До чого сниться бачити себе уві сні: тлумачення за різними сонниками

Найбільше нас хвилюють сни, в яких головна фігура – ми самі. Бачити уві сні себе – що це може означати? До чого сниться передчасне старіння, вагітність, весілля? Чи є такі сни віщими, чи відображають наші приховані пристрасті і бажання? На ці питання сповна може відповісти сонник, бачити себе в сні має різні тлумачення в залежності від подробиць і деталей сновидіння. Так давайте ж розберемося докладніше, до чого сниться бачити себе в тому чи іншому образі.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Дивитися на свої вчинки з боку завжди корисно! Але часом ми забуваємо, що потрібно зупинитися в шаленому ритмі життя, щоб проаналізувати всі свої дії. Дуже часто в цей період можна побачити себе уві сні, причому в самому різному вигляді. Це дозволяє буквально поглянути на себе з боку. Співвіднісши побачене з подіями наяву, Ви зможете проаналізувати свої цілі і дії. Можливо, варто і зовсім змінити напрямок, переглянути пріоритети.

У що ви були одягнені в сновидінні?

Бачити себе уві сні в дзеркалі у військовій формі говорить про просування по кар’єрних сходах для чоловіків. Для жінок це означає зустріч з успішним і відповідальним чоловіком, з яким ви зможете побудувати міцну сім’ю.

Ошатний, красивий одяг говорить про вашу суспільну значущість. Ви шановані і шановані оточенням.

Ваш образ може бути і дуже дивним: наприклад, чоловік, ніколи не ростив бороду, раптом бачить себе зі щетиною. Це говорить про наближення фінансової удачі. Однак і дівчата можуть побачити себе з боку з бородою! Для жінки це означає зустріч з прекрасним чоловіком. А якщо ви вагітні, то чекайте поява на світ сина!

Якщо ви побачили себе без одягу

Тлумачення сновидіння залежить від почуттів, які ви відчули після того, як вам довелося бачити себе в сні оголеною. Якщо ви задоволені пропорціями, пишаєтеся і милуєтеся своїм тілом, то в житті ви впевнені, з самооцінкою все в повному порядку. Вас також поважають оточуючі, ви навіть, в якійсь мірі авторитет для них.

Але бачити себе голу у сні, якщо при цьому ваше тіло не викликає нічого, крім відрази: зайва вага, нерівномірні, некрасиві пропорції, хворобливий колір шкіри, різні нерівності на тілі, то незабаром ви можете зіткнутися з неприємними хворобами.

Однак якщо ви насправді маєте неідеальні пропорції, і уві сні побачили своє справжнє оголене тіло і відчуваєте невдоволення з цього приводу, варто звернути увагу на своє ставлення до ситуації. Вам слід витрачати менше уваги і енергії на спроби підлаштуватися під ідеал і перенаправити свої ресурси на досягнення будь-яких значних цілей.

Якщо уві сні вас застали в голому вигляді, і ви при цьому засоромилися і злякалися, ви дуже схильні до страху осуду. Зайва боязкість може стати каменем спотикання в досягненні цілей.

Побачили себе занадто старим або молодим

Ми звикли співвідносити вік з життєвою мудрістю, досвідом, цінними знаннями. Побачити себе літнім уві сні-знак того, що за своє життя ви вже знайшли досить мудрості і розуму. А значить, скоро належить перехід на зовсім інший рівень. Безумовно, прийдешні події будуть позитивними-під стать вашій гідності.

Якщо ви побачили вашу старість з негативного боку: побачили немічного, жалюгідного, хворобливого старого, то це говорить про швидкі хвороби, які позбавлять вас запасів сил і енергії. Варто задуматися, якщо вам довелося бачити себе в сні сивого, можливо, ви намітили вельми трудомісткі і виснажливі проекти, і це знак, що не варто так себе мучити.

Бачити себе уві сні красивою і молодою означає, що ви оточені увагою чоловіків. Якщо у вас вже є обранець, бачити себе уві сні молодий означає, що він цінує в вас справжню душевну і фізичну красу. І слід відкинути свої сумніви з цього приводу, щоб ненароком не нашкодити відносинам.

