх інтимних задоволень, це благотворно позначиться і на вашій самооцінці. Спускається ліфт, на думку Фрейда, символізує ваші непомірні вимоги до претендентів на вашу взаємність, тому у вашій інтимного життя майже повна порожнеча.

Якщо жінці сниться в ліфті чоловік, а чоловікові – жінка, це означає, що ви не наважуєтеся вступити в інтимний зв’язок з добре знайомим вам людиною через острах громадського осуду. Вирішіть для себе, що вам дорожче: особисте щастя або загальноприйняті моральні підвалини. Якщо чоловікові сняться змикаються стулки ліфта – це може передвіщати бурхливу оргію, якщо жінці – то вона вміло приховує наявність таємного коханця.

Якщо уві сні не вдається викликати ліфт — це символ швидкого розриву інтимний зв’язок. До чого сниться падати в ліфті – це означає розчарування в вашому сексуальному партнері, але якість сексу з ним вас як і раніше влаштовує. Вам вирішувати – що вибрати.

Сучасний сонник — ви досягнете успіху і слави

Сновидіння з піднімається ліфтом Сучасний сонник трактує, як досягнення сновидцем успіху і слави. Одночасно існує можливість, що вам доведеться зберігати якусь таємницю своєї волі. Якщо ви застрягли в ліфті – значить, ви стали жертвою обману. Вам варто проявити завбачливість і обережність. Якщо ви не встигли увійти в спускається ліфт – вам вдасться уникнути прийдешніх неприємностей.

Коли сниться падіння в шахту ліфта, це знаменує дуже нудний період – безпросвітна повсякденна рутина затягне вас в болото, якщо ви не зможете опиратися. Згадайте про своє хобі або знайдіть собі творче заняття, щоб скрасити сірість буднів.

Коли вам приснилася поїздка в старому скрипучому ліфті, будьте напоготові – активізувалися ваші недоброзичливці, їх підступи можуть серйозно пошкодити вашим справам. Коли сниться вилітає на дах ліфт – це символ повної зміни вашого оточення, нові колеги, друзі. Можлива зустріч з людиною, яка надасть вирішальний вплив на вашу долю.

Висновок

Викликаємо ліфт, заходимо, їдемо до потрібного поверху, виходимо – просто, звично, майже механічно. День за днем, рік за роком. Це корисний винахід полегшує наше життя, економить наш час. А ще, приснився уві сні, допомагає орієнтуватися в метушні буднів, круговерті справ, хитросплетіннях відносин. Відкриваючи сонник, пам’ятайте, що це ймовірне майбутнє, і ви в силах змінити його, поки воно не сталося. Добрих вам снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code