До чого сниться Змій Горинич: тлумачення в різних сонниках

Змій Горинич – казковий персонаж. Багатоголовий змій в старі добрі часи був символом людської невразливості і ніс містичну енергію. Згідно сонником, Змій Горинич, побачений уві сні, має різні тлумачення. У цій статті ми детально розберемо значення цього сновидіння і звернемося до відомих сонників.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо вам приснився Змій Горинич, то в житті настане період складних рішень. Що б вирішити свої труднощі, вам належить обмежувати свої інтереси заради інших людей;
  • Якщо ви побачили уві сні, дихаючого вогнем, Змія Горинича, то таке сновидіння обіцяє успіх в сімейних справах і кар’єрі. Вас чекають перспективні пропозиції та угоди;
  • У Вашому сні змій Горинич спалює все на своєму по дорозі? Чекайте щастя в особистому житті. Пристрасні стосунки переживуть будь-які складнощі;
  • Так само цей сон трактується, як підвищення на посаді або хороша грошова премія;
  • Якщо ви намагаєтеся загасити вогонь, який вивергає Змій Горинич, то це означає, що вам доведеться вирішувати конфліктні ситуації в житті;
  • Якщо уві сні ви літали на Змію, то в житті чекайте отримання сильних позитивних емоцій. Найближчим часом у вас з’явиться можливість здійснити свою давню мрію. Можливо, що вам належить відправитися в подорож в те місце, про яке дуже довго думали.

Сонник Міллера

На думку психолога Г. Міллера сон, в якому вам довелося побачити Змія Горинича, підкреслює нестабільність внутрішнього емоційного стану. Це мучить сновидіння, а так само доставляє проблеми найближчому оточенню. Якщо уві сні Змій Горинич заподіяв вам біль, то такий сон обіцяє сновидінню розлади, пов’язані з фізичним здоров’ям.

Сонник Ванги

Як вважає сонник Ванги, якщо вам приснився Змій Горинич, то готуйтеся до активної зміни життєвих подій. Даний персонаж уособлює вогняну стихію і живу силу, що говорить про те, що в житті сновидіння вони будуть головними супутниками і помічниками. Для чоловіків такий сон означає боротьбу за вищу посаду. А для жінок – пристрасні стосунки.

Сонник Фрейда

Якщо Вам приснився Змій Горинич, то це підкреслює вашу величезну і привабливу сексуальну енергію. Готуйтеся до бурхливих відносин з людиною протилежної статі. Для жінки такий сон віщує нетривалі, але шикарні відносини. Можливо, ваші стосунки-це всього лише курортний роман, але запам’ятається він надовго.

Висновок

Сновидіння з таким казковим персонажем, як Змій Горинич, несуть в собі енергетично сильний настрій. Це може бути відмінною підказкою в деяких життєвих питаннях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *