До чого сниться вальс?

Танцювати вальс — до зустрічі старого друга або подруги. Остерігайтеся розвитку цих відносин, вони будуть дуже швидкоплинні, але ви від них можете втратити голову.

  1. Якщо у вашому сні ви спостерігаєте людей, які вальсують, то наяву вас чекає приємне знайомство.
  2. Якщо молодій жінці наснилося як вона вальсує зі своїм коханим чоловіком, то в житті багато шанувальників буде за нею доглядати, але жодному з них не судилося стати її чоловіком.
  3. Якщо молодій жінці сниться як улюблений чоловік танцює вальс з якоюсь іншою жінкою, значить в реальному житті вона здолає всі перешкоди і обов’язково знайде своє щастя.
  4. Якщо ж дівчина уві сні танцює з іншою жінкою, то наяву люди будуть дуже схильні до її доброту.

За сонником Фрейда: Якщо в сні ви танцюєте вальс, і при цьому ваш партнер відзначає, як добре ви танцюєте, то це прямий натяк на те, що йому і в реальному житті дуже добре з вами – ви межа його мрій, і він не хоче нічого міняти.

За сонником Цвєткова: танцювати вальс уві сні, значить незабаром закохатися і втратити голову від цього почуття.

За сонником Хассе: якщо вас запрошують уві сні танцювати вальс, то в реальному житті зроблять пропозицію вийти заміж або одружитися.

За Езотеричного Сонником: Єдиний танець енергетика, якого збігається з ритмом биття серця людини, тому вальс називають танцем любові. Якщо сниться що вальсуєте, то в житті вас чекає позаземна, чиста і дуже чуттєва любов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *