До чого сниться Оберіг: тлумачення в різних сонниках

Що може означати появу у сні штучки, що приносить удачу в справах і захист? Як тлумачить сонник, оберіг є знаком того, що в реальному житті вам дійсно потрібен захист. Варто наяву придбати собі який-небудь талісман.

Якщо уві сні выискали оберіг – наяву ви не вмієте вирішувати проблеми і намагаєтеся знайти захист в магічні амулети.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо уві сні ви придбали для себе оберіг, сон означає для вас захист і допомогу у вирішенні термінових справ;
  • Втратити в сні талісман передвіщає настання різного роду проблем і неприємностей. Можливо розвиток якогось захворювання;
  • Зламати в сні талісман є дуже поганим знаком. У родині може статися горі, помре хтось із родичів;
  • Якщо ви перебували в пошуку амулету, то сон вказує на вашу слабкість і нездатність вирішувати проблеми. Ви боїтеся того, що відбувається з вами на даний момент, і інтуїтивно шукаєте захисту в предметах, що володіють магічною силою;
  • Якщо самі почали виготовляти оберіг у сні, ви боїтеся оточуючих вас людей;
  • Відчути спокій при вигляді оберега у сні означає, що ви в реальному житті відмовляєтеся взяти долю у свої руки. Ви даремно відмовляєтеся від своїх бажань і прагнень. У подібному випадку будь-яка людина може взяти керівництво над вами, і ви станете маріонеткою в його руках;

Сонник Міллера

Сонник Густава Міллера каже, що втрата амулета в сні передвіщає відмова вашого покровителя допомагати вам. Ви самі винні в тому, що трапилося. Не варто було пускати справи на самоплив. Рано чи пізно вам доведеться нести відповідальність за власну бездіяльність.

Сонник Ванги

Як пояснює віщунка Ванга, купувати в сні амулет означає, що ви відчуваєте вплив на вас когось із знайомих і прагнете відхилитися від нього. Ви шукаєте допомоги у друзів, але не ходіть. В результаті відчуття безпорадності штовхає вас на всі можливі заходи. Наяву вам досить заспокоїтися. У вас є всі сили, щоб стати впевненішим в собі і припинити це зовнішній вплив з боку недоброзичливця.

Сонник Фрейда

Фрейд говорить про те, що носити оберіг у сні означає вашу безпорадність у реальному житті. Ви звикли, що вам надають допомогу оточуючі і розгубили власні навички захищатися і стояти за себе.

Висновок

Будь сновидіння з оберегом має несприятливе значення. Сон говорить про те, що ви ведете інертну життя. Ви не проявляєте ніяких активних дій для поліпшення поточного стану, але при цьому незадоволені тією ситуацією, в якій опинилися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code