До чого сниться Лікувати: тлумачення в різних сонниках

Якщо ви побачили уві сні, що займаєтеся лікуванням кого-небудь або ж хтось лікує вас – це не привід для занепокоєння? Такий простий і зрозумілий образ по пробудженні відразу ж наштовхує на думки, що з вами або вашими близькими щось не так, їм потрібна допомога. І правда, як тлумачать сонники, лікувати уві сні – потрібне лікування наяву, проте є й інші трактування цієї події.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Так, намагатися вилікувати когось від ангіни означає намагатися загладити якусь провину в сьогоденні – швидше за все, ви чимось скривдите цю людину, а може, вже образили і тепер страждаєте від цього;
  • Якщо ж лікування в нічних мареннях піддається якась висип на шкірі – приготуйтеся до того, що якісь ваші вчинки отримають широкого розголосу, навіть якщо вам цього зовсім не хочеться;
  • Багатьом з нас боязко відвідувати стоматолога і наяву, а вже якщо уві сні привидиться, що дантист лікує ваші зуби – значить, в недалекому майбутньому вас чекає розчарування, а то і скандали з близькими людьми;
  • Якщо ж ви жінка і уві сні вас лікує доктор – варто очікувати втрат на особистому фронті. Для чоловіків же такий сон означає, що романтичним відносинам нічого не загрожує, але ось за фінанси доведеться потурбуватися.

Сонник Міллера

Відповідно до даного сонника, побачене уві сні лікування повинно насторожити, в першу чергу, представниць прекрасної статі – лікуватися у лікаря для дівчини може означати, що загрожує втрату краси в силу життєвих обставин. Цей же сонник застерігає: якщо уві сні вас лікує якийсь шарлатан, що і наяву не є добрим знаком, варто очікувати тривог і дійсних хвороб.

Сонник Ванги

В сонник Ванги не наводиться ніякої окремої трактування лікування себе або сторонніх осіб. Деякі суміжні значення снів можна пов’язати з лікуванням: так, наприклад, намагатися уві сні зупинити кров означає, що наяву ви сумуєте по близькій людині і, швидше за все, помер. Побачити ж сон, в якому хвороба відступає, віщує уникнути будь-яких неприємностей.

Сонник Фрейда

Як відомо, символом лікаря називають білосніжний халат – і побачити себе уві сні в такому халаті, бути доктором означає неприйняття власного тіла, соромливість і небажання оголюватися перед будь-ким. Той, кого ви лікуєте уві сні, будучи в образі доктора, і є об’єкт вашого сорому, близьких відносин з яким ви бажаєте, але яких соромитеся. Лікувати ж якусь частину тіла у самого себе – значить, бути особливо незадоволеним цією частиною.

Висновок

Будь-яка згадка хвороб, ліків або докторів уві сні в будь-якому випадку натякає, що варто приділити увагу власному здоров’ю або душевного комфорту і потурбуватися станом близьких людей і відносинами з ними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code