До чого сниться Сатурн: тлумачення в різних сонниках

Сатурн є шостою планетою сонячної системи, перед нею йде Юпітер, у цієї планети є помітна система кілець, які служать в якійсь мірі захистом, а також невелика кількість пилу та інших елементів. Як трактує сонник, Сатурн є холодною планетою, а тому нічого хорошого такий сон не несе.

Якщо уві сні Сатурн починає вас страшити, значить в реальному житті щось заважає йти своєю дорогою. Настав час знайти причину.

Тлумачення сну в залежності від деталей:

  • Якщо уві сні ви відправляєтеся на планету Сатурн зі своїми друзями, але не можете до неї наблизитися, значить, в реальному житті відчуваєте сильне потрясіння на психологічному рівні;
  • Планета наближалася до землі уві сні, але ніхто її не бачив крім вас? Наяву остерігайтеся привабливих пропозицій від малознайомих людей, які з користю ставляться до вас;
  • Якщо з вікна свого помешкання бачили Сатурн, значить в реальному житті можете постраждати від неправильних дій, які часто здійснюєте;
  • Якщо Сатурн уві сні доторкнувся до сонця і раптом стало темно, значить у реальному житті всі проблеми звалилися на ваші плечі;
  • Сатурн був іскристим у сні? Наяву зверніть увагу на виховання своїх дітей, можливо, їм не вистачає спілкування з вами.

Сонник Міллера

Якщо в сні ця планета виглядала незвично, значить наяву бійтеся нових знайомств. Найімовірніше за вами наблюдет незнайомий чоловік, який хоче скористатися вашим добрим серцем і нашкодити комусь. Ви дізнаєтеся його відразу, адже його образ неодноразово бачили в своїх снах. Тільки не кажіть йому типу: «А може ми вже зустрічалися в минулому житті?»

Сонник Ванги

Уві сні знаходитесь на Сатурні і гуляєте там на самоті? У реальному житті починайте замислюватися про своє майбутнє життя. Неодноразово намагалися поїхати жити в інше місце, але весь час хтось зупиняв. Зараз це зробити досить просто, тому що підготувалися психологічно і емоційно. Ось тільки ваш партнер може відмовитися від цього.

Сонник Фрейда

Згідно соннику Фрейда, якщо уві сні Сатурн знаходився зовсім близько з вами, значить в реальному житті буваєте жорстокі і поблажливі. Від цього в першу чергу страждають ті, хто вас любить і цінує, правда зробити з вашими переконаннями нічого не можуть. Ну невже важко навчитися слухати інших, не перебиваючи постійно? Таким чином навчитеся і почнете міняти своє внутрішньо стан.

Висновок

Такий сон можна назвати «холодним», вже з цього визначення стає ясно, що він навряд чи буде нести в собі багато хорошого. Ви часто стикаєтеся з серйозними проблемами, які можуть тривати кілька місяців або навіть років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code