До чого сниться мити голову: тлумачення сну за різними сонниками

Іноді уві сні можна побачити різні гігієнічні процедури. До чого сниться мити голову уві сні? Для більшості людей цей процес приємний, він асоціюється з ніжним квітковим ароматом, легкою піною і чистотою. А що ж говорить сонник: мити голову — це означає наводити порядок у своєму житті, позбавлятися від зайвого і непотрібного. Але перед тим, як дізнатися, про що ж говорить ваш сон, постарайтеся згадати всі його деталі.

До чого сниться мити голову в залежності від деталей сну

Мити голову уві сні – до чого це? Як це не банально, такий сон говорить говорить про вашому постійному прагненні до чистоти. Причому ви прагнете не тільки до наведення порядку в навколишньому просторі, але також і домагаєтеся ясності своїх думках і почуттях. Найчастіше ваш розум чистий, спокійний і вільний від зайвого «сміття» у вигляді застарілих образ і негативних емоцій.

Якщо ж в житті ви не помічали за собою особливого прагнення до чистоти уві сні мити голову собі буде для вас знаком до наведення емоційного порядку. Також можна постаратися «почистити» і своє оточення, скоротити контакти з людьми, забирають у вас сили і залишити тільки людей, які щиро люблять та поважають вас.

Який миючий засіб ви використовували?

Що означає уві сні мити голову собі шампунем? Як говорить сонник, мити голову шамунем, що утворює рясну піну, свідчить про вашу втому – не тільки фізичну, а й емоційну. Можливо, ви загрузли в рутині і одноманітності. Постарайтеся хоча б ненадовго змінити обстановку, а якщо колись ви задумували про зміну роботи, але вирішили, що зараз не вдалий час, то будьте впевнені-він точно прийшов.

Якщо ви самі не будете перешкоджати вдало складним обставинам і не допустите в свідомість негативні думки, то сон обіцяє вам яскраві емоції найближчим часом. Можливо, це буде незабутня подорож або хоча б приємна атмосферна поїздка за місто.

Продовжуємо вивчати сонник-мити голову уві сні собі милом – дуже приємний знак, особливо, якщо мило було запашним, ароматним і весело пузирилося. Незабаром удача покаже себе у всіх сферах життя – налагодяться сімейні і дружні взаємини, відкриється стабільний потік фінансів, здоров’я та іншого благополуччя. Можливі знайомства з людьми, які стануть для вас дійсно добрими друзями і переймуться до вас повагою.

Сон, мити голову в якому вам довелося без мила, за допомогою однієї теплої води – добрий знак також символізує очищення. Незабаром ви позбудетеся від всіх негативних установок, а люди, які віднімали Ваші нерви і час як за помахом чарівної палички зникнуть з Вашого життя. Доля благоволить вам, але не забувайте і самі проявляти ініціативу до поліпшення вашого кола спілкування і життя в цілому.

Наскільки чистими було ваше волосся в сновидінні?

  1. Якщо ви мили уві сні брудне волосся, а тим більше якщо з нього стікала брудна темна вода-можливі чутки і плітки про вашу персону, причому розпускати їх буде хтось із найближчого оточення. Це буде неправда, але може скластися так, що люди повірять чуткам і надалі вам буде складно відновити свою репутацію. Постарайтеся обчислити недобрих, корисливих людей у вашому оточенні.
  2. Якщо волосся були досить чистими, а вода після митися залишилася прозорим – це хороший знак. Чекайте схвалення, можливо, з боку начальства. Ваші успіхи на службі обов’язково будуть відзначені і по достоїнству винагороджені.

Ви мили голову вдома або в перукарні?

Сон, в якому ви миєте голову в будинку, неважливо собі або кому-небудь, пов’язаний, перш за все, з домашніми подіями, з сімейною обстановкою, подружніми відносинами. Такий сон віщує збільшення добробуту, добрі, теплі стосунки між близькими, успіхи дітей та інші приємні домашні події.

Дещо інше значення має сон, де події розгортаються в салоні краси. Такий сон пов’язаний, перш за все, з професійною діяльністю і з відносинами зі знайомими, але не близькими людьми. Залежно від присутніх у сні деталей, значення даного сновидіння зв’язуються з обстановкою на роботі, діловими відносинами.

Сновидіння, в якому ви користуєтеся феном, може відвідати вас в тому випадку, якщо ви затіваєте якийсь проект, досить ризикований, навіть авантюрний. Сон попереджає вас про ймовірні невдачі задуманого.

Бачення, в якому ви вимили голову і ходите з мокрим волоссям, означає, що людину чекає приплив життєвих сил і енергії. Сон віщує йому успіх у досягненні поставлених цілей і перспективи в найближчому майбутньому. Є також тлумачення цього символу, як низька самооцінка. Сон закликає людину поглянути на себе по-новому, менш критично. Іноді в сонниках зустрічається ще одне трактування даного знака. Мокре волосся уві сні-символ ослаблення захисних сил організму, авітаміноз.

Якщо ви мили голову уві сні комусь іншому?

Отже, до чого сниться мити голову собі ми з’ясували. А що якщо уві сні ви мили голову комусь іншому? Ви могли допомагати близькій людині або працювати уві сні в перукарському салоні. Тут тлумачення сонників бувають досить різними. Зверніть увагу на деталі сну, обставини вашого життя і зрозумієте, який варіант підходить вам найбільше.

Як говорить сонник, мити голову уві сні незнайомця — це попередження про можливу появу у вашому житті корисливої, лукавої людини. Тому варто дуже уважно ставитися до всіх нових знайомих, особливо тим, хто проявляє зайву ініціативу і, тим більше, нав’язливість. Буває і дещо інше тлумачення, що обіцяє любовні муки. Можливо, що предмет вашої симпатії не тільки не відповість взаємністю, то буде висміювати ваші ніжні почуття. Поки можна почекати з налагоджуємо любовних відносин, трохи пізніше обов’язково настане сприятливий для цього період.

Якщо уві сні ви мили голову дитині, то чекайте приємних новин, пов’язаних з дітьми. Якщо у вас є свої діти, то, можливо, скоро ви дізнаєтеся про їх успіхи в навчанні або інших творчих починаннях. Якщо ви давно хочете завести дитину, то такий сон може символізувати, що ваше бажання незабаром здійсниться. Головне, налаштуйте себе максимально позитивно.

Наснилося, що миєте голову молодшій сестрі або братові? Значить, незабаром вам доведеться надати їм допомогу і підтримку. Якщо ж цього не відбувається, або ви зовсім не спілкуєтеся, то саме час першій налагодити контакти. Швидше за все, ваша увага і участь буде до місця.

Якщо мили голову людині, з якою часто спілкуєтеся в повсякденному житті-чоловік, друг або колега, то вас може чекати сварка з ним. Будьте спокійні в спілкуванні з ним не підвищуйте голоси і не проявляйте зайвих емоцій, і можливо, зіткнення вдасться уникнути. Пам’ятайте, що сонник не пророкує, а попереджає про можливі події. Від вашої віри і сугестивності залежить, чи втілиться це в життя.

Якщо раптом уві сні вам довелося мити голову небіжчику, то можливо недовговічне погіршення самопочуття. Відпочиньте, не навантажуйте себе зайвими обов’язками по дому і на роботі.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

Для дівчини такий символ може означати те, що комусь з її рідних потрібна допомога. Будьте уважніше до близьких, – цілком ймовірно, хтось із них потребує вашої турботи і участі. Також подібне бачення обіцяє вам щастя в майбутньому сімейному житті і матеріальне благополуччя.

Для жінки сон, в якому вона миє голову, має позитивне значення. Він віщує поліпшення сімейної обстановки, оздоровлення, підвищення авторитету в суспільстві. Якщо уві сні ви користувалися шампунем, означає численні клопоти, які не доставлять Вам радості. Вам належить багато попрацювати, але насолоджуватися результатами будуть інші люди. Наприклад, вам належить приготувати багато страв для званої вечері, і ви цілий день простоїте біля плити.

Бачення, в якому голову шампунем миєте не ви, а вам, пророкує якусь таємну подорож. Сон рекомендує вам зберегти цю подію в секреті, приховати від близьких людей.

Для чоловіка подібне сновидіння означає знаходження розумного рішення, його кмітливість. Ймовірно, в реальному житті склалася якась складна ситуація і потрібно прийняти відповідальне рішення. Даний образ уві сні говорить про розсудливість людини. Сон віщує вдале вирішення всіх проблем, значний дохід і підвищення авторитету.

Деякі сонники трактують миття голови в чоловічому сні, як можливе відрядження. Є ще одне тлумачення подібного бачення для чоловіків. Це пророкування розлуки з близькою людиною, розрив якихось відносин. Будьте обережні, сон не говорить про те, хто буде винуватцем розриву, він тільки попереджає про можливу небезпеку.

Для дитини сон, в якому він миє голову, може передвіщати успіхи в навчанні, цікаву подорож. А якщо уві сні використовувався шампунь, в реальному житті може бути багато нудних, нецікавих занять. Його дні одноманітні і сумні. Сон рекомендує змінити заняття, розважитися, знайти нове хобі.

Тлумачення значення сну за різними сонникам: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Більшість актуальних на сьогоднішніх день сонників сходяться в тлумаченні значення цього образу. Уві сні мити голову собі чистою проточною водою – зараз ваші помисли чисті, а розум відкритий для нових, творчих думок. Здоровий глузд зараз – ваша сильна сторона. Він допоможе робити дуже вірні вчинки, які в подальшому надасть позитивний вплив на ваше життя, в тому числі кар’єрний ріст, матеріальне благополуччя і сімейні взаємини.

Сонник Міллера — можливо, вас чекає подорож

Якщо вам приснилося мити голову, це можна пояснити з двох сторін. Вас може чекати дивовижна подорож, яка переверне всі ваші погляди на життя в кращу сторону, проте є важлива умова: про цю подорож ніхто не повинен знати, в крайньому випадку-тільки близькі родичі і кращі друзі. Чим менше людей знає – тим більше користі вона вам принесе.

Інше, не таке райдужне тлумачення – ви можете зробити вчинок, який завдасть шкоди вашим планам, про який ви будете довго каятися. Так що найближчим часом будьте обачні, не робіть різких рухів, обмірковуйте кожен свій крок.

Сонник Ванги — зараз вам потрібно розслабитися

Знаменита ясновидиця так тлумачить цей сон: мити голову шампунем означає, що вас постійно турбують похмурі думки. Якісь спогади про минуле або думи про вчинки минулих років не дають вам насолоджуватися життям і втілювати в неї свої плани. Вам потрібно розслабитися, «прочистити» голову від усього скупченого негативу і почати життя з чистого аркуша зі світлими думками. Якщо не можете самостійно позбутися від привидів минулого, варто звернутися за допомогою до кваліфікованого психолога.

Також цей сон може нагадувати, що зараз ви перебуваєте в стані стресу. Швидше за все, ви занадто сильно завантажені на роботі, берете на себе не свої обов’язки, або вас просто обтяжує займана посада. Може бути, вам потрібна невелика відпустка?

Соннику Фрейда-позбудьтеся думок, які вас турбують

Якщо вода, що стікає з волосся була чистою і прозорою, то зараз ваші помисли так само чисті, а в житті ви налаштовані тільки на успіх і благополуччя, яке поширюється не тільки на вас, але і всіх ваших близьких і рідних. Брудна ж вода обіцяє можливі хвороби, поранення або душевні терзання.

Взагалі, на думку Фрейда, якщо ви милися уві сні, зверніть увагу, якій частині тіла приділяли більшу увагу. Саме та частина тіла турбує вас зараз більшою мірою. Наприклад, мити голову – турбують думки, тривожні думи, мити інтимні області – до сексуальних турбот і занепокоєнь.

Сучасний сонник — ваше здоров’я налагодиться

Побачене сон обіцяє вам здоров’я, благополуччя як у фінансовому плані, так і в області ментального – ви станете більш спокійними, вас перестануть виводити з себе дрібні щоденні неприємності. Однак якщо під час миття на вас був одяг – це вже досить поганий символ. Він може попереджати про можливу хворобу вас або когось із членів вашої родини. Також остерігайтеся шкоди, яку хтось навмисно хоче завдати вашому майну. Не сваріться ні з ким даремно, не з’ясовуйте стосунки – так ви ризикуєте нашкодити собі ще більше.

Якщо ви побачили уві сні, як миєте голову, і при цьому утворюється рясна, пухнаста піна, значить, зараз ви ставите на чиїсь чужі інтереси. Подумайте, чи не готові ви заради задоволення когось, хто навіть не є вам рідним і близьким, пожертвувати своїм комфортом і своїми принципами? Чи варто воно того?

Якщо раптом привиділося, що хтось допомагає вам мити голову, то чекайте поїздки. Якщо людина був одним з ваших близьких знайомих, то, можливо, вам варто проводити з ним більше часу.

Висновок

Побачений Вами сон несе позитивне забарвлення і обіцяє Вам здоров’я, гармонію, хороші сімейні відносини і грошові задоволення. Якщо вода при митті залишалася чистою, це говорить і про чистоту ваших помислів і ясності свідомості. Якщо ж ви помітили уві сні брудну воду з волосся, то зверніть увагу на свої щоденні думки – не приділяєте ви занадто багато часу на обдумування усілякого негативу, чуток і пліток?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code