До чого сниться спідниця: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

Незвичайним здається сон, у якому ви звернули увагу на такий предмет одягу. До чого сниться спідниця — сонник каже, що вона асоціюється з жіночністю і сексуальністю. І все ж такий образ в сновидінні дивує і викликає запитання. Сон, спідниця в якому була вами помічена, можна розтлумачити і дізнатися, чого варто чекати від пустунки-долі. Подробиці сну дозволять краще зрозуміти картину майбутнього.

Спідниця у сні — символ жіночності, як каже сонник. вона символізує чарівність і кокетство.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Образ спідниці символізує жіноче кокетство. Якщо вам приснилася спідниця, це може обіцяти нові стосунки або ж бурхливий роман. Причому головною складовою майбутньої зв’язку буде сексуальне життя. З іншого боку, такий сон може говорити про деяку легковажність у виборі партнерів. Ви орієнтуєтеся на зовнішні дані і розчаровуєтеся в людях.

Важливу роль відіграє стан спідниці: ошатна і розкішна віщує популярність у протилежної статі; якщо ж вона брудна або ви бачите дірки, то остерігайтеся пліток і того, що минулі грішки випливуть назовні. Також це може означати зраду вашого партнера, яка незабаром розкриється. Нова — обіцяє успіх у всіх починаннях, а також сприятливий період для початку нової справи. Нижня спідниця у сні передвіщає ситуацію, в якій вас висміють перед усіма.

Багато спідниць відображають ваше бажання любовних пригод і бурхливих романів. Відповідно, якщо ви не можете їх взяти або надіти на себе – проблеми з вибудовуванням відносин з людьми, які вас приваблюють. Якщо сон, у якому ви надягаєте спідницю, сниться досить часто, це говорить про вашу відкритості експериментів в ліжку.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

До чого сниться спідниця жінці? Спідниця відображає ваше бажання відчути закоханість, що може здійснитися найближчим часом. Можливо, почуття виникнуть по відношенню до дівчини, що засудять оточуючі. Одягати спідницю – вас чекає побачення з людиною, до якої ви відчуваєте почуття. Якщо ви виявили, що ходите без спідниці, такий сон передвіщає сумна подія, можливо навіть смерть коханої.

Для дівчини сновидіння означає, що скоро ви побачитеся зі своїм коханим. Для одиноких такий сон обіцяє знайомство зі своєю другою половинкою. Якщо ж ви шиєте спідницю, то зможете закохати в себе чоловіка, до якого небайдужі. Ваші дії сприятимуть становленню ваших взаємин таким чином, що чоловік навіть не помітить, як підкориться.

У дитячих снах цей образ віщує зустріч з дуже важливим для дитини людиною. Ця людина може направити по правильному шляху, привести до успіху в майбутньому.

Чоловіку такий сон може відображати його бажання володіти дівчиною, з якою ви нещодавно познайомилися. З якихось причин ви не можете зробити перший крок. Якщо ж ви тримаєте її і розглядаєте, то все ж таки зважитеся на дії, але ваші вчинки будуть засуджені оточуючими і сприйняті як вульгарність. Одягати на себе спідницю – ви відчуєте ганьба наяву.

Якої моделі була побачена вами спідниця?

До чого сниться довга спідниця — вам варто розібратися у відносинах, від яких ви вже не отримуєте задоволення, також це означає скромність, чистота, невинність. Як стверджує сонник, довга спідниця може означати, що якщо ви опинитеся в неприємній ситуації, хто встане на захист. І все ж у вас немає зарозумілості.

Спідниця середньої довжини означає, що ви стримуєте свою сексуальність, пригнічуєте її. І вона виривається назовні через подібні образи. Вам вирішувати, чи варто продовжувати ховати емоції в собі, або ж краще дозволити їм керувати вами.

Коротка спідниця у сні означає, що ви користуєтеся популярністю або хочете цього, також це виклик загальноприйнятим законам моралі. Ви хочете показати себе світу, виділитися, але подібні методи можуть мати наслідки. Надмірна розкутість може обернутися ганьбою і близькі можуть відвернутися від вас.

Сонник застерігає: ви знаходитесь на поводу у ваших емоцій. Необдумані вчинки можуть сильно обпалити, тому не довіряйте малознайомим людям і не будьте відвертий з ними.

Спідниця-шорти означає, що ви давно намагаєтеся вирішити якусь проблему. Невдовзі ви знайдете нові способи впоратися з нею. Сон з четверга на п’ятницю означає, що все вирішиться без вашої участі. Купувати таку спідницю – ваші стосунки з коханим піддадуться перевірці. Пройдете ви її або ж розлучитеся – залежить тільки від вас. Якщо ж ви пошили самі, то доля готує для вас важке випробування, пройти через який поодинці ви не зможете. Читайте також: до чого сниться одяг.

Колір: чорна, біла, червона, синя та інші

Довга спідниця у сні вказує на вашу закритість і сором’язливість наяву.

 1. Чорна спідниця означає, що ваша незадоволеність особистим життям накопичується всередині. Чи варто терпіти чи все ж таки краще поговорити з партнером? Бути може, ви знайдете компроміс, або ж він вважає, що зміни в відносинах можуть вас злякати? У будь-якому випадку, слід відверто поговорити з ним наодинці.
 2. Як говорить сонник, біла спідниця означає, що ви отримаєте якусь звістку, радісну новину. Також цей колір символізує чистоту, ви схильні до платонічної любові і ніжності по відношенню до партнера.
 3. До чого сниться червона спідниця — вас чекає незвичайне знайомство, яке поступово перейде в емоційні і в цілому бурхливі відносини. Також, як описує сонник, червона спідниця відображає вашу емоційність і пристрасну натуру, вас багато енергії, і вона шукає вихід.
 4. Синій колір віщує виконання бажань. З іншого боку, темно-синя спідниця обіцяє розплату за минуле, блідо-блакитна ж – смуток і розчарування.
 5. Жовта означає, що хтось вам заздрить. Намагайтеся мінімізувати спілкування з цією людиною, інакше можуть виникнути неприємності, так як він буде розпускати плітки.
 6. Зелена говорить про те, що ви схильні до авантюр і ось-ось зважитеся на чергове пригода. Причому вона виявиться вигідною і принесе тільки користь. Не подавайтеся сумнівам, ризикніть. Це варто того! Світлі відтінки зеленого обіцяють виконання бажань.
 7. Сіра попереджає про те, що найближчим часом не варто починати відносини: вас чекають розчарування. Люди, до яких ви будете прагнути, виявляться лицемірами і зрадять або ж просто залишать на самоті, боляче поранивши.

Які дії ви здійснювали у сні?

Як говорить сонник, спідниця нова, яку ви приміряєте, символізує відображення вашої сексуальності. Вам подобається те, що ви приміряли? Значить, ви з задоволенням би віддалися плотським втіхам. Якщо ж ви засмучені своїм відображенням, то у відносинах вас цікавить, насамперед, духовна зв’язок, секс ж відходить на другий план, що засмучує вашого партнера. У такій ситуації образ постає відображенням внутрішніх переживань.

Міряти чужу спідницю – наяву ви посваритеся з кимось із близьких. Не знаєте що вибрати? В реальності ви також не в силах віддати перевагу чомусь одному.

Купувати спідницю означає, що незабаром стануться події, які змінять ваше життя у кращий бік. Свята, розваги, можливо, ваша весілля або ваших знайомих, на якій ви повеселитесь на славу. Якщо купуєте рвану спідницю чи забруднений, не лякайтеся: такий сон означає, що всі негаразди ви залишите в минулому, нехай вони і будуть нагадувати про себе «слідами на одязі».

Зшити спідницю — ви повні рішучості змінити своє життя і прикладіть для цього всі зусилля. Але варто правильно розрахувати свої сили, інакше результат може не виправдати очікувань. Не варто відмовлятися від запропонованої допомоги, вона може внести істотний внесок у поліпшення вашого життя. Читайте також: до чого сняться голки.

Якщо спідниця була надіта на іншій жінці

 • До чого сниться спідниця нова на вашій матері — для жінки це відображення розуміння сексуальності. Ви хочете бути схожою на матір, бачите в ній приклад і образ справжньої жінки.
 • Якщо спідниця була надіта на вашій подрузі, для чоловіка такий сон означає приховані бажання по відношенню до подруги. Для дівчини – заздрість до неї, до її зовнішності і популярності. Також сон може означати, що проти вас замислили щось недобре. Уважніше придивіться до оточення.
 • В залежності від того, як виглядає спідниця в сні на дівчині, яка подобається, можна судити про ваших сексуальних відносинах. Красива спідниця символізує гармонію, брудна або потворна – варто щось змінити, інакше інтимне життя може зійти нанівець.
 • Для чоловіка спідниця на незнайомці обіцяє популярність у прекрасної половини людства і занурення в емоції з головою. Для жінки – ви незадоволені своєю зовнішністю і кілька заздрите комусь із знайомих красунь.
 • Якщо цей предмет одягу був надітий на чоловіка, жінці такий сон пророкує незвичайний роман. Для чоловіка ж він є відображенням схильності до упереджень у спілкуванні з людьми.

Трактування в популярних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Як ви бачите — спідниця уві сні, це знак нейтральний. Він є відображенням вашого душевного стану і не пророкує майбутнє. Темні і довгі спідниці уві сні говорять про вашу закритості і скутості, у вас сильний страх суспільного осуду. Короткі і яскраві спідниці, навпаки, говорять про те, що ви товариська і доброзичлива людина, але іноді ваша відкритість приносить вам проблеми. Така загальна тенденція тлумачення, але кожен сонник містить цікаві деталі і нюанси, які можуть додати нові штрихи в загальну картину

Дуже коротка спідниця уві сні може вказувати на страх суспільного осуду.

Сонник Міллера — ви боїтеся засудження

Образ спідниці розглядається як відображення відносин між людьми. Надягати міні-спідницю – чекати засудження з боку інших. Якщо ви демонструєте її друзям, то це ще більше передає неприйняття вашої поведінки друзями в реальному житті.

Сонник Ванги — вас чекає розчарування

Якщо вам сниться, що ви купували спідницю, яка підходить вам за розміром, а коли приміряли її будинку, виявилося, що вона вам мала — значить, ви неправильно розрахували свої сили і вас чекає розчарування. Шити спідницю — чекає дуже серйозна справа, виконати яке вам виявиться не під силу.

Сонник Фрейда — ви дуже потайливі

Шити спідницю – ви дуже потайливі щодо почуттів. Варто відкритися, інакше можливе нерозуміння з боку близьких. Надягати або знімати спідницю – ваше бажання оголитися перед іншими. Для чоловіка такий сон означає його бісексуальність, можливо, навіть бажання побути жінкою.

Сучасний сонник — ви бажаєте закохатися

 1. Для жінки бачити у сні нижню спідницю це відображення її бажання випробувати романтичні почуття. В реальності вам доводиться бути сильною особистістю, що сильно сковує і викликає негативні емоції.
 2. Міні-спідниця – ваше прагнення до насиченої сексуального життя.
 3. Циганські пишні спідниці говорять про схильності до спокус, але варто остерігатися: спокуса несе в собі лише розчарування. Вам варто обдумувати рішення і зважувати кожне слово, інакше вони будуть використані проти вас у збоченій формі.

Американський сонник — зміни на краще

Бачити в сні, як ви купуєте спідницю, означає, що вас чекають зміни на краще. Забруднити – хтось намагається зіпсувати вашу репутацію. Одягти – у вас з’явиться нове захоплення. Шити – вам потрібно бути більш відкритим.

Висновок

Найчастіше сновидіння описують ваш внутрішній стан і конфлікти, у яких варто розібратися. Якщо вас щось турбує, то сновидіння дає уявлення про те, в якому напрямку варто рухатися. Також образ спідниці може відповісти на питання, чому у вас не виходить побудувати відносини.

Так чи інакше, ви самі вирішуєте, як складуться обставини. Саме від вас буде залежати, чи зміните ви своє життя, чи краще залишити все як є.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code