До чого сняться гральні карти: тлумачення за різними сонниками для чоловіків і жінок

Взаємодія з цими предметами може бути нешкідливою грою або небезпечним і ризикованим заняттям. До чого сняться гральні карти? Напевно, немає більш скандальної репутації, ніж у цих картонних символічних малюнків, наділених величезною силою влади над людьми. Вважається, що вони значимі тільки в малокультурному проведенні часу для виграшу матеріальних цінностей і розгульного способу життя. А як справа йде по ту сторону свідомості? Якими магічними властивостями наділена колода карт в наших сновидіннях?

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Уві сні навіть така дрібниця, як масть карти і особливість колоди може зіграти роль в тлумаченні:

 • Піки – удача і ризик;
 • Бубни-гроші;
 • Черви-любов;
 • Трефи-робота;
 • Краплені карти – обман;
 • Таро – таємниця;
 • Гральні карти – азарт.

Цікаво! Не тільки масть має значення в розгадці сновидінь, а ще й ранг карти:

 • Туз – здоров’я;
 • Король – зрада;
 • Дама – суперниця;
 • Валет — скритність.

Ви грали на гроші або на інтерес?

 1. До чого сниться грати в карти уві сні, коли на кону стоїть велика сума грошей — це поганий знак. Швидше за все, ви досить швидко захворієте. Хвороба буде тривалою і вимотає вас по всіх напрямках і духовно, і фізично. Якщо за гральним столом сидів ваш родич, то хвороба надається йому.
 2. Як говорить сонник, грати в кари уві сні не гроші і виграти означає, що все не так погано. У реальному житті вас чекає успіх. Ви досягнете бажаної мети, впоравшись з різного роду труднощами.
 3. Якщо уві сні ви виграли гроші, але так і не отримали їх на руки, це означає швидку появу серйозних життєвих труднощів.
 4. Якщо ж ви грали на гроші і програли, то нічого примітного не відбудеться. Ви як би не взяли, те, що вам не належить, переживати в такому випадку нема чого.
 5. Сон, грати в карти в якому вам довелося розваги, без матеріальної підґрунтя – це провісник здійснення ваших бажань. Попереду тільки приємні моменти: одужання від незначної хвороби, вирішення проблем на особистому фронті.

В яку гру ви грали уві сні?

 1. В «дурня» — цей сон не несе в собі нічого, крім вашого жартівливого ставлення до життя. Вам все дається легко. Ніяких додаткових рухів тіла вам робити не потрібно. Продовжуйте в тому ж ритмі.
 2. У ” покер — попередження про виведення комерційних таємниць у партнерів, це може закінчитися плачевно, поставтеся до ризику, як до поганої затії. Обман партнерів по бізнесу теж спливе в самому негарному вигляді.
 3. У “блек-джек” або в “двадцять одне — швидше за все, вам доведеться встрибувати в “останній вагон”. Варто поквапитися зробити цей крок, ймовірність другого шансу незначна. Якщо треба вибрати партнера-вибирайте, інакше залишитеся ні з чим, якщо це місце роботи-то поквапитися варто подвійно, хтось настає вам»на п’яти”.
 4. У “віст” – оскільки це гра командна, то і сон має на увазі становище людини в команді. Вас приймуть за свого в будь-якому колективі. Ви легкі на підйом і мудрі в своїх рішеннях. Місце лідера вам забезпечено, залишається тільки повести народ за собою.
 5. У “преферанс « – в перекладі це слово позначає “перевага”, і воно якнайкраще описує тлумачення сну. Такий сон підказує, що треба зробити вибір, на основі переваг. Проаналізувати ситуацію на особистому фронті і зробити остаточний результат.
  З ким саме ви грали в карти?
 6. Гра з незнайомцями – це попередження, вам слід бути більш обережним у вільнодумстві і висловленні своєї думки при чужих і незнайомих людей. Можливі наклеп і скарги, які потім за собою спричинять неприємні наслідки. Ймовірність бути не так зрозумілим теж має місце бути, і це, можливо, зіпсує ставлення в робочих колах.

Гра в карти з реальними знайомими з життя обіцяє бути приємному сюрпризу в сім’ї. Можливо незаплановане поповнення сімейства. Також обов’язки в будинку стануть приємними, і їх будуть виконувати сумлінно всі, хто буде братися за це. У підсумку-ідилія і лад під вашим дахом.

Як ви грали — чесно чи ні?

 • Якщо ви уві сні шахраювали, граючи в карти, і вас у цьому викрили, то чекайте великий скандал, після чого буде марна трата грошей;
 • Якщо вам вдалося “вийти сухим з води” — не думайте, що і в житті може повторитися сюжет. Тримайте руку на пульсі, інакше понесете великі непередбачені витрати.
 • Якщо в шулерстві був помічений ваш партнер – в реальному житті вам обов’язково випаде шанс засумніватися в чесності і Порядності цієї людини;
 • Як говорить сонник, гральні карти уві сні тасувати і вважати означає, що наяву вам належить успіх;
 • Сон, Карти гральні в якому були крапленими, означає, що варто побоюватися каліцтва і раптових травм. Тривога вас не буде залишати ще довгий час.
 • Починаючи гру, ви розкривали колоду – невідомість і повна загадок, часом неприємних, чекає вас попереду. Втрати, обмани і підробки — це ваша найближча перспектива.

Результат партії — виграш, програш, нічия

До чого сниться гра в карти, яку ви програли – в своїх привязанностях до одного з партнерів ви не будете щасливі, не зможете цю проблему вирішити мирно і після цього залагодити справи гідно. Розчарування чекає обох.

Ви виграєте гру — цей варіант розвитку подій вельми привабливий і наяву. Набуття нових корисних друзів, допоможе в майбутньому залагодити багато проблем і конфліктів. Єдине, що може засмутити це негостинний прийом друзів. Але на такий сумнівний захід краще і не ходити.

Варіант, коли ви прокидаєтеся з незакінченою партією в карти, позначає сумнів в добрих намірах близької, але не рідної людини. Швидше за все, це буде невеликий обман без наслідків для вас.

Розважатися на самоті: ворожіння, будиночки, пасьянси

 1. Бачити уві сні карти гральні і розкладати пасьянс – бути обдуреним в реальному житті і випробувати в зв’язку з цим несправедливе потрясіння. Обман прийде з боку незнайомих людей. Тим не менш, у своє життя ви їх впустите самі.
 2. Будувати карткові будиночки обіцяє отримання хороших новин, які на ділі обернуться помилковими чутками і передчасними надіями. Впадуть, одна за однією, давні мрії.
 3. Ворожіння на гральних картах — найпоширеніше їх застосування в реальному світі, але виявляється, уві сні воно не несе смислове навантаження. Захопившись азартними розвагами і відпочинком “на широку ногу” , Ви розтратите свої силу даремно, здібності не стануть потрібними і в результаті буде завдано шкоди справам.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Грати в карти уві сні — до чого це? Це відображення нашої з вами звичного життя або можливість зробити правильний хід в реальності? Може це шанс змінити своє життя, стати багатшими і успішнішими. На це питання вам дадуть відповідь сонники. Не можна тлумачити свій сон буквально, що, якщо ви виграли в карти уві сні, це повториться і в реальності. Але у вашому сновидінні прихована підказка, розшифрувавши яку, ви зможете уникнути проблем і добитися успіху.

Сонник Міллера — проблеми і неприємності

 • Хвороби пройдуть стороною або зникнуть без сліду за умови, що гра уві сні була на інтерес;
 • Якщо азартна гра, на гроші — це до великих неприємностей і колотнеч. Перепони будуть рости на шляху, як гриби;
 • При програші — вам недобрувати, всі ваші вороги і противники прийдуть в повну бойову готовність і встануть воєдино;
 • Виграти — це виправдання перед світом, зрештою, оточуючі зрозуміють хто ви насправді. Закон перейде на вашу сторону. Тільки доведеться багато працювати;
 • Грати на інтерес і виграти запрошення в гості на хороший банкет, придбання нових хороших друзів;
 • Якщо дружина побачить чоловіка, що грає, то це до викриття останнього перед дружиною;
 • Програти в гру на інтерес-неможливість закінчити розпочату справу. А для закоханої людини — втрата почуттів;
 • У будь-якому випадку виграш в карти, на думку Міллера, це удача в справах «під яким соусом вона б не подавалася».

Сонник Ванги — матеріальні втрати

 • Наснилися Карти гральні-це провісник гарного самопочуття. Збудуться мрії і виправдаються надії. Життя заграє новими фарбами;
 • Гра в карти – вас вважають невиконавчим працівником, ви не виконуєте своїх обов’язків, і начальники можуть це оцінити по достоїнству, що призведе до конфлікту;
 • Гра на гроші — матеріальні втрати;
 • Виграш— проблеми із законами, так як ви їх не дотримуєтеся. Постійне везіння може змінитися бідою;
 • Побачити знайомих, що грають в карти-це застереження про легку наживу, можна сильно постраждати матеріально навіть вже у відпрацьованих моментах.
 • Запечатана нова колода – це символ тривоги і невідомості;
 • Тасувати колоду – клопоти, пов’язані з домашніми поточними справами.

Сонник Фрейда — ви досягнете мети

Гральні карти уві сні в принципі ведуть вас до розуміння, що ваші дії приведуть до заявлених раніше результатів. Подарували колоду карт – сигнал вашої підсвідомості про те, що все не вічно. У кожному народженні закладена смерть. В житті треба розраховувати тільки на себе, свої сили і свої можливості.

Викинули карти в сміття – в найближчому майбутньому, можливо, буде момент відкидання друзями і близькими. Причина буде критися в далекому минулому, що вийшов на огляд випадково. Смак самотності буде супроводжувати вас довго.

Сучасний сонник — ілюзія і розчарування

Бачити карти уві сні — це до помилкових очікувань. Карти символізують марні ілюзії. Розраховувати на хороший результат і благополуччя остаточного результату — не має сенсу. Вплив цих снів на реальне життя занадто примарно і ілюзорно. Багато подій відбуваються з точністю до навпаки. Грати в карти уві сні – це до допущення фатальної помилки в житті.

Висновок

Гра в житті і уві сні – це можливість і бажання придбати будь-яке благо: для себе, для рідних, для коханих. Але виграш уві сні не позначає істотного і миттєвого. Це шанс встигнути виправити, переробити. І на отримання цієї інформації нам дано дуже короткий термін-завдовжки в сон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *