До чого сниться шапка: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

Здавалося б, хіба може звичайний головний убір містити в собі прихований зміст. До чого сниться шапка: сонник говорить, що будь-який образ може бути символом чогось, у чому ви боїтеся собі зізнатися. Сонник дозволяє отримати приблизне уявлення про те, до чого вам приснилася шапка. А подробиці сну допоможуть зрозуміти картину в цілому. Згадайте, яка це була шапка, на кого вона була одягнена, а сонник допоможе вам зрозуміти сенс побаченого.

Шапка уві сні відображає на утримання ваших думок і вказує, як вас бачать оточуючі.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Головний убір може бути символом статусу людини в реальному житті. В залежності від того, новий він чи ж пошарпаний, можна судити про ставлення людей до вас. Тільки що куплена шапка говорить про прагнення людей зблизитися з вами. Стара ж говорить про те, що вас вважають зайвим в компанії. Не надавайте цьому значення і не втрачайте впевненості в собі. В залежності від ваших подальших вчинків, ставлення оточуючих до вас зміниться.

Що означає бачити шапку на собі у сні

Надягати шапку в сні, означає, додати собі клопоту. У вас буде мало вільного часу і сил, але не впадайте у відчай: незабаром проблеми дозволятися і можна буде відпочити. Якщо ж ви розумієте, що шапка не ваша, такий сон застерігає вас: не лізьте в чужі справи, інакше можете про це пошкодувати.

З іншого боку, зовнішній вигляд головного убору може говорити про вашому душевному стані: модна шапка у сні говорить про зайвої самовпевненості, простенька ж говорить про звичайність. Кольорова обіцяє радість, чорний – смуток і сльози. Дорога, якісна шапка обіцяє подія, заради якого ви відкладіть усі свої справи.

Бачити дірки від молі – ви будете засмучуватися через нісенітниці. Не приймайте все близько до серця! Бруд же обіцяє самотність, можливо, вас образять, причому ви цього не заслуговуєте.

Приміряти шапку – до зміни роботи. Якщо ви не можете визначитися з вибором, то ваша нерішучість може зіграти з вами злий жарт. Якщо ж ви вибрали щось, то турбуватися не варто: всі ваші страхи не несуть у собі реального сенсу. Більш того, тільки від ваших рішень залежить ваше життя: ви самі обираєте свою долю. Також символізує отримання нового сексуального досвіду. Читайте також: до чого сниться бачити себе в дзеркалі уві сні.

Ви бачили головний убір на іншій людині

Якщо вам дарують шапку – людина, яка це робить, відчуває сильні почуття по відношенню до вас. Якщо ж цей незнайомець, то невдовзі ви отримаєте несподіване зізнання. Шапку даруєте ви? Ваші дії допоможуть знайомому отримати підвищення.

Якщо ви надягаєте шапку іншій людині – вас чекають клопоти. Турбота про цю людину дуже зблизить вас. Вас можуть відмовляти інші, але ви все одно не кинете цю людину. Бачити коханого або кохану в шапці – ваші почуття воспылают знову, якщо вони почали гаснути. Якщо все добре, то незабаром можлива весілля.

Людина з палаючим головним убором на голові – ви розкриєте обман, причому людина сама себе видасть.

З якого матеріалу був виготовлений головний убір?

До чого сниться хутряна шапка на голові — вона символізує вашу скритність від інших людей. Можливо, ви захочете приховати ваше особисте життя від сторонніх очей. Ваш егоїзм може вам нашкодити, варто згадати про близьких, адже вони вас потребують. Якщо ви посварилися з кимось із рідних, то варто зробити перший крок і примиритися. Як говорить сонник, хутряна шапка у сні означає, що вам варто привести в порядок думки і почуття, розібратися в справах, що довго порошаться на полицях.

У вас вкрали дорогу хутряну шапку? Ви втратите віру у справедливість, а також випробуєте розчарування в людях.

А тепер давайте подивимося, до чого сниться шапка в’язана — це символ вашої внутрішньої активності, але ви надто зациклені на внутрішніх переживаннях. Можливо, вам доведеться задуматися про сенс життя і найближчому майбутньому, змінити свій погляд на деякі речі. Ваші проблеми незабаром вирішаться, але переживання можуть уповільнити процес, тому вам варто відволіктися від них і зайнятися більш важливими справами.

Та інше цікаве тлумачення містить сонник: в’язана шапка, вивернута навиворіт, означає, що вам не варто брехати іншим, плата буде дуже висока. Інше значення – вас засудять, причому справедливо. Уважно поставтеся до того, що робите. Намагайтеся обдумувати кожен свій крок, щоб уникнути осуду. В’язати шапку своїми руками символізує бажання створити сім’ю.

Якщо уві сні у вас на голові була в’язана шапка, вам варто виділити час і розібратися з плутаниною своїх думок.

Якого фасону була побачена вами шапка?

  1. Шапка-вушанка — чекайте вигоду. Можливо, ви отримаєте роботу, яка принесе великий прибуток. Також придбання нової речі і серйозні зміни в житті. Якщо ж вона неохайна, то значення протилежне: незабаром ви зіткнетеся з неприємностями. ЕШапка чорного кольору – краще відхиліть ризикове пропозицію: справа прогорить.
  2. Шапка з помпоном — на вашому боці удача, можливий навіть виграш у лотерею, а також благополуччя в житті . Можлива несподівана поїздка, яка подарує вам багато приємних спогадів. Але якщо ви бачите багато подібних шапок, то чекайте безліч клопотів.
  3. Дитяча шапочка передвіщає народження дитини, а також щастя і затишок у родині. Якщо вам сниться, що ви в’яжете таку шапочку, то вас чекає приємна звістка. Якщо ж шиє хтось інший – скоро вас оточать приємні клопоти, в яких ви будете відчувати щастя.

Колір шапки: білий, червоний, чорний, синій, сірий

  1. Біла — ваші бажання здійсняться, причому для цього не потрібно буде докладати зусиль. Гарний час для планування життя. Також для самотніх – зустріч зі своєю другою половинкою.
  2. Червона — вас будуть мучити тривоги і переживання. Можливо, це пов’язано з роботою або близькими. Сонник говорить, що вам варто постаратися заспокоїтися і тверезо оцінити ситуацію: можливо, вихід не так очевидний, але він є. З іншого боку, такий сон символізує невисловлене. Не бійтеся зізнатися в чимось іншим, ваші слова приймуть і зрозуміють.
  3. Чорний — смуток, сльози, можливо розставання з коханою людиною, зрада з боку друзів. Попередження про небезпеку. Не поспішайте з прийняттям рішень, краще ретельно все обдумати.
  4. Сіра шапка, якщо ви хворі, то такий сон означає швидке одужання. Якщо ж зі здоров’ям немає жодних проблем, то чекайте приємна звістка здалеку, можливо, посилку. В цілому сон означає щасливе життя, наповнене радісними подіями.
  5. Синій та інші яскраві кольори символізують моральне задоволення. У вашому житті настала біла смуга. Везіння, висока оцінка з боку інших, визнання. Все, що ви будете робити, принесе користь. На роботі можливі премія, позбавлення від конкурентів, також подарунок від близької людини. Якщо ви самотні, то незабаром зустрінете споріднену душу. У стосунках ж чекає на вас щастя і вірність один одному.

Хто побачив сон: жінка, чоловік, дитина

Для молодої дівчини бачити шапку уві сні – передвістя щастя, можливо, заручин і весілля. Давати шапку – значить виявляти свої почуття до людини, котра отримує подарунок. Якщо ви в’яжете шапку коханій людині, то наяву йому потрібна ваша турбота. У ваших відносинах гармонія і взаєморозуміння, у ваших силах зробити їх ще міцніше.

Для жінки в’язати шапочку у сні означає прагнення створити сім’ю. Остерігайтеся необдуманих рішень у питанні вибору людину, з якою ви хочете провести життя. Таке заміжжя може принести лише сльози. Якщо ж ви грунтовно підійдете до пошуку партнера, то разом вам вдасться звити затишне гніздечко. Також такий сон означає схильність до необдуманих рішень. Втрата або крадіжка головного убору говорить про ваш страх втратити коханого і не зуміти знайти йому заміну. Також страх перед майбутнім і невміння вірно оцінити свої сили.

Чоловікові надягати шапку означає, що вас чекає успіх у бізнесі, велика прибуток, а також вигідну співпрацю на тривалий період. До чого сниться шапка на голові — це дія віщує підвищення на службі і хороші відносини з начальником, навіть дружні. Якщо ви втратили шапку, то в реальності ви не впевнені в собі і намагаєтеся впоратися з внутрішнім конфліктом. Бажання самоствердитися сильно, але не знаходить виходу.

Дитині такий сон означає швидке участь у змаганнях. Ви отримаєте задоволення, а головне, заслужите повагу однолітків. Біла шапка символізує успіхи в навчанні. Якщо чекає складний іспит, то вас чекає удача при здачі.

Трактування сну в популярних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Як ви бачите, шапка у сні трактується в основному позитивно. Винятками є сни про чорних, сірих і втрачених шапках, але і вони обіцяють не глобальні проблеми, а дрібні неприємності. Але кожен сонник цей предмет одягу тлумачить трохи по-різному. Так давайте ж заглянемо в найпопулярніші сонники, передбачення авторів яких вважаються самими правдивими, і дізнаємось, до чого сняться шапки на думку їхніх знаменитих укладачів.

Соннику Міллера — ви будете щасливі

Як стверджує цей сонник, шапка на голові сниться до щастя. Молодій дівчині – до знайомства, хлопцеві – до удачі. Надягати в сні шапку – обзавестися новими друзями. Якщо ж ви втратили її, то чекайте неприємностей. Нова шапка обіцяє успіх у справах, стара і рвана – до втрат.

Чорна шапка у сні — несприятливий знак, який вказує на наближення великих проблем.

За сонником Ванги — ви злегка нерішучі

Якщо ви довго вибираєте шапку, то в реальності ви також не можете визначитися з вибором і мечетесь між двох зол. Це стосується і романтичних відносин: ваша невпевненість може призвести до того, що вибір вислизне з рук і ваші пасії звернуть увагу на більш рішучого людини.

За сонником Фройда — обміркуйте свої відносини

Шапка – фалічний символ. Можливо, ви станете жертвою домагань сексуального характеру. Вибирати шапку – підсвідоме прагнення обрати нового сексуального партнера.

Якщо ж шапок багато, то ви ведете безладне статеве життя, що може привести до неприємних наслідків у вигляді захворювань. Втрата шапки говорить про бажання розірвати стосунки і побути на самоті.

Сучасний сонник — чиніть по совісті

Носити красиву нову шапку — отримати незаслужену вигоду, можливо, зайняти чиєсь місце, «підсидіти» кого-то. Дірява, стара, негарна шапка — бути викритим в негарному вчинку. Купувати шапку — зазнати збитки від власних неблагородних вчинків.

Американський сонник — вам варто бути серйозніше

Носити в’язану шапочку з помпоном або будь-яку іншу кумедну шапку — ігри, несерйозні способи провести час, безтурботність. Велика хутряна шапка — важлива справа, спеціальне доручення. Носити діряву стару брудну шапку — оточуючі вважають, що ви не стежите за собою.

Сонник для закоханих — готуйтеся носити тяжкості

Носити шапку уві сні — носити тяжкості в реальності. Незвичайний головний убір — поїздка з важкою валізою або похід з рюкзаком. Хутряна шапка — піднімати велику вагу за необхідності, а не за бажанням. Купити шапку — придбати дуже великий і важкий предмет, ймовірно, купівля меблів.

Висновок

Сни, в яких фігурує шапка, означають зміни в житті. У будь-яких змінах тільки від вас залежить, якою буде результат. Попередження про невдачі – це шанс виправити майбутнє. Користуйтеся отриманим знанням. Зробіть необхідні висновки, тоді негативний сенс сну нейтралізується. Якщо ж тлумачення сприятливо, насолоджуйтеся майбутніми подіями. Ми бажаємо вам добрих снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code