До чого сниться земля: тлумачення сну за різними сонниками

Стихія Землі нас живить, дає основу для життя, і, врешті-решт, стає останнім притулком в тлінному світі. До чого сниться земля, чорна, пухка грунт? Як говорить сонник, земля у сні є ознакою багатства і достатку, які очікують вас в реальному житті. Існує думка, що якщо вам приснилася земля, ваша підсвідомість завантажено побутовими питаннями, ваш розум займає безліч думок про насущні справи. Але, зрозуміло, сон про землю має набагато більше трактувань – все залежить від конкретного сюжету сновидіння.

Тлумачення сну про землю в залежності від подробиць

Якщо придивитися, то земля у нас не тільки під ногами, але і вдома – наприклад, в горщиках з-під квітів. А їжа, яку ми любимо і їмо щодня? Більшість продуктів з нашого раціону вирощено в землі! Багато людей із задоволенням займаються земляними роботами: копають грядки, садять рослини, розпушують і поливають грунт, що доставляє їм не тільки моральне задоволення, але й користь у вигляді врожаю. Щоб правильно витлумачити сон, земля яка вам привиділася, потрібно враховувати не тільки сну деталі, але і ваше ставлення до земляних робіт.

Значення сну в залежності від місця дії

До чого сниться земля в городі? Вас не влаштовує фінансове становище, негатив на роботі посилює ваш моральний настрій, адже вам здається, що ваші праці не оцінюються по достоїнству. В надії заслужити увагу і похвалу, ви всі сили віддаєте на виконання завдань, але все даремно. Слід сміливо висловлювати свої думки, щоб начальство звернуло увагу на такого відповідального працівника.

Як говорить сонник, земля чорна в полі по весні обіцяє удачу після смуги невдач. Можливо, вас спокусить приваблива пропозиція про легкі гроші, але не погоджуйтеся, інакше ризикуєте опинитися на дні.

Якщо уві сні земля була у дворі вашого багатоповерхового будинку, такий сон є передвісником хвороб. Зверніть увагу на свій стан, на самопочуття близьких, можливо, ви ігноруєте деякі сигнали організму. Краще попередити, ніж лікувати запущений недуг

Вважається, для сімейної людини земля в квітковому горщику знаменує поповнення сімейства. В цілому, цей сон обіцяє сприятливі зміни, матеріальні блага. А розтріскана земля в горщику віщує негатив, проблеми в сім’ї.

Якої якості була побачена земля?

Символом щастя і процвітання є чорний, родючий грунт. Якщо ж вам приснилася земля, яка потріскалася і висохла, то сонник радить не зациклюватися на своїх бажаннях, не падати духом в разі провалу. Будь-яка невдача стає ще одним стимулом для перемоги.

До чого сниться зорана земля? Вона є передвісником появи у вашому житті людини, яка в майбутньому стане вашою опорою, радником, сприятиме в будь-якому починанні. Постарайтеся гідно оцінити цей подарунок долі і докладіть максимум зусиль для досягнення високих результатів.

Сухий грунт-вам належить несподівано дізнатися свого обранця з зовсім іншого боку, можливо, назовні спливуть не найкращі риси характеру: сварливість, песимізм і ін. варто придивитися до нього до того, як зважитеся зв’язати себе узами шлюбу. Тим, хто вже обзавівся сім’єю, сон обіцяє розмірене життя без потрясінь.

Мокрий грунт – всі ваші старання і праці будуть марні. Надії на людину, який обіцяв завжди бути поруч і допомагати в складних життєвих ситуаціях, впадуть як картковий будиночок. З іншого боку, такий сон трактується як вдала можливість виконати свої заповітні бажання.

 • Земля з камінням-на вашому шляху з’являться вороги, які будуватимуть підступи і заважатимуть вашому мирному перебігу життя;
 • Грунт з черв’яками-сниться до багатого врожаю і процвітання в справах, пов’язаних з сільським господарством. Також сон обіцяє вам перемогу над ворогами, викриття інтриг і отримання прибутку;
 • Викопувати з землі коріння знаменує нові дружні відносини, але остерігайтеся корисливих людей.

Що ви робили в своєму сновидінні?

Обробляти землю уві сні віщує різке погіршення здоров’я, яке буде викликано нераціональним розподіл сил, тому що ви витрачаєте свою енергію на даремні справи. Крім того, іноді сон трактується як швидкі похорони когось із близьких. А ось що означають інші роботи:

 1. Готували мішки з землею? Такий сон обіцяє настання суворої, морозної зими з рясними опадами.
 2. Якщо ви садили рослини, які були зеленими і високими, вас чекають успіхи в бізнесі і збільшення доходу.
 3. І навпаки, якщо земля була мізерною і сухою, а рослини зів’ялими, слабкими, то прибуток буде незначний.
 4. Поливати землю – наяву відкладати заощадження на майбутнє. Перед вами стоїть завдання визначитися з планами, правильно розставити пріоритети.
 5. Бачили, що висмикуєте бур’яни? Це хороший знак, який обіцяє вам раптове багатство у вигляді виграшу або спадщини.
 6. Рихлили землю? Вас чекають приємні клопоти з облаштування свого житла, можливо, вам належить новосілля.

Закопаний скарб асоціюється з боротьбою, кров’ю і азартом, адже літературні джерела повідали нам чимало історій про те, як люди переступали через інших, щоб дістатися до заповітних скарбів. Тому, на жаль, цей знак не несе нічого хорошого: трапиться біда, ви витратите сили на марні ідеї.

Якщо уві сні ви копали могилу, то в дійсності вас мучать докори сумління за скоєний вчинок. Також можливо, відбудеться якась подія, яка змінить перебіг вашого життя в гіршу сторону. Якщо могилу копав хтось інший, а ви за цим спостерігали з боку, то ваші проблеми вирішаться благополучно.

А які інструменти ви при цьому використовували?

 1. Працювати лопатою — сон обіцяє велике нещастя: похорон близької людини. Ця втрата залишить незгладимий слід у вашій душі, і вам буде нелегко оговтатися після такого удару.
 2. Граблями – для досягнення результату доведеться неабияк попітніти. Але в підсумку успіх наздожене вас і щедро винагородить за терпіння.
 3. Мотикою-у Вашому оточенні є недоброзичливці, що приховують своє справжнє обличчя під маскою. Вони докладуть всіх зусиль, щоб принизити вас на виду у всіх.
 4. Руками – всі спроби заробити увінчаються провалом, незважаючи на величезні старання. Але варто переглянути свої пріоритети, можливо, Вам варто змінити найману роботу на власний бізнес?

Якщо уві сні ви забруднилися в землі

Земля в’їлася в підошви вашого взуття? Цей сон обіцяє вам плотські забави, ви перестали займатися своєю духовністю, тому що захопилися мирським, піддалися спокусам. Нічого хорошого така поведінка не обіцяє. Позбудьтеся помилкових принципів і Наблизьтеся до Бога, займіться просвітленням.

Побачили уві сні, як Ви у вашому взутті загрузли в землі? Не впадайте у відчай, фортуна посміхнулася вам! Цей сон знаменує прекрасні зміни у Вашому житті, нарешті з’явиться близька серцю людина. Ви будете твердо стояти на ногах і отримувати гідний заробіток.

Брудні земляні сліди на чистій підлозі: одне джерело трактує сон як майбутні злидні, інший, навпаки, обіцяє достаток і гармонію в родині. В даному випадку, краще звернути увагу на відчуття, які ви відчували в сні і тоді зрозумієте, яке трактування вам ближче.

Трактування сну в популярних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Земля уві сні – до чого сниться? Як говорить сонник, зорана земля символізує процвітання, урожай і щастя. Побачив землю пахучою і яскравою, заселеною тваринами, удача буде переслідувати по п’ятах, а навколишні люди будуть проявляти повагу і прихильність. А тепер настав час звернутися до авторитетних джерел, які не залишили без уваги настільки цікавий і важливий об’єкт, як земля уві сні.

Сонник Міллера – ви отримаєте великий прибуток

Родюча земля — добрий знак, а ось засохла — до низки невдач. Роботи з землею асоціюються з прибутком, якщо замість вас хтось інший працював з землею, то сон віщував траур або затяжну хворобу. Для тих, хто перебуває в дорозі, сон обіцяє блискучі перспективи і успіх.

Сонник Ванги – вас чекає багатство

Ясновидиця вважала, що родючий, красивий грунт символізує урожай і багатство. Покинута, недоглянута земля обіцяє посуху або голод. Якщо ж вам приснилася земля, покрита тріщинами – наяву буде страшний землетрус, який забере багато життів.

Сонник Фрейда – у вас міцне здоров’я

Знаменитий психолог вважав, що земля є символ жіночих органів, і пов’язував сон з отриманням плотського задоволення, а також наводив асоціації землі з міцним здоров’ям, збільшенням потомства. А ось суха, неродючий земля в його працях асоціюється з конфліктами між батьками і дітьми.

Сучасний сонник — ваші бажання здійсняться

Родюча земля в сновидіннях є символом процвітання, достатку і благополуччя у всіх сферах життя. Але якщо вам сниться кам’янистий голий грунт, то сон віщує біди і невдачі. Для мандрівників сон обіцяє виконання бажань, а для закоханих чоловіків і жінок віщує незабутні відносини.

Висновок

Уміння виділяти деталі із загальної картини сну збільшують шанси на отримання найбільш точного тлумачення. Не варто впадати у відчай, якщо значення мало несприятливий характер, адже підсвідомість через сновидіння посилає сигнали для застереження. А вам залишається взяти до уваги ці знаки, і, таким чином, убезпечити себе і близьких від неприємностей. Але частіше все-таки земля сниться до багатства і позитивних змін, так що думайте тільки про хороше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *