До чого сниться алкоголік?

Якщо Вам приснилося, що Ви сидите за одним столом з алкоголіком, значить наяву Вам належить співпраця з дуже неприємними людьми.

Сон, в якому хтось із ваших близьких став алкоголіком, застерігає Вас про можливу біду.

Якщо уві сні Ви просто змушені спілкуватися з алкоголіком, то в реальному житті Ваша доброта часто стає причиною проблем.

За сонником Фрейда: Випити спиртне без приводу, це завжди відхід від відповідальності. Ваш партнер не готовий брати всю ступінь відповідальності за вашу інтимну близькість. Йому нічого не потрібно крім сексу, він не думає ні про сім’ю, ні про дітей. Будьте обачні і розсудливі в продовження відносин з такою людиною.

За сонником Цвєткова: Якщо вам снитися алкоголік, то в реальному житті з вами статися неприємність пов’язана з отриманням травми або загостренням старої хвороби.

За сонником Хассе: Алкоголік, побачений у сні, це символ, який говорить про те, що вас чекає неприємна зустріч і ще менш приємна розмова.

За езотеричним сонником: алкоголік-це людина, яка не змогла реалізувати свій потенціал у житті. Побачити себе алкоголіком, значить, ваші плани доведеться переглядати, тому, що велика частина з них залишиться нереалізованою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *