До чого сниться Прохання: тлумачення в різних сонниках

З проханнями звертаються тільки до тих, хто реально може допомогти і не відмовити, йдуть як правило до близьким людям, які люблять, цінують і не залишать у важку хвилину. Як вважає сонник, прохання уві сні не має самостійного значення, все залежить від того, що саме і в кого ви просили.

Спробуйте згадати, про що і кому зверталися з проханням у своєму сновидінні, це дуже важливо. Згадуйте розмова детально, не втрачайте інформації.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Якщо уві сні ви вирішили звернутися за допомогою до малознайомим людям, але вони відмовили, значить в реальному житті можете починати нові справи, які будуть успішними;
  • Уві сні у вас просять допомоги і ви з радістю її надаєте? Наяву можете отримати більшу грошову суму, яка так необхідна зараз;
  • Якщо з проханням звертається ваш батько уві сні, не поспішайте йому відмовляти, в реальному житті потрібно з’їздити до нього в гості, допомогти по домашньому господарству, тому що сили в нього вже не ті;
  • Якщо в сні з проханням звертається незнайома малюк, то наяву можете подумати про тривалу подорож зі своїм партнером;
  • Прохання свого померлого друга виконуєте уві сні? Такий сон попереджає про проблеми, що насуваються, будьте обережними у своїх висловлюваннях.

Сонник Міллера

Як упевнений сонник Міллера, прохання про допомогу у сні можуть мати численні трактування. Після того, як вранці прокинетеся, починайте згадувати сновидіння детально, тому що там було дано багато корисної інформації, вона може стати в нагоді надалі. Зараз важко в ній розібратися, але нічого страшного, з часом все зрозумієте. Потім станете замислюватися про що.

Сонник Ванги

Якщо уві сні до вас звертаються з проханням, але ви відмовляєте, значить наяву все складається незрозуміло. Ви наполегливо працюєте, але чомусь ваші старання не оцінюються як слід. Останнім часом стали комплексувати з цього приводу, мало часу проводите в колі друзів і хороших знайомих. Не приймайте все так близько, інакше здоров’я нагадає про себе.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні вам відмовляють у проханні, то не намагайтеся нав’язуватися людям. У реальному житті придивіться до тих, хто знаходиться поблизу вас, можливо ви дуже довіряєте цим людям, адже насправді їм не цікава ваша життя. Коли отримають свою вигоду, можуть повністю відмовитися від спілкування. Зробіть це першим, поки є така можливість.

Висновок

Якщо в сні хтось звертається з проханням, то потрібно постаратися запам’ятати весь розмова. Після того, як прокинетеся, починайте згадувати його деталей, аж до дрібниць, інакше можете нашкодити самі собі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code