До чого сниться актор?

Це досить легкий і позитивний символ сну. Ви актор-це означає, що вас чекає якась брехня в житті, завдяки якій ваші справи стануть краще. Однак, якщо ви спостерігаєте за акторами, то обдурять вас. Хоча і брехня ця буде не болючою, а скоріше приємною і ні до чого не зобов’язує.

  1. Сон в якому ви бачите прекрасну актрису, обіцяє Вам радості і задоволення, яких ви тільки могли бажати.
  2. Побачити актора в біді, допомагати якому-небудь своєму другові вибиратися з поганої ситуації.
  3. Можливо уві сні ви власне є актором і граєте на сцені, тоді наяву вам необхідно буде вкладати багато сил в роботу, щоб забезпечувати себе.
  4. Якщо уві сні ви закохуєтеся в актрису, або актора, значить, що незабаром у вашій персоні пробудяться до сидівші невідомі таланти.
  5. Сон, в якому ви спостерігаєте трупу кочуючих акторів, обіцяє Вам неприємні зміни.

За сонником Фрейда: Суть побаченого символу уві сні, зводиться до того, що той кого ви вважаєте своїм коханим, обранцем або єдиною людиною в реальному житті не відчуває до вас тих симпатій, що і ви. Швидше за все він використовує вас, точніше ваші зв’язки, гроші або положення в суспільстві.

За сонником Цвєткова: Актор, якого ви побачили уві сні, символізує те, що вас незабаром введуть в оману ті, кому ви найбільше довіряєте.

За сонником Хассе: Побачити актора уві сні, значить в житті зіткнутися з неприкритою брехнею і лицемірством.

За Езотеричним Сонником: Чим майстерніше актор проживає на сцені чуже життя, тим він краще грає свою роль. Якщо уві сні ви бачите себе актором, то в житті вам доведеться приміряти на себе маску яка вам зовсім не властива, але саме це допоможе вам виплутатися зі складної ситуації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *