До чого сниться землетрус: тлумачення за різними сонниками

Якщо ви побачили уві сні страшний природний катаклізм, постарайтеся заспокоїтися. До чого сниться землетрус. Всупереч поширеному стереотипу, тлумачення не завжди обіцяє вам біди і неприємності. Значення сну буде залежати від багатьох нюансів, вам потрібно постаратися якомога краще згадати сон. Тому до трактування можна приступати тільки в повністю спокійному стані, щоб не переплутати значення і не придумати собі неприємностей, які насправді вам не загрожують.

Зміст:

Тлумачення в залежності від подробиць землетрусу – руйнування, жертви, ваші дії

Бачити уві сні землетрус можна по-різному. Для когось такий сон обернеться справжнім кошмаром, адже ви відчули всі емоції ніби насправді і, можливо, навіть бачили, як від катастрофи постраждали Ваші близькі. Але в той же час землетрус у сні може бути незначною подією, якщо ви просто проїжджали повз зруйноване місто чи бачили новини про катаклізм по телевізору. Зрозуміло, в цих випадках тлумачення буде різним.

Масштаб руйнівних наслідків – наскільки сильний він був?

Якщо вам сниться землетрус, при якому залишаються глибокі тріщини в стінах вашого будинку, вам варто звернути увагу на кар’єру, а саме – уважно спостерігати за своїми колегами по роботі і партнерами по бізнесу. Дуже ймовірно, що вони мають недобрі наміри по відношенню до вас і планують вас підставити або обдурити.

Часто можна побачити, як люди в страху біжать від стихії, намагаються врятуватися. В такому випадку, прислухайтеся до своїх близьких, поговоріть з ними по душам – швидше за все, їм потрібна ваша допомога, але вони не хочуть даремно турбувати вас своїми проблемами.

Побачили руйнування – чекайте звісток здалеку, вони можуть бути як хорошими, так і тривожними. Камені і земля, що падають на вас уві сні, нагадують про проблеми зі здоров’ям, на які ви намагаєтеся не звертати уваги. Зараз саме час подбати про свій організм.

Як говорить сонник, землетрус із зруйнованими будинками, тріщинами в землі, попереджає про несподівані звістки, і не обов’язково вони будуть поганими. Налаштовуйте себе тільки на хороше і не панікуйте даремно. Якщо під час землетрусу ви перебували в безпечному укритті і спостерігали за стихією як би з боку – тоді несподівані звістки прийдуть до вас, але швидше за все ще не скоро.

Позитивно тлумачить сонник землетрус без руйнувань Неприємностей чекати точно не варто, а от зміни на краще вже однозначно поспішають у ваше життя. Можливо, це буде несподівана грошова винагорода або представиться перспектива швидкого кар’єрного зростання.

Де ви перебували під час катастрофи: вдома або на вулиці

Якщо під землетрусу ви знаходитесь в будинку чи квартирі, але при цьому не відчуваєте себе в безпеці, підлога під вами трясеться і стіни норовлять ось-ось впасти, то зверніть увагу на своїх близьких, з якими живете під одним дахом.

Як складаються ваші стосунки з чоловіком і дітьми, батьками і братами, і сестрами? Можливо, останнім часом у вас були дрібні сварки і непорозуміння? Щоб вони не переросли у великі конфлікти, проводьте більше часу з сім’єю, подбайте про їх здоров’я і емоційний стан, проявіть свою підтримку і участь.

Може статися таке, що наснилося землетрус, від якого руйнується школа. Якщо в цей час ви перебуваєте всередині або в безпосередній близькості, то вам варто потурбуватися своїми знаннями. Швидше за все, ви помітите, що хтось або щось заважає їх застосувати на практиці, ви самі сумніваєтеся у своїх розумових здібностях і рубайте можливості на корені.

Якщо ви побачили себе в сні на вулиці під час землетрусу, це означає, що ви відчуваєте свою незахищеність, постійно чогось боїтеся. Якщо ви і далі будете живити своїх страхи, то швидше за все, притягнете їх у своє життя. Тому приділяйте більше уваги розслабленню, відпочиньте від суєти.

Якщо ви рятували когось від насування стихії, значить, ви безуспішно намагаєтеся налагодити ваші справи, але тільки від вас буде залежати подальший результат. Також якщо ви чітко бачите, як рятуєте когось у сні, варто звернути увагу на свою сім’ю і близьких друзів – хтось з них явно потребує вашої допомоги.

Дізнатися новини про катастрофу з газет, з Інтернету або побачити по телевізору

Якщо уві сні ви не відчуваєте і не бачите землетрус своїми очима, але почули по радіо або телевізору про катаклізм, або вам передав такі новини хтось із знайомих, то є привід насторожитися. Швидше за все, на вашому життєвому шляху скоро з’являться перешкоди, які не дозволять здійснити задумане. Ви можете розгубитися, втратити бажання боротися і залишатися на місці. Це тлумачення відноситься до сфери кар’єри і матеріального благополуччя, прагнення до комфортного життя.

Ваш стать і вік мають значення

  1. Якщо чоловік побачив землетрус. Йому варто очікувати кардинальної зміни обставин, сюрпризів, причому швидше неприємних-наприклад, хвороби або незапланованих грошових витрат. Особливо варто звернути увагу на свої фінанси, якщо ви відчували рух землі як ніби наяву. Можливо, що незабаром похитнеться ваше матеріальне благополуччя, постарайтеся прорахувати свої витрати і убезпечити себе.
  2. Що значить коли жінка бачить землетрус? (І тим більше рятує когось) вірний знак того хтось також чекає вашої допомоги наяву, найчастіше-допомоги матеріальної. Якщо ви відчуваєте, як земля під вами трясеться, тріскається, ви падаєте – треба звернути увагу на свої сімейні відносини. Обговоріть з чоловіком, дітьми, батьками всі ваші зам’яті раніше конфлікти, розберіться і даруйте один одного, інакше ризикуєте опинитися під сніговим комом складних проблем.
  3. Сонник звертає увагу, що якщо жінці привидівся сон про землетрус з неділі на понеділок, то їй варто уважніше поставитися до роботи з документами і цінними паперами. А такий сон в ніч з п’ятниці на суботу передрікає можливі сімейні проблеми. Якщо ви дуже молоді, то чекайте проблем або затишшя на терені любовних відносин.
  4. Для вагітної жінки сон про землетрус є застереженням про корисливу людину поруч з нею. Дуже ймовірно, що це хтось із вашого близького оточення, будьте гранично уважні і обережні найближчим часом.

Тлумачення за різними сонникам: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Землетрус є одним з найбільш лякаючих природних явищ. Коли подібний образ показує підсвідомість людини уві сні, це може означати швидкі зміни, причому не завжди приємні. Символічно подібне бачення означає, що ваш звичний світ валиться, а грунт йде з-під ніг. Однак це далеко не єдина можлива трактування. В авторських сонниках ми можемо знайти опис різних нюансів, які роблять тлумачення більш детальним.

Сонник Міллера – будьте обережні з фінансами та майном

Якщо ви відчули підземні поштовхи уві сні, стережіться невдач в роботі. Можливо, ви планували зайнятися своєю справою, тоді почекати з цим і обміркуйте все ще раз. На ваші справи може вплинути нестабільна міжнародна ситуація, наприклад, курс валюти та ін. Або ви можете зіткнутися з нетривалими матеріальними проблемами.

Крім того, сонник повідомляє, що вашому майну (квартирі, будинку, машині і т. д.), може загрожувати небезпека. Будьте обережні при пересуваннях на транспорті і з обережністю ставтеся до людей, які хочуть потрапити в ваше житло, нехай навіть ці люди не перший день знайомі вам. В ідеалі вам потрібно застрахувати своє майно, щоб захистити себе від постійних стресів і зайвих переживань.

Сонник Ванги – пророкує різні проблеми

Для жінки сон про землетрус може передвіщати настання небажаної вагітності. Сонник пов’язує таке сновидіння і з проблемами зі здоров’ям. Це може торкнутися не тільки вас, а й інших членів вашої родини, особливо дітей. Турбуйтеся зміцненням імунітету і отриманням відсутніх вітамінів.

Але не варто приймати прогноз занадто близько до серця. Цілком можливо, що такий сон був викликаний вашим сильним перевтомою на роботі, недостатньою кількістю сну і відпочинку. Розслабтеся, тимчасово зніміть з себе відповідальність за те, що відбувається і все нормалізується.

Сонник Фрейда – вам слід бути впевненіше в собі

На думку Фрейда землетрус у сні символізує йде у вас з-під ніг землю в переносному сенсі. Ви часто не впевнені в своїх діях і рішеннях, постійно відчуваєте хвилювання і очікуєте неприємностей.

Такий сон може говорити про приховане бажання вступити в інтимний зв’язок з кимось із ваших знайомих. Але в глибині душі ви боїтеся бути відкинутим у своїх любовних почуттях. Якщо на даний момент ви самотні, можливо, причина криється саме у вашій невпевненості і постійних побоюваннях.

Зрідка сон про землетрус приходить після пережитої глибокої психологічної травми, пов’язаної з сексуальним насильством або невдалим сексуальним досвідом. В такому разі, потрібно просто розслабитися і прийняти обставини, тому що поділити з ними ви вже все одно нічого не зможете.

Сучасний сонник – вам пора зробити вибір

На душі у вас висить тяжкість вибору, що відноситься найчастіше до області любовних відносин. Ваше серце і розум сперечаються, ви не можете визначитися, до кого ваші почуття сильніше, хто принесе вам більше щастя.

Якщо ви чітко відчули, як земля під вами йде з-під ніг, ви відчуваєте страх і безпорадність, то, швидше за все, це відображення ваших реальних емоцій. Задумайтеся, що лякає вас і змушує відчувати себе нещасним. Якщо раптом ви недавно пережили важке розставання, то це знак, що вам варто відпустити ситуацію і переживати тут більше нема про що-все було на краще.

Давньоперський сонник-подбайте про свої нерви

  • Природна катастрофа, в якій гинуть люди — зміни на краще, які зажадають від вас великих зусиль і напруги;
  • Невеликий землетрус, падіння предметів життєві негаразди, проблеми з нервами.

Кулінарний сонник — можливо, є небезпека наяву

Вашій власності буде загрожувати небезпека. Якщо ви намагаєтеся врятуватися від наслідків землетрусу, то наяву ви відчуваєте в собі достатньо сил для того, щоб впоратися навіть з самими сильними потрясіннями. Але якщо вас паралізує страх, вам слід звернутися за допомогою.

Сонник друїдів — будьте уважнішими до сім’ї

Якщо уві сні ви намагаєтеся рятуватися втечею, то наяву на сімейному фронті у вас все спокійно. Несподівано потрапити в гущу катастрофи — згадати забуті образи. Зруйновані будинки і міста говорять про те, що пора дати дітям можливість покинути будинок або надати їм більше самостійності, якщо вони ще маленькі.

Ідіоматичний сонник — ваші плани впадуть

Ознаменування того, що багато ваші плани і надії впадуть. Бути в будинку, що руйнується — ваше життя кардинально зміниться і швидше за все, ви самі будете ініціатором. Тікати з будинку що руйнується – в житті ви тікаєте від занадто багатьох проблем.

Психологічний сонник — вас спробують обдурити

Руйнується багатоповерховий будинок-до погіршення в справах, ослаблення здоров’я, зміни звичного укладу життя. Якщо наснилося, що будинок гойдається, в реальності хтось спробує вас обдурити або підставити. Зайва і необгрунтована самовпевненість є серйозною перешкодою.

Висновок

Незважаючи на те, що багато сонники тлумачать землетрус в негативному ключі. Подібний сон може обіцяти наступ неприємних змін, які здатні вибити з-під вас опору. Але не варто надавати цьому дуже серйозне значення, тому що тим самим ви залучите біди в своє життя. Найчастіше такий сон – просто нагадування про те, що вам потрібно розслабитися, проявити участь до близьких людей і відчувати якомога більше позитивних емоцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *