Сонник: мене вкусила змія, чи є привід для занепокоєння?

Бачити шиплячу кобру або гадюку, яка вкусила когось або вас самих — завжди поганий знак. Будь–який сонник вкаже, що змії є зло у всіх його проявах.

Якщо вам приснилася гадюка або анаконда, яка кусає – виправдаються найгірші переваги і побоювання. Щоб зрозуміти, до чого сниться такий сон, зверніть увагу, звідки з’явилася змія і куди вона вкусила. Має значення і кого теж.

Уявіть всі деталі сюжету, щоб визначити, яка саме небезпека вам загрожує і що може статися найближчим часом.

На природі, за містом

Як пише сонник, буквально таке сновидіння може здійснюватися, якщо в нічному видінні збігається час року з тим, що є насправді і ви збираєтеся відпочити в селі, біля річки або просто влаштувати пікнік далеко від цивілізації.

Зазвичай змія з’являється в такому сновидінні раптово, різко накидається і кусає за руку або ногу або просто хтось ненавмисно на неї настає. До чого сниться такий сон сонник пише так: чекайте раптової небезпеки або буквального передбачення, якщо місце вам знайоме.

Зазвичай віще сновидіння відрізняється чіткістю і нагадує реальність. Здається, що ви не спите, а переживаєте те, що трапилося наяву. Але насправді це просто сон. Сонник пише, що, якщо вам приснився такий сюжет, потрібно дотримуватися обережності за містом, взяти протиотруту, щоб не потрапити в біду.

Якщо ви не збираєтеся найближчим часом на пікнік, це до чого сниться? Змія в такому випадку показує не менш болючий удар, який скоро статися. Зверніть увагу на деталі пейзажу, чи знайоме було місце чи ні і з чим воно пов’язане.

Погода, пора року і доби відображають настрій. День означає явні наміри, які ви не приховуєте від оточуючих, а ось темний час доби або ніч означає в сні потайна чи ризикована справа. Місце проживання, якщо воно вам незнайоме, означає вашу життєву позицію, самовідчуття.

Сонник пише, що якщо вам приснилася змія, яка вкусила за ногу в полі, серед високої трави-чекайте неприємної несподіванки, хвороби або нещасного випадку. Поле взагалі показує діяльність або життя, перспективи і те, як ви відчуваєте себе серед людей, суспільства або просто по життю. Змія уві сні може показувати нещасний випадок, травму, дуже болючу, аварію, хворобу чи біду.

Якщо вона зникла в траві і вкусила за руку вдень, це до чого сниться? Це сновидіння показує хворобу, раптовий удар, травму або тимчасову непрацездатність. Біда може стосуватися вашої діяльності або фатального збігу обставин. Те ж саме означає сон, в якому ви знаходитесь не в полі, а на пагорбі.

Якщо вона напала на Вас в нічний час, чекайте великої невдачі в ризикованій або таємній справі, а також підстави. Людям, які мають відношення до криміналу або ризикованої діяльності, сонник пророкує невдачу.

Зверніть увагу, на яке місце припав укус – за ногу або за руку. У першому випадку змія наснилася, як знак неможливості подальшого просування або пересування. Наприклад, може статися збройний напад, кримінал чи небезпека або раптова гостра хвороба змусить змінити ваші плани.

До чого сниться, що змія вкусила вас за руку, коли ви пробиралися по густій траві польовий за містом на світ вогнів? Сонник пише, що це сновидіння означає обмеження або неможливість діяльності, справи, а не пересування. Є небезпека втратити гроші, якщо уві сні укус був дуже болючим. Також варто побоюватися неприємностей в поїзді або нічній дорозі. Після цього сну краще тимчасово не планувати ризиковані підприємства.

В лісі до чого сниться змія, яка раптово нападає або кусає? Зазвичай ХАЩА означає суспільство людей або значні перешкоди в справі. У деяких сновидіннях сонник тлумачить ліс, як конкуренцію і спробу заробити гроші.

Якщо ви пішли в нього збирати гриби і ягоди, а за ногу вкусила змія, це до чого сниться? Сонник пише, що хтось готує вам підставу. Це сновидіння може передбачати небезпеку в ризикованій справі, хворобу або травму. Особливо якщо біль така сильна, що сновидець або інша людина просто не може рухатися далі.

Іноді сонник пише, що змія уві сні пророкує вам смертельну небезпеку і навіть нещасний випадок. Сон, в якому вона вкусила вас за руку при спробі збирати гриби, це що значить? Можливо, що ласий шматочок дістанеться іншим людям або хтось завадить вам отримати бажане і завдасть удару.

Якщо змія кусає в руку просто в лісі несподівано, можливо, через небезпечну або дуже сильну конкуренцію. Можливо, що ви просто не впораєтеся з цим потоком і доведеться вибрати більш скромне, але менш небезпечне місце.

До чого сниться, якщо гадюка або удав вас вкусили у воді, при спробі зробити пікнік біля водойми? Не чекайте спокійного життя-можливі неприємності в любові, сімейному житті або хвороба.

До чого сниться, якщо змія вкусила вас за ногу вдень? Цей сон найчастіше пророкує неприємності і важкі удари в сімейному житті. Це може вказувати на жорстокість вашого обранця, зраду або горе в будинку. Іноді змія уві сні, яка вкусила, означає помсту, зраду або спокусу.

Якщо це сталося вночі, стережіться пограбування, раптового нападу або удару, якого просто не чекали. Іноді такий сон пророкує інтригу, роман з спокусником або спокусницею, який може виявитися фатальним і згодом принести вам велике горе.

У місті або будинку

Якщо вам сниться змія на асфальтованій трасі, яка вкусила несподівано, чекайте раптової небезпеки і неприємностей. Вона може бути пов’язана з електрикою, ударом струмом або автомобілем.У деяких випадках, якщо вам приснилася неотруйна змія, ви дивом уникнете біди. Сонник також може показувати спокусу або новину про самогубство або небезпечної хвороби.

Якщо змія вас вкусила в медичному закладі, поліклініці або лікарні, то скоро доведеться відправитися до лікаря. Можливі неприємні процедури і хворобливе лікування.

Якщо вам приснилося, що змія кусає на роботі, в гостях або в будинку у знайомих, чекайте удару, небезпеки або скандалу. Можливо, що скоро доведеться відповідати за якісь слова, дії або вчинки. Сонник пише, що у вас є ворог, який може виявитися дуже небезпечним і мстивим.

Якщо змія вкусила на вулиці варто побоюватися нещасного випадку або нападу злодіїв і хуліганів. Також є небезпека в нічний час від пограбування або вживання небезпечних спиртних напоїв.

Для чоловіків змія означає спокусницю, підступність і інтриги, хитрість і підлість від ворогів, для дівчат і жінок – помста заміжньої або закоханої дами, у якої Ви повели кохану людину або підступного ловеласа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *