До чого сниться Простокваша: тлумачення в різних сонниках

Кисляком називають скисле молоко, яке простояло кілька днів у теплому місці, з неї можна приготувати смачну випічку, а можна і просто попити, додавши цукор для смаку. Як трактує сонник, простокваша в більшості випадків має добре значення. Вас чекає удача і приємне проведення часу.

Якщо вам приснилася кисляк, чекайте безліч «приємностей» наяву. Можете навіть відправитися в подорож.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Уві сні запропонували спробувати кисле молоко, але вона вам не сподобалася? У реальному житті чекайте гарні звістки, найімовірніше від родичів;
  • Якщо уві сні людина виливає кисляк у відро, то в реальному житті він втратив надію на щастя;
  • Якщо кисляк була незвичайного кольору уві сні, але ви, тим не менш її попили, значить наяву можете зовсім скоро отримати велику грошову винагороду;
  • Кисляк уві сні була дуже смачною, тому що додали в неї цукор? Можете планувати тривалу подорож в реальному житті, візьміть з собою близької людини;
  • Якщо кисляк відмовляється пити ваш малюк уві сні, то в реальному житті чекає від вас подарунка, який обіцяли вже давно, але призабули;
  • Кисляк розлилась на підлогу і не можете її зібрати? У реальному житті чекайте приїзду давніх приятелів, які зможуть порадувати вас.

Сонник Міллера

Побачена кисляк уві сні може бути символом чогось хорошого, тільки обов’язково запам’ятайте, вживали ви її чи ні. Тільки після цього трактування буде правдивим. Зовсім скоро заявиться той чоловік, якого раніше сильно любили, але він зрадив і пішов до іншого. Не поспішайте зустрічати його з радістю, він прийшов у ваше життя ненадовго.

Сонник Ванги

Якщо уві сні людина п’є кисле молоко, але не відчуває її смаку, значить в реальному житті може зіткнутися із зрадою або зрадою. Ставитися до такого сновидіння треба з обережністю, тому що велика ймовірність того, що це зрада сталося завдяки вам. Людина все зможе пояснити, не женіть його від себе, як би зараз не було прикро.

Сонник Фрейда

Згідно соннику Фрейда, якщо кисляку уві сні було дуже багато і ви не знали, що з нею робити, то наяву можете зайнятися творчою діяльністю, зараз найкращий час для цього. Можете попросити в борг невеликі гроші і спробувати відкрити свою майстерню. Займайте їх ненадовго, бо інакше не зможете повернути надалі.

Висновок

Приснився простокваша в більшості випадків не несе в собі негативну інформацію, просто треба уважно пригадати все, що відбувалося уві сні. Ви можете займатися будь-якими планами, зараз хороший період для цього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code