До чого сниться дзеркало: тлумачення за різними сонниками

Цей предмет вважається звичайним, але раніше називався магічним і використовувався в різних ворожіннях. До чого сниться дзеркало уві сні? Раніше вважалося, що допомогою одного або двох дзеркал можна відкрити двері в паралельний світ. Тому сонник дзеркало тлумачить як відображення внутрішнього світу людини, символ глибокої підсвідомості. Але щоб внести ясність в тлумачення сну, слід проаналізувати його максимально детально. Згадати в подробицях деталі сюжету вам допоможуть наші підказки.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Якщо наснилося дзеркало – до чого це? Щоб отримати точне тлумачення саме Вашого сновидіння, вам необхідно якомога детальніше відтворити його в пам’яті. Якщо виглядати в дзеркало уві сні, ви побачите в ньому відображення мрій, дитячих комплексів, навіть незрозумілих страхів. Найчастіше такий сон передвіщає зміни в житті: чи зміну роботи, то зміну місця проживання, то зустріч з новим партнером… Згадайте, як ви виглядали в відображенні, у що були одягнені, яке мали вираз обличчя, що саме ви робили.

Уві сні ви побачили власне відображення

Як говорить сонник, виглядати в дзеркало і бачити себе в новому одязі, означає, що вас чекає захоплюючий захід, де ви отримаєте можливість проявити ваші достоїнства. Приміряти одяг навпроти дзеркала – дуже хороший знак. Вас чекає зліт по кар’єрних сходах, вигідні пропозиції по бізнесу. Але якщо наряд був з дефектами, трохи зменште швидкість на шляху до досягнення бажаного і збільшити запас часу на це.

Танцювали активно перед дзеркалом уві сні? Тоді вас чекає підвищення. Сонник радить залишити скромність і більше милуватися собою, і тоді точно вас чекає успіх.

Якщо перед дзеркалом ви фарбували губи яскравою помадою, то в недалекому майбутньому трапиться побачення. Також до чого сниться виглядати в дзеркало і робити макіяж — це провісник розвитку серйозних відносин та міцної дружби. Для заміжньої жінки чепуритися в дзеркалі уві сні, це провісник амурних пригод. Можливо, закрутиться роман з чоловіком-коханцем. А є ймовірність, що з новою силою спалахнуть почуття до чоловіка, що раніше охолоділи.

Продовжуємо вивчати сонник: дивитися в дзеркало на себе і бачити тільки обличчя сниться до грандіозних змін в житті. Можливо, ви нарешті зважитеся переїхати або придбати щось дороге, почати навчання. Які емоції ви бачили в дзеркалі? Якщо світлу посмішку і радість, тоді ці зміни відбудуться легко і радісно. Якщо сумне обличчя і печаль в очах — тоді вас буде долати переживання і сумніви.

Розчісувати волосся перед дзеркалом уві сні – є ймовірність зробити легковажний і необдуманий вчинок. Бачити клаптики волосся, які залишилися на гребінці, пророкує настання складнощів з фінансами і великі розтрати. Якщо чоловік бачить такий сон, то це означає, що скоро він може статти лисим.

Якщо вам приснилося розбите дзеркало

  1. Дуже важливе питання, яке хвилює багатьох – до чого сниться розбите дзеркало. Як говорить сонник, розбите дзеркало віщує вам неприємності і масу хвилювань. Швидше за все, різкий поворот подій стане для вас несподіванкою. Так що будьте готові до всього.
  2. Є і ще одне тлумачення, до чого сниться розбите дзеркало — це крах всіх ваших надій і очікувань. Всі плани і поставлені завдання впадуть. Також розбите дзеркало уві сні може означати величезне розчарування в любові і вашого обранця.
  3. Бачити уві сні осколки, які недбало валяються на підлозі, означає, що скоро у вас буде стресова ситуація або дуже великий сплеск емоцій. Депресія може наступити, якщо сновидець побачить своє відображення в осколках.

Яке дзеркало вам приснилося: кишенькове, настінне, настільне

Кишенькове дзеркало віщує нове відкриття. Ви побачите себе ніби з боку, і це вам покаже, як вас сприймають оточуючі. Але правда може бути не дуже приємна і не сподобається вам. Якщо ваше відображення було з посмішкою і веселе, то вас сприймають як позитивну і добру людину. А смуток і туга на обличчі говорить, що внутрішні комплекси заважають налагодити відносини з оточуючими.

Настінне або настільне дзеркало-символ будинку і повсякденного життя. І сон, дзеркало в якому виявилося саме таким, означає прямий зв’язок з вашими рідними людьми. І дуже скоро ви отримаєте від них звістку, яка приверне вашу увагу. Це може бути хвороба когось із близьких, рішення про розлучення, весілля або переїзд.

Величезне дзеркало показує відображення тих рис вашого характеру, які дратують інших. Це може бути незібраність або неуважність. Проявіть старанність і зосередження на вашій роботі або в особистому житті, тоді успіх і удача будуть з вами.

Форма скла: овальне, прямокутне, кругле і трикутне

  1. Дзеркало овальної форми попереджає, що вам скоро набридне і викличе невдоволення стандартне і нецікаве життя. Ви зрозумієте, що така нудна одноманітність не для вас. Не поспішайте з висновками і не приймайте різких рішень.
  2. Якщо у Вашому сні було дзеркало прямокутної форми, то сонник віщує вам неприємності. І радить обходити гострі кути, як з начальством, так і з близькими.
  3. Дзеркало круглої форми — показник того, що ви ходите по замкнутому колу, і пора б знайти вихід і рішення. Пора нарешті зупинитися і дати собі час оцінити проблеми, подумати над варіантами рішення.
  4. Трикутне дзеркало означає, що вам загрожує опинитися в любовному трикутнику. Тільки яке місце ви займете в ньому — невідомо.

Ви бачили скло в оправі або без неї?

Дзеркало в оправі уві сні — це символ багатства і добробуту. Якщо наснилася розбита оправа, втрат і збитків не уникнути. Велика і надійна оправа віщує стабільне фінансове становище. Якщо ви побачили красиву і дорогу раму з натурального дерева, то це віщує життя в багатстві і розкоші.

Дзеркало без рами — нехороший знак, з’явиться безліч неприємностей, від яких Ви так довго намагалися ховатися. Навіть буде враження, що немає їм ні кінця, ні краю. Але якщо ви зберетеся і постараєтеся їх вирішити, то все закінчиться набагато швидше, ніж чим ви пустите справи на самоплив.

Бачити чуже відображення в дзеркалі

Ви побачили чуже відображення в дзеркалі замість свого? Такий сон віщує зміни як внутрішнього світу, так і зовнішнього іміджу. Якщо ви бачили відображення молодої людини в дзеркалі уві сні, то незабаром ви познайомитеся з новим другом, і він стане частиною вашого життя.

До чого сниться дивитися в дзеркало і бачити в ньому сиве волосся — пора повернуться до бізнесу і переглянути методи управління. Зараз Вам слід всю увагу звернути в роботу. Дуже рідко, такий сон – провісник важкої хвороби.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Якщо вірити народним прикметам, то дзеркало володіє магічними властивостями і з’єднує нас з потойбічним світом. Користуватися дзеркалом потрібно дбайливо, так як неакуратність може спричинити за собою плачевні результати. Розбити дзеркало – дуже погана прикмета, яка принесе проблеми і невдачу на довгий термін. Всі ці вірування і перенеслися в тлумачення снів. І сонник допоможе розібратися, до чого ж все-таки наснилося дзеркало.

Сонник Міллера – у вас є недоброзичливці

Дивитися в дзеркало на себе нічого доброго не віщує, крім прикрощів і хвороб, а також ризику бути обдуреним. Ви бачили в дзеркалі відображення якоїсь незнайомої людини? Цей сон попереджає вас про негативний настрій з боку оточуючих вас людей. Будьте уважні, це може вас поранити. Для жінки бачити себе в розбитому дзеркалі — провісник заміжжя, яке не принесе ні щастя, ні успіху, ні радості.

Сонник Ванги – ви не впевнені в собі

Дивитися на себе в дзеркалі — вас занадто турбує чужа думка. Розбити дзеркало уві сні – це знак про велике горе, вас чекають страждання і сльози. Якщо уві сні ви гадали перед дзеркалом, це означає, що ви дуже переживаєте за своє майбутнє, і вам все цікаво знати.

Сонник Фрейда – у вас є нездійснені бажання

Сни по дзеркало – це ваші фантазії і бажання, іноді навіть неусвідомлені. Бачити себе в дзеркалі уві сні означає бачити себе ніби з боку наяву. Якщо дзеркало брудне, вас не влаштовує ваша сексуальна сторона відносин. Є ви мили дзеркало,то в реальності вас чекає статевий акт. Розбите дзеркало або його осколки — символ нездійснених надій.

Сучасний сонник – конфлікти і складнощі в спілкуванні

Наснилося дзеркало – вас підстерігають проблеми, пов’язані з непорозумінням оточуючих. До чого сниться дзеркало без відображення — вороги вас вплутають в свої інтриги, за допомогою обману. А ось якщо ви уві сні чітко бачили себе, то вас чекає приємна звістка.

Ассірійський сонник — ви когось образили

Виглядати – ваша необережна критика всерйоз поранила когось. Збирати осколки – платити за нанесені комусь образи. Порізатися шматочком розбитого дзеркала — чиясь помста, вам хочуть нашкодити за стару образу.

Італійський сонник Менегетті — невдачі приведуть до успіху

Розбити дзеркало уві сні — ваші невдачі обернутися успіхом за збігом обставин. Бачити своє відображення в осколку-труднощі будуть подолані і підуть на користь, завдяки завзятості і працьовитості.

Сонник Євгенія Цвєткова – остерігайтеся отримання травми

Пошкодження шкірних покривів, рана. Розбити дзеркало — отримати травму через необережність. Збирати осколки — накладення швів, бинти, пов’язки і т. п. Бачити своє відображення в осколку — проблеми із загоєнням рани.

Давньоримський сонник – можливе швидке весілля

Бачити себе в дзеркалі в повний зріст – до весілля. Якщо дзеркало розбилося – ви дізнаєтеся таємницю, яку від вас приховували. Якщо дзеркало ціле – вас чекають непередбачені витрати. Такий сон для жінки-знак обману і передвістя розлучення.

Російський народний сонник — отримайте новини здалеку

Побачити у великому дзеркалі своє обличчя – до прибутку, звісток здалеку, невеликих змін у житті. Не впізнати себе в дзеркалі — до несподіваних і дуже значних змін. Виявити замість обличчя темну пляму – до хвороби.

Сонник Деніз Лінн – поміняйте своє мислення

Почалися якісь незрозумілі проблеми, ви стали замислюватися над тим, на що раніше не звертали уваги? Вас стали дратувати явища, раптом виникають з нічого? Тоді спробуйте дзеркально відобразити своє ставлення до Світу.

Імператорський сонник — ви користуєтеся популярністю

Розглядати своє відображення, гордо виглядати в дзеркалі уві сні — успіх у протилежної статі, гордість за себе. Якщо жінка уві сні розчісує волосся перед дзеркалом, її чекає самотність через її гордості. Уві сні глядитесь в маленьке дзеркальце і не бачите своє обличчя повністю — вам не вистачає чоловічої уваги.

Любовний сонник — ви задоволені собою

Якщо своє обличчя, яке ви бачите уві сні в дзеркалі, вам подобається, — Ви будете задоволені собою, а в ваших справах вам буде супроводжувати удача. Якщо в дзеркалі ви виглядаєте хворим, поставтеся до свого здоров’я уважніше і наяву.

Сонник Велеса — ви бажаєте помсти

Посміхатися відображенню — бажання помсти вас спалює, образи з минулого не дають вам спокійно спати. Дивуватися і не впізнавати себе — чистий розум і світла голова в будь-яких ділових питаннях. Вбиратися перед дзеркалом-бажання контролю і влади.

Сонник Кананіта — ви відкриєте щось нове

Дивитися в дзеркало — відкрити в собі щось нове, несподівані думки, повернуться забуті спогади. Відображення щось робить, поводиться інакше, ніж ви, коли дивитеся в дзеркало-розлад з самим собою, внутрішнє “роздвоєння”, складне рішення.

Психоаналітичний сонник — ви любите лестощі

Милуватися собою, наводити красу — вам лестить увага оточуючих, Ви занадто серйозно сприймаєте «чергові» компліменти і похвали. Плакати перед дзеркалом – вас пригнічує брак уваги, ви бажаєте бути почутою.

Сонник Гадалкін будинок – ви чимось незадоволені

Комплекси, неприязнь до себе. Чепуритися — незадовільні результати модифікацій зовнішності, наприклад, невдала стрижка. Плакати, дивлячись в дзеркало – невдоволення своїми природними даними. Спілкуватися з відображенням, як з живою людиною — Вас не влаштовує та роль, яку Ви граєте.

Висновок

Обов’язково проаналізуйте всі подробиці вашого сну, тільки деталі можуть дати вам повне тлумачення. Але якщо тлумачення вас розчарувало, не варто засмучуватися. Ви можете взяти попередження сонника на замітку, щоб зробити своє життя краще або просто забути про нього. І обов’язково подивіться на себе в дзеркалі наяву, скажіть, що ви прекрасні, і все у вас буде добре.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *