До чого сниться Зять: тлумачення в різних сонниках

Згідно сонником, зять означає, що в сім’ї трапляться деякі зміни. Щоб зрозуміти хороший це знак або поганий, необхідно проаналізувати настрій і дії родича. А так само постаратися відтворити в пам’яті вашу розмову і поведінку.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Розмовляти з зятем за загальним столом – до швидкої заручини дочки. Якщо Новий родич прийшов в білому костюмі, то це так само віщує святкове торжество в цій сім’ї;
  • Годувати в сні зятя і намагатися йому догодити – до марних переживань щастя молодих. Нестримне бажання все контролювати у сновидіння може зламати зароджувалася систему нової сім’ї. Це може призвести до незворотних наслідків;
  • Танцювати з новим родичем уві сні, означає, що матеріальне становище зятя зможе вирішити труднощі не тільки їх сім’ї, а й сновидицей;
  • Знайомитися уві сні з батьками зятя віщує, що вибір дочки зроблений на основі поверхневих почуттів. Дівчина може зробити помилку, якщо її вчасно не зупинити. Такий шлюб триватиме недовго, що спричинить за собою душевні страждання;
  • Бачити уві сні колишнього зятя говорить про те, що слід менше втручатися в життя своєї дитини і дозволити зробити вибір, який вона сама вважає правильним для себе.

Сонник Міллера

Сонник Міллера вважає, що побачений уві сні зять віщує велике сімейне торжество. Швидше за все, це весілля або народження дитини. Якщо ви розмовляли уві сні з зятем, то тлумачення буде залежати від настрою спілкування. Якщо тема була приємна обом, то чекайте хороших новин і грошової премії. Якщо розмова проходила на підвищених тонах, то такий сон віщує конфлікти з домочадцями.

Сонник Ванги

Як вважала Ванга, приснився уві сні зять обіцяє сновидцу віддавати дочок заміж. Якщо участь зятя уві сні мало негативний окрас, то в житті родич обманює і використовує довіру сновидіння в своїх інтересах. Особливо варто звернути увагу на матеріальну сторону цього питання.

Сонник Фрейда

Якщо жінці приснився її майбутній зять, то найближчим часом вона дізнається про заручини своєї дочки. Всі переживання будуть марні, так як вплинути на рішення дочки все одно не вийде. Залишається тільки благословити на щастя. Розпивати алкоголь уві сні з зятем означає, що в житті очікується зближення з цією людиною завдяки сформованим обставинам.

Висновок

Бачити уві сні родичів завжди означає, що очікуються зміни в сім’ї. А настрій цих змін можна зрозуміти завдяки аналізу дій в сновидінні. Довіртеся своїм почуттям, і ви знайдете вірне рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *