До чого сниться Німеччина: тлумачення в різних сонниках

В першу чергу у багатьох Німеччина асоціюється з війною і не віщує нічого доброго. Але це не так. Ні в одному соннику немає негативного тлумачення сновидіння. Більш того, як вважають сонники, Німеччина може означати лише те, що чекає подорож.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Були в Німеччині у своєму сновидінні? Сон обіцяє сновидцю багатство і успіх;
  • Говорити про німеччину – сновидець будує великі плани на майбутнє;
  • Бути в якості туриста-очікують великі удачі на роботі;
  • Їхати до Німеччини удвох на велосипеді, з одного боку, означає Реальні інтимні стосунки, з іншого-виникнення хвороби;
  • Запрошення в гості означає, що сновидінню незабаром доведеться змінити місце проживання, а також побудувати нові відносини;
  • Уві сні ви переїхали закордон? Наяву вам належить повністю поміняти своє життя;
  • Виїхали в Німеччину зі своїми родичами-вам належить подолати труднощі за допомогою рідних і близьких;
  • Відчувати радість в чужій країні-означає, що незабаром вас чекає приємна поїздка з кращими друзями.

Сонник Міллера

Бачити себе в Німеччині, на думку сонника Міллера, означає, що вам необхідно прийняти дуже важливе і нестандартне рішення по відношенню до свого життя. Розмовляти з людьми – в реальному житті ви знайдете собі нових знайомих. Їхати поїздом до Німеччини-віщий сон. Незабаром вас чекає далека дорога. Можливо, поїздка буде пов’язана з відрядженням.

Сонник Ванги

Опинилися за кордоном, але відчували при цьому негативні почуття? Сновидця очікують неприємні зміни в житті, можливо, зміна місця проживання або роботи. Для закоханих сновидцев відвідати Німеччину у сні означає романтичну поїздку, а також знайомство з новими людьми.

Сонник Фрейда

Подорожувати по Німеччині, на думку Фрейда – вас чекає сексуальна пригода. Ви зустрінете свого партнера, який втілить в життя ваші таємні сексуальні бажання. Загубитися в чужій країні – обіцяє розчарування в чергових відносинах. Можливо, вам не дадуть відповіді взаємністю.

Висновок

Провісники говорили, що на наші сни впливає підсвідомість. У сновидіннях відображаються наші переживання. Якщо вам довелося подорожувати по Німеччині, варто задуматися, до чого ж сниться вам ця країна? Відповідь варто шукати в сонник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code