Є й інші тлумачення, до чого сниться бачити себе молодою і красивою:

 1. Сонник Гришиної. Зміни не в кращу сторону. Якщо останнім часом ви різко змінили звичну поведінку, знайшли новий спосіб вирішення проблем, звернулися до нового заняття — швидше за все, нововведення призведуть до погіршення ситуації.
 2. Онлайн сонник. Якусь важливу справу не вдасться завершити через помилку на початковому етапі, яку вдасться виявити лише в кінці. Якщо ще не пізно, варто відкласти довготривалі проекти на потім або ж намагатися ретельно контролювати процес.
 3. Сонник Гадалкин будинок. Бачити себе зі знайомими людьми, також молодими, ностальгія, спогади, зустріч зі старими знайомими. Бачити себе молодою в теперішньому часі — відрив від реальності, витання в хмарах, фантазії. Швидше за все в цей день ваш сон рекомендується прийняти, зрозуміти і бути насторожі.
 4. Як стверджує сонник, бачити себе дитиною, це аж ніяк не позитивний знак. Зараз ви знаходитесь на неправильному шляху, приймаєте неправильні і навіть не обдумані рішення. Слід переглянути пріоритети і проаналізувати свої вчинки.

Ви побачили церемонію одруження

Кожна дівчина мріє про настільки красиву і значимому подію в своєму житті – про весілля. Але бачити себе нареченою уві сні – не завжди віщий сон. Так, в основному такі сни передбачають позитивні події, але в деяких випадках можна очікувати і поганих звісток.

Бачити себе в фаті уві сні може означати, що ваш обранець хоче зізнатися вам в чомусь серйозному. На початку відносин це може бути визнання в любові або бажання перейти до більш серйозних відносин.

Власне одруження з наступними веселими гуляннями означає приємні новини, дивовижні і приємні події в найближчому майбутньому. Також може означати великі покупки. Однак якщо це весілля було зіграно не з вашої волі, або ви бачите, що незадоволені ваші родичі і друзі, це провісник неприємних подій.

 • Сонник Гришиної. Відокремленість, відчуженість. Ви у весільній сукні — незабаром прийде почуття самотності і нерозуміння з боку оточуючих. Може знадобитися допомога і виявиться, що звернутися не до кого. Вибирати, купувати весільну сукню – ви робите вчинок, який віддалить вас від близьких людей.
 • Китайський сонник. Приміряти, вибирати весільні сукні — дізнатися, що хтось краще, ніж ви про нього думали, людина приємно здивує вас. Бачити себе в повсякденному житті, одягненій у весільну сукню-опинитися в центрі уваги.

Вам приснилася нова зачіска

Бачити себе блондинкою уві сні означає Позитивні, приємні новини. Вони можуть бути несподіваними: ваше давно забуте бажання раптом виповниться або ж вас запросять провести вечір в добрій компанії, покличуть на прогулянку або навіть скласти компанію в подорожі.

Якщо ви перетворилися в розкішну брюнетку, варто насторожитися. Швидше за все, хтось готує хитрий план, як вас підставити на роботі або ж розповідає плітки за спиною. Остерігайтеся в робочих справах, ретельно перевіряйте документи, довіряйте тільки перевіреним людям!

До чого сниться коротка стрижка у себе – це означає означає вкорочення вашого фінансового бюджету. Остерігайтеся необдуманих витрат, правильно визначте пріоритети в покупках. Якщо вам довелося бачити себе в сні з короткою стрижкою, стежте за грошима, які носите з собою: можливі крадіжки.

Безглузда, дивна зачіска, якою ви вкрай незадоволені, означає невдоволення собою і в реальному житті. Ви хочете змін, незадоволені навколишнім оточенням і людьми навколо. Такий сон можна вважати своєрідним знаком: дійте! І не варто затягувати, так як негативна енергія може сильно позначитися на вашому житті.

Інші дивацтва: лисина, вуса, повнота

 • Бачити уві сні себе лисою: наскільки дивним здається вам ця подія, настільки дивовижними і несподіваними будуть найближчі події у Вашому житті. Чекайте сюрпризів, несподіваних новин і зустрічей!
 • Зі сну вуса можуть означати зайву м’якість і податливість в характері. Ваше ставлення до людей схоже на ставлення людей до своїх онуків. Ось до чого сняться вуса у себе, цей сон можна вважати своєрідним знаком: будьте менш поступливими, проявляйте велику впевненість в собі, не дозволяйте нікому «сідати до себе на шию».
 • До чого сниться бачити уві сні себе товстою? Всі напевно пам’ятайте, що в старовину повнота вважалася ознакою достатку, благополуччя. Так само і тут: незабаром чекайте великих успіхів у фінансових справах, прибуток у бізнесі або несподівану спадщину.

Вам приснилася власна хвороба

Зазвичай такі сни більше за інших засмучують і лякають. Що означає таке сновидіння? Віщий це сон? Як чинити надалі: чи варто чекати хвороб? Хочемо вас запевнити, що побачити себе хворим уві сні зовсім не обов’язково означає наближення хвороби. Навпаки, це може бути гарною ознакою.

