До чого сниться алея?

Група дерев, алея, посадки уздовж стежки – це все один і той же збірний образ несе в собі енергію роздумів над прийдешніми подіями. Чим занедбаніша алея сниться, тим складніше вам буде знайти правильне рішення для вирішення виниклої ситуації.

Сон в якому ви спостерігаєте алею, є не дуже вдалим знаком. Незабаром у вас виникне досить багато маленьких і в той же час неприємних проблем.

Якщо молода жінка бачить сон, в якому вона прогулюється по алеї, то наяву їй потрібно бути трохи більш уважною у виборі особистих знайомих, інакше може постраждати її власна репутація.

За сонником Фрейда: Алея, по якій ви йдете у сні — це символ вашої нерозтраченої сексуальної енергії. Чим довше ви йдете по алеї уві сні, тим менш задовольняє вас ваша сексуальне життя в реальності.

За сонником Цвєткова: бачити алею уві сні-це символ того, що незабаром у ваше життя прийде стабільність і фінансове благополуччя.

За сонником Хассе: Якщо ви доглядаєте за доріжками на алеї, то вам потрібно скоординувати ваші життєві плани.

За Езотеричним Сонником: Приємно йти стежками, на яких посипаний свіжий пісок, а з боків ростуть доглянуті дерева. Побачити алею уві сні, значить випробувати задоволення від випадкового знайомства, яке з часом переросте в міцну дружбу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *