До чого сниться розбите скло: тлумачення з різних сонників

Якщо ви побачили сон, в яких скляний предмет виявився розбитим, це ознака є не найкращим. До чого сниться розбите скло — сонник каже, що це сон є попередженням про небезпеку. Постарайтеся якомога краще згадати подробиці сюжету, щоб зрозуміти, яких подій варто очікувати в найближчому майбутньому, на що варто звернути особливу увагу. Тлумачення до чого сниться бите скло може бути поганим чи хорошим, так як деталі сну можуть змінити його значення на протилежне.

Якщо ви побачили розбите скло у сні, сонник каже, що це попередження, на яке варто звернути увагу, щоб уникнути неприємностей.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Розбите скло наяву — це прикра неприємність. Якщо розбите вікно, то доведеться витрачатися на скляра, інакше в будинку буде холодно. Розбите дзеркало, згідно приймете, віщує сім років біди. А дрібні осколки від розбитого посуду дуже складно зібрати до кінця. Осколками легко порізатися при збиранні і важко витягнути їх з рани. Тому розбите скло у сні прийнято вважати несприятливим знаком, хоча в деяких випадках воно може передвіщати хороші події.

У сні ви побачили розбите вікно

До чого сниться розбите скло у вікні -це говорить про те що якісь незаплановані події внесуть сум’яття в ваші плани. Можливо, ви марно намагаєтеся піти від вирішення якихось проблем, таким чином ви тільки ускладнюєте ситуацію. Вам слід проявити гнучкість і не падати духом.

Важливе значення має місце, де лежать уламки від розбитого вікна. До чого сниться бите скло під ногами у вашому будинку віщує приїзд небажаного гостя. Якщо осколки осипались і впали на вулицю, в найближчий час ви можете зіткнутися з нечесними людьми, які хочуть збагатитися за ваш рахунок. Якщо частина уламків впала на вулицю, а частина на підлогу – актуальні обидва значення.

Побачили розбите скло у сні в чужому будинку, повз якого ви проходили під час прогулянки, сон не має важливого для вашого майбутнього значення. Якщо вам приснилося розбите скло у вас на роботі, сум’яття у ваші плани будуть вносити колеги. Розбите вікно в кабінеті начальника говорить про те, що причина ваших проблем буде у вашої неуважності під час заповнення будь-яких документів. Читайте також: до чого сниться вікно.

У сні ви бачили розбите дзеркало

Розбите дзеркало у сні є символом несподіваних змін, які виб’ють вас з колії. Про характер змін можна судити по загальній атмосфері сну, якщо вона була приємною, то й зміни будуть такими ж, і навпаки. Розбите дзеркало будинку говорить про прийдешнє поповнення в родині, скоро у вас народиться дитина або ви заведете домашнього вихованця. Розбите дзеркало на роботі віщує підвищення або пониження в посаді.

Іти в сні по вулиці і наткнутися на лежать дзеркальні осколки — ознака того, що наяву на вас навели порчу.

Бачити розбитий посуд

Посуд у сні є символом життєвих справ і турбот. Чим краще її зовнішній вигляд, тим краще буде стан ваших повсякденних справ. Розбитий посуд означає наявність невирішених проблем у будинку. Якщо ви не вирішите ці проблеми найближчим часом, то ваші стосунки з членами сім’ї погіршаться. Розбита скляна посуд на роботі натякає вам на те, що слід на якийсь час відкласти робочі справи і приділити увагу родині. Якщо уві сні ви прийшли в гості, і виявили там розбитий посуд, вам варто проявити більше тепла і чуйності по відношенню до своїх друзів.

Які дії ви робили в сновидінні?

 1. Як стверджує сонник, розбити скло у сні означає, що ваші нестриманість і запальність здатні доставити вам безліч неприємностей. Постарайтеся в найближчі дні тримати себе в руках.
 2. Збирати осколки — хороший знак, навіть якщо ви і ввяжетесь в неприємності із-за своєї підвищеної емоційності, то все одно зможете благополучно вибратися з неприємної ситуації.
 3. Ходіння по битому склу уві сні застерігає вас від участі в авантюрах. Порізатися осколком при цьому — до досади, сліз і докорів совісті.

Якщо розбите скло жінці приснилося, це може означати появу настирливого і неприємного залицяльника.

Кому сниться: жінці, чоловікові, дитині

Бачити у сні розбите скло для жінки означає, що незабаром у її житті може з’явиться нав’язливий неприємний шанувальник.

Вам не варто йти у нього на поводу і погоджуватися на побачення. Краще відразу дуже чітко і дохідливо пояснити, що він не у вашому смаку.

В іншому випадку вас чекає безліч розчарувань через даремно витраченого часу, а можливо навіть і зіпсованої репутації.

 1. Якщо чоловікові приснилося бите скло, це є передвісником зриву планів з-за суперника. Сонник радить вам поменше ділитися своїми планами на майбутнє з оточуючими людьми.
 2. Якщо дитині сниться розбите віконне скло, незабаром йому доведеться приділити більше часу на навчання, ніж зазвичай, а улюблене хобі залишити трошки в стороні.

Тлумачення значення сну по днях тижня

 • Додаткове значення має день тижня, в який вам приснився сон. Так наприклад, якщо розбите скло приснилося вам в ніч з неділі на понеділок, вас чекає безліч турбот і додаткової роботи.
 • Якщо з понеділка на вівторок — ви без праці зможете отримати підтримку і співчуття оточуючих, коли вони вам знадобляться;
 • Розбиті шибки у сні з вівторка на середу обіцяють успіх і визнання в суспільстві;
 • Сон, розбите скло у якому ви побачили з четверга на п’ятницю, передвіщає вам зустріну з людиною, який викличе у вас бурю емоцій і закоханість.
 • Сон в ніч з п’ятниці на суботу є знаком, що вам варто відпочити на самоті з природою, щоб краще розібратися в собі, і ні в якому разі не перевантажувати себе на роботі;
 • Розбите скло у сні з суботи на неділю повідомляє, що вас чекає щасливе і матеріальне забезпечене майбутнє, принаймні протягом найближчого місяця.

Трактування сну в популярних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

До чого сниться розбите скло, осколки, це сновидіння в цілому не обіцяє життєвих благ, по-різному трактується в сонники відомих авторів. Давайте звернемося до перевіреним часом джерелами, щоб не помилитися і вчасно дізнатися про проблеми, що насуваються і наближаються події. Для порівняння тлумачень, до чого сниться скло, яке було розбите, ми вибрали найпопулярніші сонники сучасності, які вважаються самими правдивими.

Сонник Міллера — вас чекає неприємна розмова

 • Якщо хтось розбив при вас скло, і ви наступили на осколки, вас чекає неприємна зустріч і вимотуючих розмову;
 • Якщо ви піднімаєте осколок з землі і відчуваєте, що порізалися їм, це до хвороби когось із дорогих вам людей;
 • Дивитися в сні на своє віддзеркалення в розбитому дзеркалі — ознака того, що в реальному житті хтось забирає у вас силу й удачу;
 • Збирати осколки — до вирішення чужих проблем. Але вони отяготят вас і порушать запланований вами хід подій.
 • Розбита скляна посуд є поганим знаком, який передвіщає безліч неприємних подій, з-за яких вам належить пролити багато сліз;
 • Розбити скляну пляшку — до розірвання контракту. Для підприємців-початківців подібний сон обіцяє постійні дрібні клопоти і безпідставні постійні перешкоди.
 • Для дитини у сні побачити, що він розбив якийсь скляний предмет, означає, що в його родині відбудеться сварка, відсутність перемир’я після якої затягнеться надовго;
 • До чого сниться скло у роті — до хвороби або смерті одного з близьких родичів;
 • Хорошим знаком для будь-якої людини є сон, де розбиті речі самі по собі стають цілими це знаменує закінчення чорної смуги в житті.

Сонник Ванги — настає чорна смуга

Як стверджує цей сонник, скло, про яке ви порізалися, обіцяє вам безліч страждань і втрат. Але не думайте що все це буде з вами відбуватися, тому що ви нещаслива людина, просто така доля визначена вам згори. Зі сну розбите або потріскане скло застерігає від вчинків, за вчинення яких ви надалі будете дуже сильно каятися. Також сон може бути пророцтвам великої трагедії, від якої ви потім довго не зможете оговтатися.

Сонник Фрейда -проблеми в любовних відносинах

Якщо вам приснилося бите скло, сонник описує його як символ крихких і піддаються впливам ззовні відносин між закоханими. Для чоловіки у сні побачити, як його друга половинка ненароком розбила скло, означає, що їх відносинах скоро почнуться сварки і недомовки.

Якщо ж чоловік побачить, що вона зробила це навмисне, в реальному житті вона торкається, або її подруги дають їй шкідливі поради. Вам варто уважніше поставитися до оточення своєї коханої, і не довіряти свої секрети відносин всім підряд.

І для чоловіка, і для жінки побачити в своєму сні, як ваш улюблений чоловік ранить руки об гострі осколки — поганий знак, він обіцяє хвороба вашій другій половинці. При цьому сонник дає пораду парі, що всі проблеми варто вирішувати разом і спільно.

Бите скло сниться самотній дівчини — це говорить про те, що вона загрузла в своїй самотності, як у болоті, і вже не бачить виходу. І навіть якщо вона зустріне гідного молодого людини, то все одно не зможе правильно його оцінити. Страхи переселять розум, і відносини розсипаються як картковий будиночок.

Сучасний сонник — ваші плани не здійсняться

Виглядати в розбите дзеркало означає, що вашим надіям не судилося збутися найближчим часом. Але сонник радить вам не падати духом, і тоді можливо через деякий час ви отримаєте те, про що так довго мріяли. Розбитий посуд сниться до невдалого завершення справ. Але чи є осколки сильно блищать, то вони обіцяють щастя і удачу. Каламутні і потріскані скла є провісниками неприємних обставин у вашому житті. Причиною невдач стануть сторонні люди з шкідливими порадами.

Якщо уві сні ви порізалися про бите скло, це віщує хворобу.

Давньоєврейський сонник — не ризикуйте даремно

Ходити по осколках — ви ризикуєте даремно, вплутуєтеся в марні авантюри. Розбити скло — створювати аварійну ситуацію, наражати на небезпеку себе та оточуючих. Лагодити скло — допомагати людям в небезпечній ситуації, можливо, врятувати когось.

Психоаналітичний сонник — наяву ви будете плакати

Розбити скло — не повірити чиїм-небудь щирим словам, не сприймати всерйоз заяви про реальні наміри. Наступити на осколок і порізатися — до сліз. Йти по вулиці, успыпанной битим склом — заплутатися у власних помилках.

Онлайн сонник — ви щось приховуєте від інших людей

Розбити скло — соромитися своїх вчинків, приховувати щось від оточуючих. Бачити, як розбивається скло — засуджувати когось, вчити життя. Порізатися об скло — невдала ідея заробітку. Бачити, як в будівлі розбилися всі вікна — до землетрусу.

Російський сонник — постарайтеся уникати скандалів

Побачити в сні осколки розбитого скла — поганий знак, що віщує загрозу вашому благополуччю і щастю. Намагайтеся уникати скандалів і з’ясування стосунків. Гострі конфліктні ситуації можуть призвести до сумного фіналу, тому краще на час зачаїтися.

Ісландська сонник — ви випробуєте розчарування

Якщо ви уві сні побачили розбите скло — це до маленького розчарування або нездійсненної надії. Крім того, це недвозначний натяк на те, що ви невірно оцінюєте відбуваються навколо вас події

Висновок

Сон, розбите скло у якому ви побачили, у більшості випадків — це поганий знак, що віщує невдачі і втрати, причиною яких будуть сторонні люди, які втрутилися ваші плани. Але вчасно і правильно витлумачивши свій сон, ви зможете психологічно підготуватися до неприємностей. Не забувайте звертати увагу на деталі і загальну атмосферу сну, вони здатні внести суттєві корективи у тлумачення. І тоді майбутнє складеться найбільш сприятливим для вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code