Наприклад: бачити себе в інвалідному візку у сні означає, що ваша впевненість в собі і твердість характеру порівнянні з непохитністю наших паралімпійців! Сон дає зрозуміти, що потрібно обов’язково вірити у власні сили і можливості, вам по плечу будь-які труднощі. Також може означати залучення до себе уваги оточуючих.

До чого сниться хвороба рак у себе — це може означати вашу боязнь знайти цю недугу в реальному житті. Відпустіть свій страх, налаштуйтеся на позитивну хвилю. Пам’ятайте: негативні думки притягують негатив! До чого сниться пронос у себе — це знак переглянути своє ставлення до харчування. Також хвороба може говорити про вашу загальну втому. Організм вже кричить про відпочинок, так почуйте його!

Та інші неприємні події
 1. До чого сниться арешт себе? Якщо уві сні вас раптово заарештували, не турбуйтеся: це не віщий сон! Навпаки, скоро ви отримаєте приємні звістки, хороші новини.
 2. До чого сниться викрадення себе? Якщо уві сні вас взяли в заручники, це означає, що в житті ви так само ніби перебуваєте «в заручниках». Це може бути громадська думка, рішення ваших батьків, проста невпевненість в собі і нездатність висловлювати власну позицію. Вам слід з великою повагою ставитися до себе і своїх почуттів.
 3. Власна смерть, погодьтеся, дуже неприємний сон. Однак він ні в якому разі не означає смерть наяву. Навпаки, ви проживете щасливе, наповнене життя, вас обійдуть стороною хвороби і неприємності. Ви будете щасливі і улюблені!

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Над сониками свого часу працювало багато психологів, мислителів, вчених, тому не дивуйтеся, що існує кілька різних варіацій тлумачення вашого сновидіння. Щоб бути впевненим у правильності тлумачення, спробуйте співвіднести його з реальними подіями вашого життя, грунтуйтеся на особистих знаннях і досвіді.

Сонник Міллера — ваші справи йдуть відмінно

Прекрасно, якщо уві сні ви помічаєте і милуєтеся своєю красою. Як стверджує цей сонник, бачити себе красивою може означати лише те, що всі ваші справи йдуть «за течією»: легко і невимушено! І у вас є час і бажання підкреслювати, показувати всім свою красу. Оточуючі в захопленні вами! Однак якщо наяву вас є серйозна проблема в зовнішності, то сон означає, що ви не можете змиритися зі своєю особливістю.

Бачити себе старим означає успіхи в кар’єрі, просування по службі, підвищення. Бачити себе сивим — до сварки, причому в основному це стосується сімейних справ

Сонник Ванги – ви не на своєму місці

Якщо ви побачили себе у воді: пливли проти течії або відчайдушно намагалися не потонути, слід ретельно переглянути своє життя. Ви не на своєму шляху, не на своїй посаді не на своєму місці! Прислухайтеся до себе: куди йде ваша енергія і життєві сили? То це справа?

Дуже важливий знак, якщо наснилося, що вода ллється на вас. Вищі сили хочуть донести до вас якусь істину, найбільший знак. І вона десь поруч! Потрібно прислухатися до своїх справжніх почуттів.

Якщо ви побачили себе хворим, знесиленим, у вкрай поганому стані, то це ознака, що недавно ви зробили або тільки збираєтеся зробити поганий вчинок. Вам не дає спокою думка про це, і це правильно, тому що такий сон — знак майбутньої розплати за гріх.

Багатьом вдається побачити себе в дзеркалі уві сні. Як стверджує цей сонник, бачити себе в дзеркалі означає наближення успіху в кар’єрі, підвищення в посаді і фінансовий успіх.

Сонник Фрейда – попереду радісна подія

Великий психолог, доктор медичних наук і мислитель, Зигмунд Фрейд займався і тлумаченнями сновидінь. Погодьтеся, цікаво дізнатися значення свого сну з точки зору психоаналізу. Ось деякі з них:

 • Поява бороди у себе з одного боку може бути знаком мудрості прожитих років, з іншого боку, символізує маску. Під цією маскою ви приховуєте від самого себе проблеми і помилки минулого.
 • Якщо уві сні ви веселі, вам добре, це означає, що скоро ви візьметеся за нову справу або проект, який принесе вам удачу.
 • Для дівчат побачити уві сні вагітність означає Зустрітися в житті з обманом, зрадою. Для жінки — радісні події, пов’язані з відчуттям гордості за себе. Можливо, ви досягнете того, про що давно мріяли.
 • Якщо хвороба, від якої Ви страждаєте уві сні, невиліковна, то, швидше за все, ви звинувачуєте себе і шкодуєте про якесь нерозсудливе діяння.
 • Якщо уві сні Ви поправляєтеся і відновлюєтеся від важкої хвороби, то найближчим часом ви вийдете «сухим з води» з будь-якої неприємної ситуації.
 • Якщо уві сні вас звільнили, вам вкрай необхідні серйозні зміни. Можливо, вони навіть будуть пов’язані зі зміною місця проживання. Не бійтеся, що доведеться «спалити всі мости». Зміни будуть неодмінно на краще!
 • Якщо уві сні Ви розчісуєте своє волосся, то найближчим часом ви маєте намір проявити легковажність, необдуманість у вчинках. Посивілі волосся — наближення нещастя. Випадання волосся — так само несприятливий знак.
 • Якщо уві сні ви — наречений або наречена, що в даний момент ви на порозі прийняття одного з найважливіших рішень у вашому житті. Від того, який вибір ви зробите, буде залежати все подальше життя.

Сучасний сонник — наступають приємні зміни

 • Сон, в якому ви вагітні — знак нерозкритого творчого потенціалу жінки. Ви мрієте зайнятися новою справою, яка емоційно наповнить вас.
 • Приснилося весілля з вами у головній ролі означає зміни в особистому житті: несподівані визнання, а можливо, і зовсім розрив відносин. Незабаром все вирішиться.
 • Звільнення з роботи — ні в якому разі не віщий сон! Він обіцяє успіх і удачу в справах: сім’я, здоров’я, кар’єра — все налагодиться і ніби встане на свої місця.
 • Якщо ви побачили уві сні власну старість, в недалекому майбутньому доведеться зіткнутися з серйозними захворюваннями.
 • Якщо ви — учасник злочину, у вашому житті зараз відбуваються події, на які важко або зовсім неможливо вплинути. У даній ситуації вам найкраще «плисти за течією».
 • Якщо в своєму сні ви раптом вирішили накласти на себе руки, в найближчому майбутньому чекайте проблем. Ви будете сильно переживати, перебувати в тривожному стані.
 • Загроза, отримана уві сні, означає відчуття страху, безпорадність в реальному житті. Ваш страх — головна перешкода на шляху до мрій, такий сон можна вважати як знак: швидше позбавляйтеся від почуття провини і безпорадності! Більше впевненості в собі і своїх силах!
 • Стрижка свого волосся означає ганебні ситуації. Випадання волосся як у чоловіків, так і у жінок обіцяє несприятливі ситуації, спад успіху в справах.
 • Якщо уві сні ви бачили себе, доторкачимся до грошей, це означає зв’язки, корисні знайомства, дружбу з впливовими персонами. Останні зможуть в найближчому майбутньому допомогти вам піднятися вище по кар’єрних сходах.
 • Якщо уві сні ви були прикуті до інвалідного крісла, ви дуже сильно не впевнені в собі. Ви боїтеся думки інших, відчуваєте страх, ставите свої принципи нижче інших.
 • Хвороба означає, що ви в небезпеці. Ви хочете занадто багато, і це може призвести до неприємностей в майбутньому.

Англійський сонник — вплив родичів

Ті події, які відбувалися в той час, коли ви були такою, як уві сні, будуть особливо важливі зараз. Це може бути як посилення вплив родичів, які народилися або прийшли в сім’ю в той період, так і відгук політичних подій того часу на сучасній ситуації.

Російський сонник — нова закоханість

Бачити себе дитиною, підлітком — забудькуватість, провали в пам’яті; юною дівчиною — романтичні почуття, закоханість; заміжньою жінкою або молодою матір’ю — відповідальна справа, що вимагає великих зусиль.

Сонник Артемідора-спілкування з молоддю

Бачити себе молодою в теперішньому часі — ви станете краще розуміти нове покоління, спілкування з молодими. Бачити минуле, де ви молоді — навпаки, зацкилиться на нормах свого часу, не розуміти молодь.

Новий сонник — несерйозна поведінка

Якщо уві сні побачили себе дитиною, то в реальному житті ви поводитеся не кращим чином. Ваші дитячі витівки вкрай недоречні і ображають оточуючих вас людей. Інші проявляють свою авторитарність по відношенню до вас і намагаються вас контролювати.

Сонник Друїдів — труднощі в кар’єрі

Ви надмірно, навіть можна сказати гротескно, акцентуєте увагу на своїй солідності, що викликає у одних посмішки, а в інших нерозуміння і заважає вашій кар’єрі і особистісному зростанню. Подивіться на себе в дзеркало і посмійтеся.

Висновок

Ні в якому разі не варто боятися своїх снів. Це не відображення минулого, сьогодення або майбутнього. Це лише наші приховані помисли. Сни відображають підсвідомість. Так як вона безпосередньо пов’язане з намірами душі, ви можете і не здогадуватися про істину. В цьому випадку сонники допоможуть вам розібратися з тлумаченням побаченого. Добрих вам снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *