До чого сниться річка: тлумачення сну по різним сонникам

Образ поточної річки викликає різні асоціації – це щось стрімкий, бурхливий, неконтрольоване, могутнє і сильне, але в той же час перебіг може бути рівним і спокійним. До чого сниться річка? Якщо вам вона приснилася, то було б цікаво дізнатися відповідь на це питання. Але однозначно таке природне явище, як річка сонник не трактує. Це явище може мати різні значення. Річка дає енергію, очищає і заспокоює. Але в той же час вона може знести все на своєму шляху.

Річка уві сні образ вкрай неоднозначне тлумачення цього сну залежить від його подробиць.

Тлумачення значення сну з урахуванням подробиць

Річка уві сні тлумачиться по різному, в залежності від деталей побаченого сновидіння. Постарайтеся пригадати, яка вам приснилася річка: швидка або повільна, широка або вузька рівнинна або гірська. Була в річці чиста прозора вода або зелена і каламутна? Що робили ви у сні: гуляли біля річки, переходили її по мосту, пливли по воді на човні? А може бути, вам приснилося, як річка вийшла з берегів і сталося повінь? Так давайте детально розберемося з усіма варіантами тлумачення.

Яка була швидкість течії?

До чого сниться бурхлива річка? Сон, річка в якому була бурхлива, стрімка, неспокійна, попереджає – чекайте непорозумінь, сварок. Як говорить сонник, річка з швидкою течією означає, що ви можете витратити свій час на нікому не потрібні зайві клопоти. Можливо, вас підстерігають невдачі.

Якщо ж вам приснилася повільно несе свої води річка, сон є сприятливим знаком. Розслабтеся і чекайте приходу чудових радісних подій. Також можливе зростання матеріального добробуту. Все йде так, як треба, не квапте події.

Вода була чиста чи брудна?

До чого сниться брудна річка? Каламутна вода в сновидінні – ознака наближення розбіжностей, сварок, навіть гучних скандалів. Як попереджає сонник, брудна річка попереджає вас про те, що підозри і ревнощі можуть надовго стати вашими супутниками.

А тепер давайте подивимося, до чого сниться річка з чистою водою. Такий сон обіцяє щастя, фінансове благополуччя. Також побачена уві сні чиста річка з прозорою водою говорить про чистоту вашої душі і ваших намірів. Сміливо плануйте ваші цілі на довгий термін, всі озможности будуть реалізовані.

Є цікаве тлумачення, до чого сниться замерзла річка. Такий сон говорить про те, що ви можливо, сумуєте за великих звершень і хочете домогтися більшого у житті.

Відстань між берегами було велике чи ні?

 1. Побачили широку річку уві сні? Не приховуєте Ви від своєї половинки непристойні фантазії? Спробуйте трохи відвертіше спілкуватися. Це допоможе відносин стати більш гармонійними.
 2. Широка річка перегородила шлях? Такий сон може розповісти про конфлікти і труднощі в діловій сфері. Ваша репутація під загрозою. Слідкуйте за своєю поведінкою і не допускайте дивних вчинків. Також бачити, як перетинаєте дуже широку річку – символ смерті.
 3. Невелика вузька річка сниться до дрібних клопотів і труднощів. Можливо, ви турбуватиметеся через дрібницю або вас доведуть до сліз.
 4. Невеликий струмочок символізує настання в благополучного життя, спокійного, розміреного періоду. Насолоджуйтесь!

Що ви робили в побаченому сні?

Якщо ви пливли за течією річки, ваше бажання скоро виповниться.

Якщо ви перепливли річку уві сні – це хороший знак, що говорить про те, що ви досягли бажаного і скоро його отримаєте. Пливете вниз за течією – чекайте подарунка долі. Все складається якнайкраще. Якщо ж, навпаки, пливете проти течії – ваші бажання даються непросто і вимагають істотних витрат часу, сил і грошей. Можливо, ви відчуваєте, що оточуючі ніби спеціально перешкоджають будь-яким вашим діям.

Черпаєте воду з річки — Зараз дуже хороший період. У вас в руках всі карти, ситуація вкрай вигідна для вас. Вірте в себе і свої сили. Ви обов’язково подолаєте будь-які перешкоди і досягнете бажаного.

Гуляєте біля річки — такий сон може означати зустріч з не зовсім адекватними людьми або поява в житті дивних подій. Якщо уві сні ви чекаєте когось або щось, це говорить про прийдешні важливі події. Відпочинок на березі також обіцяє приємні звістки.

До чого сниться міст через річку? Якщо уві сні ви переходите річку по мосту, можливо, ви занадто квапте події наяву Спробуйте поглянути на ситуацію під іншим кутом і всебічно оцінити її, і потім вже робити якісь дії.

Якщо уві сні ви купаєтеся в річці, можливо, наяву ви закохані і захоплені з головою цим почуттям. Але не забувайте про свої обов’язки. Дивіться на життя трохи реалістичніше, і не забувайте про земні справи.

Якщо ви ловили рибу в річці, і рибалка пройшла добре, вам вдалося зловити багато риби, значить в житті вас чекають випробування. Потрібні всі сили, щоб пройти їх гідно. Для жінок ловити рибу у сні – до вагітності. Ловля риби руками – до появи недоброзичливців. А якщо ловите вудкою – до радісних подій.

В якій місцевості текла побачена річка?

 1. До чого сниться чиста ріка, що тече по рівнині — вона говорить про розміреності життя. Все йде за планом, але іноді це може навіть здатися нудним.
 2. Як говорить сонник, бурхлива річка, що тече в гірській місцевості попереджає про те, що вас чекають зміни, яскраві події. Все відбуватиметься дуже стрімко. Зате подібні події залишаться в пам’яті надовго. Встряхнитесь! Життя на очах змінюється, і це здорово.
 3. До чого сниться каламутна ріка, що тече через місто 0 це говорить про те, що ви занадто загрузли в рутині. Подивіться навколо. У кожній секунді можна вловити щастя і натхнення.
 4. Приснилася тропічна річка — ваша душа хоче бути почутою. Займіться тим, що по-справжньому захоплює вас і приносить почуття глибокого задоволення.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасної

Образ річки уві сні дуже багатозначний, і тлумачення сну залежить від особливостей тієї річки, яку ви побачили. Тому давайте заради інтересу заглянемо в найактуальніші на сьогоднішній день сонники сучасності і пошукаємо ще тлумачення цього символу. Майже в кожному знаменитому толкователе можна знайти пояснення, до чого сниться річка, так як цей образ знаходиться глибоко в підсвідомості кожної людини, навіть не виїжджає на природу городянина.

Сонник Міллера — бережіть свою репутацію

Гладка поверхня річки говорить про рівному і гладкому перебігу житті сновидца. Можливості привабливі, зміни позитивні, добробут росте. Вируючі і каламутні води – до сварок, непорозумінь, неприємностей.

Цікаве тлумачення містить цей сонник: річка вийшла з берегів — бережіть свою репутацію, вона може бути заплямована, будьте обережні. Бачите вир уві сні – це знак небезпеки. Міллер закликає берегти репутацію і добре ім’я від підступів ворогів. Читайте також: до чого сниться повінь.

Пересохла ріка сниться до поганих новин. А якщо раптом у воді ви бачите трупи, це дуже поганий знак. Найближчим часом везти не буде. Упасти в сні в річку з каламутною водою – вас чекають прикрощі через зроблених помилок. Пити брудну воду з річки – до погіршення здоров’я. А якщо вода чиста і свіжа – найсміливіші бажання здійсняться.

Сон, у якому діти йдуть по чистій воді – до великої удачі незабаром. Якщо дівчина в сні гуляє по річковій гладі з прозорою водою, її найпотаємніше бажання збудеться. Переходити річку вбрід – до швидкоплинних розваг.

Сонник Ванги -вас очікують зміни

На думку Ванги образ річки уві сні нагадує про швидкоплинність життя.

Бачити уві сні річку – до змін, оновлення, вирішення конфліктів. Гріхи будуть прощені й забуті. Також цей сон говорить про швидкоплинність і тлінність життя.

Переходити річку вбрід, якщо при цьому вода не дістає до грудей – до сильних емоцій, переживань, душевних ран, які будуть мучити вас ще довго. Постарайтеся знайти спокій всередині себе і дивитися на життя позитивно.

 • Потрапили у сні протягом бурхливої річки, але вам вдалося врятуватися – такий сон обіцяє суттєві зміни в долі;
 • Купання в чистій річці – радість і умиротворення чекають на вас;
 • А якщо ви врятували потопаючого в річці людини, придивіться, може і в реальності є люди, які дуже чекають допомоги і готові отримати її від вас;
 • Якщо вам сниться, як ви п’єте чисту прозору воду з річки, щось нове увірветься у ваше життя;
 • Тонете в сні в ріці? Це говорить про те, що ви йдете проти системи і щосили опираєтесь загальноприйнятим речей.
 • Брижі на воді сниться до змін, які ви стійко витримаєте. Ви станете сильніше і можливо, зможете управляти іншими людьми.

Сонник Фрейда — можливо, ви в когось закохані

Якщо людина уві сні плаває в річці, це говорить про сильної закоханості. Він захоплений власним почуттям наскільки, що легко забуває про своїх щоденних обов’язках і відповідальності. Озирніться навколо себе. Навколо маса цікавих подій окрім вашого захоплення протилежною статтю.

Широка річка уві сні, згідно думку психолога, говорить про бурхливі сексуальні фантазії, які ви приховуєте від усіх, у тому числі від своєї другої половинки. Може бути нічого страшного не трапиться, якщо ви їй розповісте про них?

Сучасний сонник — ваше життя спокійна і стабільна

Спокійна річка – розмірене життя, спокій і стабільність. Бурхлива річка – життя, в якому вирують пристрасті, суперечки і інтриги. Якщо уві сні ви виявилися відрізаними рікою від суші, у важливій справі виникнуть непередбачені труднощі. Бережіть свою репутацію. Остерігайтеся заздрісників і недоброзичливців. Пересохле русло річки – можливо підстерігає хвороба. Будьте уважні до свого здоров’я.

Висновок

Таким чином, у більшості сонників річка – символ змін. Вони можуть бути як позитивними, так і не дуже. Але в будь-якому випадку, потрібно зібрати волю в кулак, докласти всі сили, щоб вистояти і стати сильніше будь-яких життєвих негараздів. Нехай річка вашого життя несе вас до заповітних мрій і найсміливішим цілям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code