До чого сниться океан: тлумачення з різних сонників

Приємні спогади залишає сон, у якому ви гуляли по березі океану чи купалася в його ласкавих хвилях. До чого сниться океан: сонник стверджує, що таке сновидіння найчастіше віщує значні життєві зміни. Океан – грізна і значна сила, тому ставитися до такого сновидіння треба досить серйозно, щоб не пропустити знаки і попередження, що їх посилають вам долею.

У психології океан символізує глибини людської підсвідомості, тому поставитися до такого тлумачення сновидіння слід дуже уважно.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Тлумачення вашого сновидіння розрізняються в залежності від погоди, стану води, дій, які ви робите в сні, і навколишнього оточення. Океан уві сні – це символ вашого внутрішнього світу, а також ваших взаємин з оточуючими. Те, яким ви його бачите, описує ваше життя в даний момент і найближчі перспективи вашого саморозвитку.

Ви бачили спокійний чи бурхливий океан?

Спокійна океанська гладь уві сні передвіщає наступ спокійних часів. Плавання по безтурботному океану обіцяє успіх у всіх починаннях. Також це віщує щасливі і взаємні любовні відносини. Спостереження за океанськими водами говорить про великий душевній силі і внутрішньої гармонії. Ваш сон обіцяє добробут, успіх і відсутність фінансових проблем.

Бачити уві сні пінисті хвилі, що набігають на берег – до швидкого успіху в справах і позбавлення від проблем. Якщо вам приснилося, як хвилі набігають один на одного, це можна витлумачити як викриття підступів ваших недоброзичливців, звільнення від їх присутності у вашому житті.

Сон, океан в якому був неспокійним, з поривчастим вітром і хвилями, означає, що від вас будуть потрібні значні зусилля в подоланні труднощів на обраному шляху. Якщо сняться великі і прозорі хвилі в ясну погоду, це віщує несподіваний зліт, успіх або прорив у справах.

Океанський шторм віщує значні зміни в звичному укладі життя, але ці зміни будуть зв’язані з безліччю труднощів. Для моряка бачити уві сні шторм – ознака того, що наступне плавання буде для нього благополучним.

Якщо чоловікові сниться океан, то у нього є проблеми в сексі, виникають труднощі з протилежною статтю. Для жінки такий сон означає, що вона не довіряє своєму обранцеві і не може з ним розслабитися.

Ви бачили чисту або каламутну воду?

До чого сниться океан з чистою водою? Прозора вода в океані сниться до радісним, щасливим подіям. Як стверджує сонник, чистий океан може приснитися тільки тій людині, яка чистий душею. Вас оточують мир і благополуччя.

Спостерігати в сні, як хвилі виносять на берег сміття, означає, що ви зможете уникнути неприємної ситуації, дрібні сварки і негаразди обійдуть вас стороною. Якщо ж ви купаєтеся в океані і бачите сміття у воді – будьте обережні, хтось із вашого оточення будує підступи проти вас, є ризик бути незаслужено зганьбленим. Приснився океан з нафтовою плямою на поверхні вод — це передвіщає наступ смутного періоду в житті, проявляться наслідки минулих помилок і проступків.

Які дії ви здійснювали у сні?

Прогулянка по березі і спостереження за спокійним океаном говорить про самотність і бажання знайти собі гідну пару. Купання в океані уві сні і відчуття величезного задоволення від цього означає, що ви перебуваєте поруч з коханою людиною, від якого просто без розуму. Для дівчат подібний сон може передвіщати настання вагітності. Крім того, сновидіння обіцяє позитивні зміни у всіх аспектах життя. Читайте також: до чого сниться купатися в морі.

Сон, у якому ви бачите себе на океанському пляжі серед безлічі людей вказує на те, що наяву у вас може виникнути почуття провини перед оточуючими за свої необдумані вчинки.

Якщо уві сні ви перебували на узбережжі океану і насолоджувалися спокійним шумом прибою, в реальності вам потрібно бути насторожі, оскільки існує ймовірність, що проти вас щось замишляють конкуренти або суперники. Будьте стриманішими і не провокуйте недругів на серйозні дії проти вас.

Спокійний океан з чистою і прозорою блакитною водою уві сні — це хороший знак.

Поганим є передвісником сон, у якому ви тонете. Він говорить про вашу легковажність, безвідповідальність і небажання заводити серйозні стосунки. Побачив таке сновидіння загрожує самотність, смуток і незадоволеність життям.

Якщо уві сні ви зазнали аварії в океані, і викинуті на безлюдний острів, це знаменує можливу втрату друзів і самотність. Вам слід бути уважнішими і терплячіші до оточуючих, щоб не втратити їх назавжди.

Якщо вам приснилося, що ви тонете, і вас рятує дельфін – у вирішенні важкої проблеми допомогу прийде з несподіваного боку. Читайте також: до чого сняться дельфіни.

Сон, у якому сновидінню довелося тонути, але він був врятований людьми означає, що поряд є надійні люди, на яких можна покластися. Тонути у сні, але вибратися самостійно – наяву вас чекають успіхи в справах і визнання оточуючих.

Час доби: день, ніч, світанок, захід

 • Зустрічати у сні світанок на березі– у вашому житті настає сприятливий час для духовного вдосконалення та самопізнання;
 • Бачити океан в ясний сонячний день – добрий знак, що віщує добробут у всіх життєвих сферах, спокій і умиротворення;
 • Сон, у якому ви бачите, як призахідне сонце занурюється в океан на горизонті, віщує перегляд своїх життєвих принципів, завершення складного етапу;
 • Якщо вам приснилася чітка місячна доріжка на рівній гладі нічного океану, ви вибрали вірний шлях для вирішення непокоїть вас проблеми, ви зможете вирішити її швидко і без перешкод.

Що ще ви бачили в своєму сновидінні?

Сон про пливе по океану старовинному кораблі з вітрилами символізує, що нещодавно прийняті рішення вірні, і ви рухаєтеся правильним курсом. Бачити корабель далеко на горизонті – очікувані вами події відбудуться, але не скоро. Сучасні військові кораблі віщують довгу розлуку з близькими і друзями, імовірна поїздка в чужу країну. Читайте також: до чого сниться корабель.

 • Побачений у сні дельфін – добрий знак, що пророкує, що в житті сновидца з’явиться надійний компаньйон, вірний і відданий друг і помічник;
 • Акули символізують небезпечних суперників у діловій сфері, конкурентну боротьбу за місце під сонцем. Читайте також: до чого сниться акула.
 • Медуза вказує, що у вашому оточенні є пластичний і мінливий людина, що представляє приховану загрозу;
 • Побачити в сні касатку – щасливе і рідкісне ознака, такий сон передвіщає появу нових можливостей, спілкування з людьми, що володіють широкими зв’язками й матеріальними можливостями;
 • Бачити в океані кита – вам потрібно довіритися своїй інтуїції і не упустити несподівану допомогу з боку.
 • Морські зірки на дні океану сняться до виникнення несподіваних перешкод на вашому шляху. Швидше за все, ви їх подолаєте, але це буде пов’язано з різними дрібними неприємностями.
 • Сон про морських ковзанах, граються в океані, обіцяє одержання звісток здалеку, приємні новини з-за кордону.

Трактування сну в різних сонники: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Бачити уві сні спокійний океан – хороший символ, для ділових людей це означає успіх і просування в справах, для закоханих – насолода товариством один одного. У цьому тлумаченні сходяться практично всі сонники. А от різні деталі, такі як погода і час доби, побачені кораблі та морські мешканці різними сониками тлумачаться по-різному. Для прикладу давайте порівняємо між собою думки найвідоміших тлумачів.

Сонник Міллера – конфлікти вдома і на роботі

До чого сниться океан з блакитною водою? Плисти по спокійній воді – вам відкриті всі шляхи, час сприятливий для будь-яких починань. Пливти на кораблі по океану і чути биття хвиль об борт означає невдачі в справах і на роботі, а також лайка і нерозуміння в сімейному колі.

Спостереження за набігають один на одного хвилями трактується як швидке позбавлення від підступів конкурентів і недоброзичливців. Якщо вам сниться сильний відплив, що оголяє океанську безодню, чекайте, що періоди «повноводності» і благополуччя вашого будинку будуть перемежовуватися з труднощами і втратами.

Бачити уві сні океан може означати, що ви втомилися і бажаєте відправитися у відпустку.

Сонник Ванги – спокій і умиротворення

 1. Сон про штилі означає, що у людини в житті все гладко, його чекає успіх на роботі, заслужене визнання від колег і друзів. В житті не очікується значних потрясінь, збережеться душевний спокій і умиротворення.
 2. Побоюватися варто тим, кому приснився неспокійний океан, штормовий вітер, що піднімає високі хвилі. Сновидця очікує втрата репутації, злостивці будують підступи, уникнути яких не вдасться.

Сонник Фрейда – ваші можливості обмежені

Якщо океан приснився чоловікові, це означає, що його можливості в сексуальному житті досить обмежені, хоча він може цього не усвідомлювати. Занадто короткий статевий акт або передчасна еякуляція заважають його обраниці отримати задоволення, незважаючи на те, що чоловік швидко відновлюється і готовий до нових подвигів. Чоловікові слід виконувати спеціальні вправи, які допомагають контролювати еякуляцію, щоб продовжити статевий акт і не породжувати конфлікти з незадоволеною партнеркою. Для жінки бачити у сні океан означає хвилююче очікування в передчутті побачення з людиною, яка її сильно приваблює.

Сучасний сонник — успіх у будь-яких починаннях

 1. Якщо океан спокійний, його поверхня тиха і гладка – це хороший сон, що передвіщає успіхи у будь-яких починаннях, добрі наміри і добрі вісті;
 2. Легке хвилювання, піна від хвиль на березі – що ви отримаєте перемогу над своїми ворогами, конкурентами і недоброзичливцями;
 3. Шторм і бурхливі хвилі символізують труднощі і невдачі в справах, застій у вирішенні важливої проблеми.

Індійський сонник — щастя у стосунках

Побачити в сні спокійний океан – до добра, моряка чекає приємне і вдале плавання. Ділова людина буде задоволений ходом своїх справ, а юнак – насолоджуватися чарівністю коханої. Плисти за спокійного океану – завжди означає сприяння у всіх починаннях.

Міфологічний сонник — до хорошого настрою

Якщо ви побачили перед собою спокійний океан з читой водою або пливли по ньому — це добрий знак, що віщує удачу у всіх починаннях, швидке і гладке розвиток безлічі справ і неймовірний підйом настрою.

Висновок

Бачити уві сні океан – це дуже важливий знак, провісник серйозних змін і прийняття відповідальних рішень. Трактування сну багато в чому залежить від того, яким він був, які почуття та емоції викликав, а також від багатьох інших супутніх деталей. Вода – дуже багатогранний символ, значення таких снів залежить від безлічі нюансів, тому тлумачити їх потрібно грамотно, вдумливо, прислухаючись до свого серця й інтуїції. А якщо тлумачення вам не сподобалося, ви можете придумати свою власну і щиро повірити в нього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code