До чого сняться голки: тлумачення за різними сонниками

Ці швейні пристосування в реальності не обіцяють нічого страшного. До чого сняться голки? Як стверджує сонник, голки – це завжди тривожний знак. Звичайна голка — це не тільки швейний предмет, але і символ магії, і гострий кінчик, який може заподіяти біль при уколі. У деяких сонниках шиття голками означає клопоти, але частіше це клопоти неприємні, тривожні, або ж вони приведуть до смутку. У будь-якому випадку, такий сон – застереження і попередження. Будьте уважні.

Зміст:

Тлумачення значення сну в різних сонниках

Якщо вам приснилася голка, і ви хотіли б дізнатися, що це означає, вам необхідно згадати подробиці і деталі сновидіння. Що ви робили: шили, вишивали, а може бути, ставили латку? Який колір був у ниток? Може бути, ви вкололися або впустили голку, втратили або проковтнули її. Тлумачення, до чого сниться голка, підкаже, чого слід остерігатися і де чекає небезпека. Скористайтеся нашими підказками, щоб не упустити жодного важливого нюансу.

Якщо вам приснилося дуже багато голок

Наснилися голки, розсипані по підлозі-вас чекають безліч неприємностей і переживань. Ось до чого сняться голки, збирати їх означає, що ви потрапите в гущу клопоту, частіше неприємних. А варто вам вколотися однією з них – переживання можуть бути болючими. Потрібно не поспішати, набратися терпіння, обдумати всі свої дії, і тоді ви зможете максимально уникнути майбутніх проблем.

Також бачити уві сні голки може означати вашу нерішучість в будь-якому питанні. Ви не знаєте який вибрати шлях. Або ж існує безліч невирішених проблем, що стоять перед вами. А ви просто не хочете ними займатися, вони неприємні вам. У деяких тлумаченнях голки уві сні — це символи ворогів або заздрісників, які бажають вам недоброго.

Ви бачили протягнуту в вушко нитку

Нитка пом’якшує негативне тлумачення сну, вона зшиває розірвані відносини, допомагає знайти вихід з створених труднощів. І це віщує хорошу можливість все-таки благополучно вирішити ваші проблеми. Якщо ви в розладі з близькою людиною – подумайте, що ви можете зробити і куди направити зусилля. Саме у ваших руках всі шанси виправити ситуацію. Але поклопотати доведеться в будь-якому випадку.

До чого сниться голка з ниткою довгою і міцною – турбот буде багато, але у вас все вийде. Як стверджує сонник, голка з ниткою, яка виявилася тонкою, короткою або порвалася в ваших руках, означає, що ваші старання ні до чого не приведуть.

Коли ви взяли голку з ниткою у когось- озирніться, люди, що оточують вас в реальності, хтось сильно заздрить вам. Віддати ж цей предмет – необхідність подбати про людину поруч з вами. Хтось чекає допомоги, озирніться на своїх близьких.

Якщо ви збирали розсипані голки

До чого сниться голки збирати в сні — цей сюжет повинен привести вас до думки про непотрібність того, чим ви займаєтеся в даний момент. Можливо, це якісь неприємні клопоти, від яких ви можете відмовитися? Так відмовтеся від них, інакше вас чекають значні труднощі або, як мінімум, марно витрачені сили і час.

Також як стверджує сонник, голки збирати — це може означати провину, яку ви відчуваєте по відношенню до близької вам людині. Потрібно подумати про своє оточення і постаратися згадати, кого ви могли образити. У будь-якому випадку такий сон – знак того, що вас чекає непростий і хвилюючий період. І потрібно бути дуже уважним до людей і подій навколо вас. І пам’ятати, що не варто чекати допомоги – все тільки в ваших руках, покладайтеся тільки на себе.

До чого сниться голка з ниткою також може тлумачитися за кольором побаченої нитки:

 1. Білі нитки говорять про те, що ви все робите занадто явно, відкрито для інших. Можливо, потрібно бути або трохи скромніше, або трохи скритнішим.
 2. Чорні нитки– знак надії, непростого, але перспективного шляху. З’являться нові ідеї, як вийти з будь-якої складної ситуації.
 3. Червона або рожева нитка вкаже на романтичні почуття, можливо, саме цю сферу життя ви намагаєтеся налагодити. Красиві візерунки червоними нитками віщують бурхливий пристрасний роман.
 4. Сині нитки принесуть спокій і умиротворення в будинок. Але якщо вони зав’язані вузлами або заплутані – можливий період самотності, рутини, зайвої самоти.
 5. Зелені або жовті нитки — до радісного результату подій. Навіть нечіткі або хрестоподібні візерунки, вишиті нитками цього кольору, не принесуть серйозних труднощів чи проблем. Якщо і будуть марні клопоти, то це не засмутить вас, а можливо, навіть розсмішить.

Якщо ви займалися рукоділлям, то яким саме

До чого сниться шити голкою з ниткою – це хороший знак, у вас є всі шанси на успіх та досить багато сил для вирішення сформованих труднощів. Не зупиняйтеся в своїх починаннях. Як говорить сонник, шити голкою з ниткою одяг означає, що ви намагаєтеся показати себе з кращого боку, намагаєтеся сподобатися оточуючим. Але якщо ви боляче вкололися при шитті-хтось образить вас або принесе сумну звістку.

Зашивати в одяг – ви прикладаєте зайві зусилля для збереження чогось. Варто зважити, наскільки це необхідно вам насправді. Також цей сон може означати насуваються фінансові труднощі або не найприємніші клопоти, пов’язані з грошима.

А ось пришивання латки на одяг — абсолютно точний знак, пов’язаний з безгрошів’ям. Якщо латочка на чужому одязі або ж ви бачите іншу людину з пришитими латками — чекайте позичальника. Хтось буде просити у вас в борг. Будьте уважні-чи варто позичати гроші.

Пришивати гудзики означає прихильності. Пришита ґудзик до свого одягу –ваша прихильність до когось. Яскраві різнокольорові гудзики будуть говорити про глибокі, сильні почуття. Якщо ж гудзики різні за розміром-можливо, ви вибираєте між декількома кандидатами. Неприємно вколотися під час пришивання – така прихильність заподіює вам біль.

Вишивання візерунків віщує складну заплутану роботу, з якою вам в найближчому майбутньому належить справлятися. Красиві яскраві чіткі, які милують око – ваші праці будуть не марні, і результат, можливо, навіть перевершить ваші очікування.

Вишивання хрестом говорить про заплутаність ваших дій, ви самі себе збиваєте з пантелику. Потрібно зупинитися, ще раз оцінити ситуацію і зробити інші кроки, відмінні від того, що ви робили перед цим. Вишивання квітів або пейзажів гладдю – може передвіщати незаміжній дівчині щасливе сімейне життя.

Якщо вам приснилися голки в своєму тілі

До чого сняться голки в тілі — це дуже нехороший знак, завжди віщує важкий період з розставанням, хворобами або навіть горем. Як говорить сонник, голки в роті витягувати – це вроки, наговори недобрих людей, заздрість, що викликає хвороби і невдачі у вашому житті. Якщо при цьому ви бачите кров-ймовірніше, це пов’язано не з вами, але з вашими дуже близькими людьми, чекайте сумні новини про них. Добре, якщо уві сні ви витягнете всі ці голки – це трохи пом’якшить негативні передбачення сну.

Тлумачення значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Якщо вам довелося бачити уві сні голки, багато тлумачень віщують вам негативні наслідки. Мабуть, єдиним більш-менш позитивним чином є голка з ниткою уві сні. Але що робити, якщо ви побачили сон, голка в якому точно була присутня, а може бути, і не одна. Найкращим рішенням буде звернутися за порадою до мудрих укладачів сонників.

Сонник Міллера – ви посваритеся з близькими

Голки завжди говорить про неприємності, сварки, горе. До чого сниться голки збирати на підлозі – це говорить про серйозні образи або зраду з боку близької або рідної людини. Можливо, ви образили когось, і людина шукає способу вам відповісти тим же.

Якщо голка зламалася – ви залишитеся самотні і безпорадні. Шиття – це завжди труднощі, клопоти, турботи. І якщо нитка довга – то вам дуже довго не вдасться вибратися з невдач. Вколотися уві сні голкою голкою не боляче і не до крові-хтось закохається в вас всерйоз і надовго.

До чого сняться голки в тілі інших людей — вони вкажуть на зраду і наговори з їх боку. У роті – віщують багато пліток. Проковтнути голку – до серйозного захворювання. Потрібно терміново звернути увагу на своє здоров’я – особливо серце.

Сонник Ванги – вам варто бути скромніше

Голки уві сні — неприємний знак, що говорить про насуваються проблеми. Вколотися-посваритися, бути скривдженим. Шити – лізти не в свої справи. Треба бути скромніше і не нав’язувати свою точку зору іншим.

Втрачена голка — це зникнення друга, помічника, покровителя – і виникає від цього безсилля, слабкість у вчинках. Зламана голка розповість про поганий характер сновидіння. Або ж про недобре його ставлення до когось. Потрібно обміркувати сон і постаратися змінитися, інакше виникне багато неприємностей.

Сонник Фрейда – ви бажаєте близькості

Голка – символ атаки, сексу, чоловічого статевого органу. Шиття в такому тлумаченні – прагнення до сексу з різними партнерами. Різнокольорові нитки і голки різного розміру вказують на бажання різноманітних сексуальних розваг. Бачити, як голка входить в тканину-вказує на агресивну сексуальну поведінку і, можливо, садистські нахили. Зламана голка, особливо уві сні чоловіки, говорить про сексуальні порушення, можливо, страху або наявності імпотенції.

Сучасний сонник – ви на когось ображені

 1. Голки уві сні – це тривоги, переживання з-за проблем, пов’язаних з образами від близької людини. Шиття нитками говорить про клопоти, частіше непотрібних.
 2. Зламані голки — до втрат, сварок з близькими або друзями. Чим більше зламаних голок ви бачите – тим більша кількість сварок вас чекає.
 3. Якщо такий сон сниться одруженому чоловікові – це провісник швидкого забороненого пристрасного роману;
 4. Незаміжня дівчина повинна бути обережніше – її чекає роман з хтивим і не має серйозних намірів людиною.
 5. Якщо сниться тупа голка-це непереборні труднощі або ж марна робота, яка Вас стомлює і дратує.
 6. Укол голкою, особливо до крові, віщує хворобу або навіть втрату близької і рідної людини, яка буде дуже важким ударом, і пережити її буде непросто.

Інтимний сонник — вас обговорюють за спиною

Розсипати голки — злі жарти, колючі зауваження на вашу адресу. Зашивати щось, робити вишивку, протягувати нитку — ваші слова когось образили, на вас затаїли злобу. Вколотися голкою — стати жертвою своїх помилок.

Новітній сонник — ви зможете уникнути проблем

Бачити уві сні голки — до неприємностей. Якщо ви бачите подушечку з голками, але не використовуєте їх, то ви зможете уникнути проблеми, що насувається, діючи акуратно. Використовувати голки – ваші нетактовні дії призведуть до втрати хороших відносин з кимось із оточення.

Сонник Деніз Лінн — до укладення ділових контрактів

Голки металеві — зміцнення ділових зв’язків. Голки хвойних дерев — завершення великого етапу в житті. Колючі вас голки — попередження про заздрість. Шукати або вибирати голку серед декількох-хтось пригледів вас в компаньйони на велику справу.

Давньоруський сонник — компроміс неможливий

Розсипати безліч голок — стати об’єктом лихослів’я і недобрих жартів. Збирати голки — безуспішно намагатися домовитися з ворогом. Бачити уві сні подушечку з голками — зірвати злість на тому, хто цього не заслужив.

Французький сонник — попереду складна ситуація

Сон попереджає вас про небезпеки, які чекають вас в найближчому майбутньому з несподіваного боку. Вколотися об одну з таких голок – у вас буде складна ситуація, з якої не вийде вийти без втрат.

Сонник Дмитра та Надії Зими — ви бажаєте оновлення

Багато хвойних голок — бажання оновлення. Багато швейних голок-щось у справах любовних або фінансових ви пустите на самоплив, будьте обережні. Багато поламаних голок — мати розмову з упередженим чиновником.

Висновок

Майже всі тлумачення, пов’язані з голками в сновидіннях – це попередження про насування труднощі, непотрібних або складних клопотах. Але такий сон – не привід засмучуватися і впадати в депресію. Навпаки, це привід озирнутися на оточуючих вас людей і бути обережніше в будь-яких відносинах.

Вам пощастило, тому що ви попереджені про можливий розвиток подій, а це значить, що при бажанні ви зможете уникнути несприятливого результату. Добрих вам снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *