До чого сниться бачити себе в дзеркалі: тлумачення по різних сонниках для чоловіків і жінок

Ви побачили одне з найцікавіших сновидінь, безсумнівно, залишає після себе безліч питань. Бачити себе уві сні в дзеркалі – що це означає? Багато хто бачить себе уві сні такими, які вони є насправді, проте це досить рідко буває. Зазвичай люди бачать себе уві сні в дзеркалі красивіше, старше або молодше. Або зовсім бачать не себе! Іноді це навіть корисно: уві сні заглянути в дзеркало і побачити, хто ж стоїть перед вами. Кожен випадок, до чого сниться бачити себе в дзеркалі, досліджувався і знайшов відображення в тлумаченнях сонників.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Як говорить сонник, бачити себе в дзеркалі уві сні означає безпосередньо зв’язатися зі своєю підсвідомістю. Воно відображає справжнє бачення життя, всіх ситуацій, які відбуваються наяву, а також ваші справжні бажання. Побачити себе в дзеркалі уві сні в такому ж зовнішньому вигляді, як і наяву, означає гармонійне ставлення до свого життя. Ви вже зробили необхідні перетворення, переходи.

Ви бачили своє відображення в дзеркалі уві сні

Сон, Бачити себе в дзеркалі, означає, що Ви вже встали на правильний шлях, і ваше справжнє «я» він влаштовує. Вже не потрібно кидатися від однієї мрії до іншої мрії, від однієї мети до іншої мети. Ви зловили хвилю свого призначення і живете в повній згоді душі і розуму. Тепер можна просто, зберігаючи цей настрій і образ думок, рухатися до своїх цілей.

Продовжуйте в тому ж дусі: підсвідомість «дає схвалення»! Якщо раптом вас відвідують сумніви з приводу того, ваші насправді це цілі, не сумнівайтеся: істинно ваші!

У відображенні ви були молодші або старші, ніж наяву

Якщо ви побачили себе в дзеркалі молодим, швидше за все, наяву Ви вже встигли обзавестися дітьми і онуками. Життєві справи і обов’язки, суспільні стереотипи і шаблони змусили вас відчути себе старше, навіть «старою» жінкою. Всі чекають від вас певного набору дій під стать положенню, відносяться до вас в цьому ж ключі.

Однак ваша душа, чиста і завжди правдива, проти суспільних стереотипів. В душі, можливо, самі того не відаючи, ви не вважаєте себе “у віці” , не згодні з ставленням до вас оточуючих близьких і друзів. Ви переживаєте і тривожитеся з цього приводу.

Порада в даній ситуації проста: спробуйте виставити свої особисті кордони, сказати близьким, що ви відчуваєте з цього приводу і як хочете, щоб до вас ставилися. Не намагайтеся їм без слів, на ділі щось доводити: це даремний номер!

Якщо ж ви наяву ще не літня жінка, сну також знайдеться пояснення. Як говорить сонник, бачити себе в дзеркалі красивою і молодиою (студенткою або школяркою) означає, що ви настільки сильно загрузли в роботі і справах, що ніби стали на кілька років старше. Але в душі ви не згодні з ситуацією. Вам хочеться втекти від усього цього і відчути себе зовсім по-іншому. Бачити себе молодше уві сні означає, що ви самі відчуваєте, що гідні кращого, більшого — бути просто щасливою.

До чого сниться побачити себе в дзеркалі старше, ніж наяву — на підсвідомому рівні ви згодні з тим, що робите якісь помилки, пов’язані з моральними якостями, з благородством. Насправді ж або піддаєтеся хвилинним слабкостям, якимось підлітковим або дитячим забавам. Спробуйте більш серйозно і усвідомлено поставитися до справ.

Інші зміни у вашій зовнішності

Бачити себе з новою зачіскою означає, що ви — дуже красива дівчина, від якої багато хто просто «без розуму»! Однак з одним недоліком-невпевненістю в собі. Вона заважає вам вбиратися, зачісуватися, фарбуватися так, як вам буде завгодно. Ви боїтеся розкріпачитися в суспільстві, підкреслити, виділити свої зовнішні достоїнства-боїтеся зайвого залучення уваги. З’явитися у себе уві сні з новою красивою зачіскою означає, що в реальності ви зі страху засудження боїтеся втілити її в життя. Менше страхів!

Як говорить сонник, побачити себе в дзеркалі з гарним макіяжем — в житті вам трошки соромно з’явитися перед друзями і знайомими «у всій красі», але на підсвідомому рівні вже дуже хочеться. Не відмовляйте собі в задоволенні ловити захоплені погляди! Ви знаєте, що гідні більшого.

В яке саме дзеркало ви вглядали уві сні?

Погодьтеся, в настінне дзеркало дуже просто подивитися — пройшов повз, заглянув і все — готово! Якщо вам було зручно виглядати в дзеркало, значить, у Вашому житті зараз все йде за вашою згодою. Ви задоволені тим, що маєте. Всі нові цілі будуть ставитися на усвідомленні свого призначення і в гармонійній згоді з ним.

Кишенькове дзеркало означає, що ви вкрай незадоволені своїм життям, і вже усвідомлюєте, що пора приступати до усвідомлення помилок. Зробите це обов’язково!

Насправді ви не задоволені своїм становищем в житті. На вас ніби вантажем лежать якісь зобов’язання, або ж в цілому становище в сім’ї, на роботі зовсім не влаштовує. Можливо, зараз ви це не усвідомлюєте, але на підсвідомому рівні — цілком! Постарайтеся усвідомити все, чим ви незадоволені на даний момент і намітити шлях до нового життя.

Які дії Ви здійснювали в сновидінні?

  1. Фарбувати очі у сні означає, не тільки усвідомлюєте, що гідні більшого і кращого в житті, але і стаєте на шлях позитивний змін! Все, що ви зараз робите: проекти, ідеї, цілі — все спрямовано на успіх, можете не сумніватися.
  2. Голитися перед дзеркалом уві сні означає успіх у фінансовій сфері, нові грошові проекти, прибутковий бізнес.
  3. Видавлювати прищі означає, що Ви усвідомлюєте, що щось робите не так в житті. Але ваші зусилля по виправленню ситуації, на жаль, не приведуть до хороших результатів. Ви все ще чогось боїтеся. Спробуйте не звертати увагу на громадськість! Прислухайтеся до свого серця.
  4. Розчісувати волосся уві сні віщує налагодження всіх справ на роботі, конфліктів в сім’ї і з співробітниками, начальством. Ви знаходитесь на правильному шляху: всі дії будуть підтверджені позитивним результатом, ви побачите якісні зміни в житті.
  5. Знімати макіяж у сні означає, що ви вступаєте на шлях усвідомлення себе і позбавлення від різних страхів, забобонів. Незабаром ви відчуєте свободу мислення і дій.
  6. Розмовляти зі своїм відображенням в дзеркалі – ви намагаєтеся налагодити контакт між душею і розумом. Ви хочете знайти свій справжній, істинний шлях. Почали мріяти, звертати уваги на бажання серця і душі.

Тлумачення в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Тепер розглянемо тлумачення сновидіння в різних сонники: сонник Міллера, сонник Ванги, сонник Фрейда і Сучасний сонник. Будьте впевнені, ви обов’язково знайдете тут щось цікаве! Інтерпретувати варто лише ті тлумачення, які ви змогли пов’язати зі своїм життям. Якщо ж ви не знайшли відповідного тлумачення, методом асоціацій ви можете придумати своє власне!

Сонник Міллера – ви зіткнетеся з конфліктом

Якщо уві сні ви розглядаєте своє відображення в дзеркалі, чекайте конфліктних ситуацій наяву. Розбите дзеркало — до хвороби і можливої втрати близької, рідної людини. Для молодої незаміжньої дівчини бачити розбите дзеркало у сні означає, що нинішні відносини з молодою людиною принесуть одні лише нещастя і розчарування в майбутньому.

Якщо у відображенні ви бачите ваших знайомих, то підсвідомо незадоволені вашими взаєминами, причому винними в ситуації вважаєте саме їх. Якщо ви побачили тварину в своєму відображенні, то чекайте швидкі неприємності і розлади. Бачити у відображенні свого молодого чоловіка — до сварок з ним. Якщо він був хворий, виглядав слабо, нездорово, то вважайте сон пророкуванням його швидкої хвороби.

Сонник Ванги – у вас низька самооцінка

Якщо уві сні вам довелося уважно розглядати себе в дзеркалі, це не дуже хороший знак. Ви володієте дуже низькою самооцінкою, залежні від думки оточуючих, не вірите у власні сили. Ви постійно чекаєте схвалення в своїх діях, тільки так починаєте йти вперед. Якщо уві сні ви не бачите чи не можете розгледіти своє зображення, якийсь близький знайомий бажає вам сильного зла. Розбите і подряпане дзеркало — до горя в житті, хвороб і невдач.

Сонник Фрейда – ви задоволені собою

У дзеркалах ми бачимо відображення своїх справжніх бажань і почуттів: бачимо себе такими, якими вважаємо, що повинні бути. Чисте і блискуче дзеркало говорить про те, що в житті ви відчуваєте повне задоволення від своїх вчинків і дій. Брудне, запітніле дзеркало — ви буквально огидні самі собі, незадоволені ні зовнішністю, ні успіхами.

Розбите дзеркало означає, що ви зараз перебуваєте в стані спустошеності, так як недавно зазнали невдачі в якихось справах. Ви думаєте, що процес незворотній, і ваша доля — в невдачах. Але це зовсім не так! Перешкоди — природний процес на шляху досягнення цілей! З цим потрібно просто змиритися.

Сучасний сонник – проявіть себе наяву

  • Те, що ви бачите уві сні в дзеркалі — ваша справжня натура. Швидше за все, вона прихована в житті, ви боїтеся її показувати. Сонник радить набратися впевненості в собі, щоб слідувати своїм істинним, справжнім бажанням. Тоді всі плани зможуть здійснитися!
  • Якщо ви побачили у відображенні зображення, далеке від реальності, то в житті живете не по своїм принципам, а відповідно з думкою інших. Ви занадто сильно підпорядковані обставинам і громадській думці.

Імператорський сонник-вас оцінять по заслугах

Гордість, торжество перемоги. Ви завершите важливу справу і пожнете плоди своїх зусиль. Вбиратись перед дзеркалом, прикрашати себе — почесті і похвали, публічне нагородження, захід у Вашу честь, розмови про ваші заслуги.

Ісландський сонник – вам хтось заздрить

Милуватися відображенням в дзеркалі-жіноча заздрість з боку подруг. Бачити себе на заході — думка оточуючих про вас покращиться. Приміряти наряди-заплутатися в послідовності справ, забути про щось важливе.

Сонник Євгенія Цвєткова – ви любите увагу

Бути святково одягненою серед людей в повсякденному одязі-оточуючі вважають, що Ви привертаєте до себе занадто багато уваги, надмірно самовпевнені або вульгарні. Сон про святкову подію, де всі добре одягнені — загальна радість.

Висновок

Ні в якому разі не варто боятися виглядати в дзеркало уві сні. Те, що перед вами в ньому постане, може означати дуже багато. Такі сни можуть розповісти про вас набагато більше, ніж багато інших. Єдине, на що варто звернути увагу при пошуку тлумачення в соннику: не вірте абсолютно всьому, що прочитаєте. Потрібно спиратися тільки на те, що безпосередньо пов’язано з вашим життям, що знаходить відгук саме у вашому випадку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *