До чого сниться Лісовик: тлумачення в різних сонниках

Лісовик — це міфічна істота, про яку згадували слов’яни як про далеко не завжди добрий дух лісу, схожому видали на людину, що складається з гілок, листя і інших рослинних елементів. Уві сні його бачать деякі – часи забобонів минули. А тому як вважають сонники, дідько, примарилося під покровом ночі, складний для тлумачення.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Різноманіття трактувань образу лісовика можна пов’язати з тим, що поява цієї істоти і в казках було пов’язано з самими що ні на є несподіваними наслідками, а вже якщо лісовик примудрився проникнути в сон однозначно сказати, чи то біди чекати, чи то удачі не можна.

  • Якщо лісовий дух просто спокійно з’явився перед вами – це віщує удачу в справах, а якщо ж він незадоволений – після пробудження вам загрожують всілякі нещастя, особливо якщо лісовика розлютили саме ви;
  • Лісовик, плутає вашу дорогу, що змушує заблукати в лісі – швидше за все, вас обманюють навколишні: як не виходить розібратися в «трьох соснах», так не виходить і в людях;
  • Сон за участю лісовика іноді пов’язують навіть з загрозою алергічних реакцій у сновидіння в майбутньому;
  • Коли уві сні вам довелося поговорити з лісовиків, наяву можна дізнатися про зраду коханої людини.

Сонник Міллера

Американському психологу Густаву Міллеру, звичайно ж, нічого не було відомо про наших слов’янських лісовиків, тому складно сказати, як саме його сонник трактував би даний образ. Однак, якщо уважно прочитати описи снів за участю диявола, то серед інших можна відзначити, що явище його селянам уві сні віщувало біду з урожаєм і домашньою худобою, голод і нещастя. Під дияволом тут можна розуміти і злого духа з лісу, що є трудівникам полів.

Сонник Ванги

Незважаючи на те, що ясновидиця багато років прожила в селі і була близько знайома з народними повір’ями, про лешем в сонник Ванги також не сказано ні слова. Найближчим до лісовика нечистим духом можна вважати риса, зустріч з яким уві сні пророкує рідкісне везіння, за допомогою якого можна поправити своє становище і навіть досягти високого статусу. Однак якщо того самого чорта ви уві сні чогось смикали за хвіст, це саме везіння обернеться проти вас через вашого ж зла вдача.

Сонник Фрейда

Безпосередньо про лешем, як можна здогадатися в сонник Фрейда згадок не зустріти. Однак злі духи начебто лісовика і іншої нечисті уві сні можуть говорити про нерозуміння самого себе і страху перед своїми бажаннями, особливо пов’язаними з чуттєвістю. Розмова з чортами і бісами уві сні вказує на нездійсненні фантазії сексуального характеру, якщо ж ці істоти кудись ведуть вас, а то і тягнуть – здається, ви не впевнені у власній привабливості.

Висновок

Сон за участю лісовика – однозначно дуже незвичайний сон, який деколи складно трактувати в умовах нашого часу, проте можна знайти безліч відсилань до інших казковим створінням, щоб зрозуміти, на що ж натякає таке сновидіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code