До чого сниться суниця: тлумачення за різними сонниками

Вам приснився дуже хороший сон. До чого сниться суниця? Вона обіцяє приємні, радісні і нові події у вашому житті, може означати швидке зцілення або прибуток. Але багато що залежить від того, яка наснилася суниця, стигла або незріла. Згідно соннику, лісова ягода говорить про про прийдешній успіх і радість. Але чим більше ви згадаєте нюансів сну, тим точніше буде його тлумачення.

Тлумачення в залежності від подробиць: колір ягід, розмір, кількість, ваші дії

Щоб правильно витлумачити сновидіння, постарайтеся згадати якомога більше деталей. Користуйтеся нашими підказками, щоб відновити сон, зібравши його, як паззл, по шматочках. Як правило, найчастіше людям сниться збір ягоди в лісі, купівля суниці на ринку або тарілка, повна великих яскраво-червоних ягід з солодким ароматом. Але можуть бути й інші образи, так як світ сновидінь вкрай химерний і непізнаваний до кінця.

Збирати ягоди руками в лісі або на грядці

До чого сниться збирати суницю? Якщо ви збираєте ягоди руками, це може передвіщати прийдешні зміни, які зможуть докорінно змінити звичаї та стандарти, що склалися у вашому житті. Зазвичай це має на увазі щасливі новини і радісні події, які вже зовсім близько.

Радісні новини можуть торкнутися особистих справ – як каже сонник, суниця може передвіщати взаємну любов і розуміння, особливо якщо вам довелося поласувати цією лісовою ягодою.

Вам нічого побоюватися, збирати суницю уві сні-це однозначно хороший знак. Так що дерзайте-щастя в ваших руках!

Зрілість ягід: дрібні і зелені або великі і соковиті

Якщо вам довелося побачити або збирати уві сні дрібні ягоди-чекайте грошей і матеріальних винагород. Ваші праці не пропадуть дарма, а справи будуть налагоджуватися. Зрозуміло, це не означає, що ви різко розбагатієте і відразу станете мільйонером. Але, безумовно, ваше матеріальне становище вельми покращиться. Ви точно отримаєте деякий несподіваний і приємний прибуток або ж підвищення, що вже дуже добре. Настав час пожинати плоди своєї праці.

Дрібні зелені ягоди можуть означати також неприємні новини. Можливі фінансові втрати або деякі размовки і дрібні сварки з коханою людиною або з кимось із членів сім’ї. Але все зовсім не так страшно, як це може здатися. Можливо, вам варто зупинитися і подумати, як ви можете запобігти погані новини і неприємні втрати.

До чого сниться суниця велика і зріла? Великі червоні ягоди також обіцяють вам гроші, але вже в значно більших розмірах. Можливе отримання великої суми, виграшу, премії або спадщини. Однак будьте пильні. Нехай Фортуна визначена на вашому боці, але все ж обережність не завадить, щоб не упустити таку чудову можливість, яку підносить вам доля. Так що будьте уважні і відкриті до нових подій.

Насичено-стиглі червоні ягоди можуть обіцяти нову любов. Для молодих самотніх людей такий сон означає швидку зустріч з вірним, надійним супутником життя і запаморочливий роман. Для тих же, хто вже перебуває в парі, він обіцяє набуття великої і взаємної любові, гармонії і взаєморозуміння. Можете бути спокійні, сварки і чвари в минулому. Ну а для подружніх пар, вже давно перебувають у шлюбі, це може означати новий прекрасний виток в їх спільному житті і зміни на краще.

Якщо ви їли ягоди або пригощали ними когось

Сон, в якому ви їли суницю, віщує радісні події в особистому житті. Це знак взаємної любові і розуміння, в житті настає період повної гармонії. Ви забудете про старі образи і налаштуєте на новий лад відносини один з одним. Пригощати когось суницею уві сні означає, що вас чекає вкрай приємна зустріч або бесіда. Згадайте, чи був це хто-небудь із знайомих або зовсім стороння людина:

  • Якщо вам приснилося, що ви частуєте ягодою кого–небудь з членів сім’ї, знайомих чи друзів, то чекайте від них хороших новин і душевних посиденьок;
  • Якщо ж ви пригостили незнайомця, це обіцяє вам нове приємне знайомство з цікавою людиною і,можливо, романтичне побачення.

Сцена на ринку: ви купуєте або продаєте ягоди

Купувати суницю уві сні — отримати вагому надбавку до зарплати, несподіваний прибуток і поправлення фінансового стану. Це може бути несподіване підвищення в посаді і помітна надбавка, а також повернення старих забутих боргів або ж несподіване отримання прибутку з стороннього джерела.

  • Бачити уві сні суницю на ринку – до налагодження фінансових справ і хорошим новинам з приводу матеріального питання;
  • Продавати суницю уві сні-на превелике щастя. Цей знак віщує благополуччя і прекрасний великий урожай.
  • Якщо ви продавали суницю на ринку, базарі або у великому магазині, то такий сон обіцяє хороші вісті і благополуччя;
  • Якщо ж ви продавали ягоду одній людині, то чекайте хороших новин з боку одного із знайомих.

Ви варили смачне варення з ягід

Якщо вам приснилося, що ви варите смачне, ароматне варення з суниці, то можете не сумніватися, що скоро реалізуєте всі свої плани і цілі найкращим чином. Причому це вдасться без прикладання великих зусиль з вашого боку. Так що дерзайте і сміливо відкривайте нові двері.

Трактування в популярних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Суниця трохи по-різному трактується популярними сониками, але зазвичай це хороший знак, який обіцяє радісні і приємні звістки. Давайте звернемося до перевірених часом джерел, щоб не помилитися і не упустити свою удачу, і не повернутися до своєї фортуні спиною. За час існування людства було написано безліч сонників, тут ми наведемо трактування з найточніших і актуальних на сьогоднішній день.

Сонник Міллера — обіцяє вам гроші і любов

Як каже цей сонник, суниця пророкує щастя, добрі новини і взаємну любов тим, кому довелося збирати і їсти суницю уві сні. Бачити ж з боку поляну з суницею віщує значне поліпшення справ або довгоочікуване одужання. Щастя чекає і тих, хто уві сні торгує цією ягодою. Можете очікувати надбавку до зарплати і поліпшення робочих умов на вашому місці.

Суниця по соннику Міллера символізує любов. Бачити уві сні соковиті стиглі лісові ягоди — це дуже хороший знак, що передвіщає швидкий роман і всілякі приємні переживання, супутні йому. Побачене ж варення з суниці віщує цікаву любовну пригоду, яка цілком затягує у вир пристрастей. Ініціатива буде у вас, якщо уві сні Ви варите варення самостійно. Ну а якщо варить хтось інший, вам доведеться підкоритися коханій людині.

Сонник Ванги, радійте ваші бажання здійсняться

Болгарська провидиця вважала, що суниця сниться до довгоочікуваного виконання заповітних бажань. У самому найближчому майбутньому відкриються вкрай привабливі, будьте готові до настання одного з найсвітліших періодів у Вашому житті. Якщо ж ви в своєму сні самі вирощуєте суницю на грядці, то ви використовуєте нові відкрившіся перспективи оригінально і винахідливо.

Сонник Фрейда — вас чекає успіх і задоволення

Суниця за сонником Фрейда-ягода успіху і радісних подій. Задумані плани і цілі нарешті почнуть здійснюватися. Також сонник Фрейда стверджує, що якщо сновидящий побачив уві сні суницю, то в реальному житті його очікують інтимні задоволення з партнером. І ті, кому довелося поласувати стиглою ягодою, можуть сміливо очікувати щастя в щирій і взаємній любові.

Сучасний сонник – ви знайдете благополуччя

Суниця трактується як знак до нових привабливих перпектив і задоволення. Ви неодмінно досягнете своїх заповітних цілей і ваші праці будуть винагороджені з лишком. Якщо ж уві сні ви їсте суницю, то вас чекає взаємна і міцна любов. Торгівля ж ягодами віщує також рясний урожай і матеріальне благополуччя.

Висновок

Приснилася суниця — це майже завжди хороший знак, який віщує благополуччя і хороші новини. Такий сон обіцяє вам матеріальне благополуччя, деякі зміни в роботі або ж приємні новини на особистому фронті. Так що можете сміливо братися за нові справи і підкорювати вершини, фортуна явно на вашому боці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *