До чого сниться посуд: тлумачення з різних сонників

Посуд — невід’ємна частина домашнього начиння, вона знайдеться в кожному будинку. До чого сниться посуд? Як стверджує сонник, посуд уві сні символізує ваш внутрішній світ і відносини з близькими людьми. З того, яка вона була брудна або чиста, ціла мулу розбита, можна багато що сказати про вашого життя. Вже цікаво? Так давайте ж розберемося в усьому докладніше.

До чого сниться посуд: тарілки та келихи, каструлі і сковорідки, ножі і виделки — всі вони мають своє значення за сонником.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Сучасна людина не уявляє свого життя без присутності кухонного начиння. Складно уявити, що колись давно кухонні прилади виглядали зовсім не так, як зараз, а ще раніше люди взагалі їли руками. Але як тільки посуд була винайдена і увійшла в повсякденний побут, вона відразу ж з’явилася в сновидіннях, і для цих образів були придумані значення, які потрапили в сонники.

Ви бачили чистий чи брудний посуд?

Дорогий порцеляновий посуд віщує вашої сім’ї матеріальний достаток.

Якщо уві сні ви побачили чистий посуд, яка стоїть на своїх місцях, у вас в житті все йде своєю чергою. Неприємності обходять вас стороною, і в сім’ї все гаразд. Відносини на роботі хороші, колеги з повагою ставляться до вас. Також сон, посуд в якому була чистою, означає, що ваш обранець або обраниця відноситься до вас з трепетом і любов’ю.

До чого сниться брудний посуд? Як нескладно здогадатися, якщо приснилася брудний посуд, це, навпаки, означає, що у вас в житті не все клеїться. Але якщо вам вдалося перемити у сні гору брудного посуду, незабаром вас чекають зміни. Шукайте опору і підтримку в особистому житті, навколо вас люблячі родичі й віддані друзі.

Але, як каже сонник, брудний посуд, на яку ви не звертаєте уваги, вказує на труднощі у відносинах з партнером. Останнім часом він або вона не бачить вас сексуальної привабливості, почуття до вас поступово охолоджуються. Постарайтеся налагоджувати відносини зі своїми домашніми. Зайвий раз не провокуйте свою другу половинку на скандал.

Сон, брудний посуд в якому була представлена тільки ножами і виделками, означає, що наяву ви багато часу приділяєте не важливим речам, і втрачаєте дійсно важливе з уваги. Миєте тільки брудні каструлі і сковорідки? Незабаром чекайте новин не дуже приємних.

Якщо вам привидівся золота брудний посуд у сні, наяву вас чекають матеріальні збитки. Золоте блюдо з залишками їжі обіцяє грошові проблеми. Якщо срібна посуд лежить не митою, на роботі вас чекають проблеми. Буде дано важливе завдання, з яким ви не зможете впоратися. Перш ніж братися за виконання доручення, подумайте, чи вистачить у вас сил. Читайте також: до чого сниться золото.

Вам приснилася цілий або розбитий посуд?

До чого сниться розбитий посуд, тарілки і кружки, та інші прилади — у вашому житті зараз починається важкий період. Як стверджує сонник, розбитий посуд уві сні на вашій кухні означає, що можливі матеріальні збитки. Будьте обережні, не давайте грошей у борг, також самі не позичайте грошей. Розраховуйте тільки на свої сили.

Якщо ж ви бачите цілу посуд, погані часи відступають. Вам довелося багато пережити, тепер можна розслабитися і насолоджуватися життям. До чого сниться нова посуд — це символізує повагу всередині сім’ї, так і на роботі до вас ставляться з повагою. Якщо уві сні ви бачите старі, але цілі тарілки, в житті вас чекає удача. А ось ціла сковорода обіцяє неприємності найближчим часом.

Різновиди: тарілка, чашка, стакан, ложка, виделка, ніж

Як стверджує сонник, посуд тарілки має неоднозначне тлумачення. Якщо приснилася чиста тарілка, чекайте візиту гостей або родичів, зустріч принесе тільки позитивні емоції. Якщо в сні на тарілці багато їжі, вас очікує винагороду, можливо, ви отримаєте премію за добре виконану роботу. Якщо ж ви бачите недоїдки, чекайте неприємностей і матеріальних збитків. Читайте також: до чого сниться їжа.

До чого сниться посуд: тарілки купувати в сні означає, що наяву вас чекають неприємні зміни в особистому житті. Можливо, доведеться закінчити колишні стосунки, нічого хорошого цей союз вже не принесе.

Бачити уві сні чашку — хороший знак, у вас в житті все йде своєю чергою. Довірчі відносини в родині, колеги по роботі ставляться до вас з повагою. Якщо чашка була з порцеляни, чекайте приємних новин, матеріальний достаток вам забезпечений. Але якщо приснилися брудні, або тріснуті чашки, то в родині не все гладко, часто виникають конфлікти. Будьте стриманішими, не перегинайте палицю. Краще йти на компроміс, інакше шлюб може бути приречений.

Побачити в сні ложку — хороший знак. Справи йдуть в гору, навколо вас вірні й віддані друзі. За яку б справу не бралися, воно закінчується успіхом. Сім’я для вас на першому місці. Але якщо ложка лежить на підлозі, і ви не можете її підняти, стежте за своїми вчинками. Інакше за спиною вас будуть засуджувати довгий час. Вкрали ложку уві сні? Побережіть свою нервову систему, від ваших негативних емоцій страждають, перш за все, рідні. Брудні ложки уві сні — провісники неприємностей.

Не дуже добре, коли сняться вилки — чекайте несприятливих змін в особистому житті. Навколо вас є люди, які заради своєї вигоди готові піти на підлість. Такі люди є серед ваших друзів, навіть якщо ви впевнені в зворотному.

Людина, побачивши уві сні, ніж увіч не впевнений у собі. Нові знайомства для нього подібні тортурам. Потрібно позбавлятися від своїх внутрішніх страхів. Якщо на столі лежить гарний ніж, чекайте хороших змін у своєму житті, вас чекають приємні сюрпризи. Якщо ви ріжете ножем хліб, прийшов час позбавлятися від комплексів.

Які дії ви робили в сновидінні?

Якщо уві сні людина миє посуд, в його житті починається світла смуга. У найближчому майбутньому ваше життя зміниться на краще, не пропустіть можливість. Зовсім інше тлумачення, до чого сниться битий посуд при миття — в житті настають важкі часи. Відносини з колегами по роботі не складаються, начальство точить на вас зуб. Можливі матеріальні втрати. Навколо вас багато заздрісників. Читайте також: до чого сниться мити посуд.

Купуєте в магазині нову посуд – наяву вас чекають дрібні неприємності. Можливий конфлікт на роботі, не реагуйте на провокації, інакше доведеться дорого платити. Пам’ятаєте, є люди, готові прийти вам на допомогу, тому що в сформованій ситуації самостійно вам не впоратися.

Якщо уві сні людина сервірує стіл, але в підсумку він виявляється порожній, значить наяву його чекає неприємна розмова з сім’єю. Красиво прикрашений стіл говорить про те, що вас чекає зустріч з давніми родичами або друзями.

Отримати в подарунок набір у сні означає успіх на роботі: хороші відносини з колегами, начальство доручає вам серйозні справи, матеріальні збитки вам не страшні. Якщо ж сервіз виявився треснувшим, чекайте неприємних гостей, зустріч для вас буде повна несподіванок.

Хто побачив сон: чоловік, жінка, дитина

  1. Якщо жінка уві сні миє посуд і натирає до блиску, наяву її життя складається дуже добре. В сім’ї панує ідилія, та й грошей на все вистачає. Якщо ж у сні жінка б’є посуд, значить в реальному житті вона схильна заводити швидкоплинні романи.
  2. Чоловікові, якому приснилася посуд, слід з обережністю ставиться до свого оточення. Не поспішайте всіх і кожного називати друзями. Вас оточують брехливі, лицемірні люди. Навчіться розбиратися в людях, не розповідайте занадто багато чого зі свого життя.
  3. Якщо уві сні дитині сниться посуд (можливо і іграшкова), значить наяву його чекає приємний сюрприз. Читайте також: до чого сняться іграшки.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Як ви бачите, загалом різні сонники сходяться в тлумачення сну про посуді. Чиста і нова начиння передвіщає вам успіх у справах і сімейне щастя, а от брудний посуд попереджає про проблеми, що насуваються і закликає попрацювати над собою. Проте в кожному соннику є свої унікальні тлумачення кухонного начиння, так давайте ж заглянемо в найбільш популярні з них.

Згідно соннику Міллера, посуд у сні означає хороші новини.

Сонник Міллера – можливе підвищення на роботі

Якщо вам привиділося багато красивого посуду, наяву чекайте хороших новин. Можливе просування по кар’єрних сходах. Вам вдасться вирішити конфлікт, який тривав довгий період часу. Читайте також: до чого сниться застілля.

Сонник Ванги – чекайте на поповнення в сім’ї

Як стверджує цей сонник, нова посуд у сні означає, що потрібно готується до поповнення в сім’ї. Ви нарешті народите довгоочікуваного первістка. Відносини в родині теплі, подружжя люблять і поважають один одного. На роботі до вас шанобливо ставляться. Можете з упевненістю братися за виконання нового завдання. Матеріальний достаток у вашій родині присутні.

Сонник Фрейда – ви користуєтеся популярністю

Бачити сни з присутністю посуду хороший знак. Ви користуєтеся популярністю серед протилежної статі. Але потрібно уважно ставиться до вибору сексуального партнера. До чого сниться брудний посуд в раковині — швидкоплинні романи можуть привести до дуже неприємних інтимним захворювань, бережіть своє здоров’я.

Сучасний сонник

Якщо уві сні ви побачили багато красивих тарілок, повних їжі, наяву чекайте приємних новин. Вас чекає підвищення по кар’єрних сходах. Більше уваги приділяйте рідним і близьким. У вас в будинку багато посуду з порцеляни? В реальному житті ви приречені на успіх. Можете з упевненістю братися за будь-яку нову справу.

Висновок

При покупці кухонного начиння приділяйте особливу увагу на те, з чого вона зроблена. Якісна посуд служить набагато довше і піднімає вам настрій кожен день. Всі люблять їсти з красивих тарілок, але за посудом, як і за людиною потрібен постійний догляд. Якщо посуд в чистоті, то і в будинку буде панувати мир і спокій. Цей факт знайшов своє відображення у тлумаченні снів про посуді, які найчастіше є сприятливими і віщують хороші події.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code