До чого сниться акула?

Бачити акулу уві сні (або будь-якого іншого великого водного хижака) – знак того, що вас чекає зустріч з грізним противником. Втім, якщо ви уві сні не злякаєтеся і навіть проженете або навіть вб’єте хижака, то вас чекає відмінне вирішення багатьох неприємностей пов’язаних з проблемами, які з’явилися у Вашому житті.

Зазвичай акула уві сні є знаком серйозних ворогів наяву. Сон, у якому за вами женеться акула і намагається вас атакувати, означає, що в найближчому майбутньому виникнуть деякі лиха і катаклізми.

Можливо уві сні ви спостерігаєте як акули розважаються у чистій, прозорій воді, тоді наяву ви можете втратити свій успіх у відносинах з протилежною статтю, причиною цього з’являться не правдиві розмови ваших заздрісників.

Якщо вам приснилася мертва акула, то наяву до вас повернуться радісні дні і ви відшкодуєте свої витрати. Так само, мертва акула може бути передвісником того, що вам прийде повідомлення про те, що ваш ворог чи недруг помер.

За сонником Фрейда: Суть побаченого символу – «акула» уві сні, зводиться до того, що ваш партнер намагається максимально вас підпорядкувати своїм бажанням. Він перебудовує вас так, як хочеться йому. Це рано чи пізно призведе до того, що або остаточно вас підкорить своїм бажанням, або доведе вас до нервового зриву.

За сонником Цвєткова: приснилася акула завжди приносить в реальне життя небезпеку. Бійтеся змін в житті, цей символ може принести з собою смертельну для вас небезпеку.

За сонником Хассе: Побачити уві сні акулу, значить усвідомити небезпеку зустрічі зі своїм ворогом.

За езотеричним сонником: Акула живе, поки рухається, її боятися всі жителі океанів і навіть люди з побоюванням ставляться до цих хижаків. Побачити уві сні акулу і перемогти її або просто прогнати, значить, в житті переламати неприємну ситуацію на свою користь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *