До чого сниться Випивка: тлумачення в різних сонники

Щоб дізнатися, до чого вам наснилися міцні напої, варто згадати деталі і ваші дії уві сні. Як тлумачить сонник, випивка уві сні означає, що сновидіння в реальному житті привертають сумнівні задоволення. Зараз самий момент перестати стримувати себе і відірватися по повній.

Тлумачення в залежності від деталей

  1. Пробувати алкоголь уві сні-ознака збувшихся цілей і надій. Однак дорога випивка говорить про те, що в реальному житті потрібно чимало сил і терпіння для досягнення мети.
  2. Випивати горілку – варто підготуватися до серйозних грошових труднощів, дурним вчинків з боку сновидця. Проте всі втрати несуть тимчасовий характер, не варто відмовлятися від допомоги з боку друзів і близьких.
  3. Бачили з боку, як хтось розпиває? Сон попереджає вас, що є ризик пропустити прекрасний шанс змінити своє майбутнє в кращу сторону.
  4. Розбита пляшка з випивкою принесе сновидцу тільки розчарування і недобрі звістки.
  5. Випивали з померлим родичем? Вам надається шанс домогтися високих перемог у професійній сфері. Згадайте, що вам говорив померлий, його слова – ключ до успіху.
  6. Випивати з друзями коньяк – сновидіння обіцяє сновидцу розчарування в дружбі. Хтось принесе вам чимало проблем, з іншого боку подібні сни проектують наші реальні бажання.

Сонник Міллера

Сонник Міллера трактує сни, в яких присутня випивка, як попередження. Він вважав, що сновидцу належить випробувати сильне почуття любові. В буквальному сенсі у вас зірве дах, не потрібно йти з головою в нові відносини, зберегти тверезий розум.

Сонник Ванги

Випивати з ворогом за одним столом, на думку Ванги, сон — попередження. Приготуйтеся до чергового конфлікту або з’ясування відносин. Випивати уві сні в повній самоті-сновидцу належить незабаром почути неприємні новини. Для молодої дівчини сни з випивкою в компанії знайомих обіцяють їй проблеми у відносинах, можливі так само конфлікти з начальством.

Сонник Фрейда

Сонник стверджує, що випивка сниться тільки тим, хто в реальному житті поводиться розкуто і розпусна зі своїм партнером. Відмова від алкоголю уві сні, дає сновидінню зрозуміти, що пора звільнитися від гнітючих принципів і правил, які не дають розслабитися.

Висновок

Сновидіння з алкоголем досить часте явище. До чого ще може наснитися випивка? Варто задуматися, так як в більшості сонників подібне сновидіння несе негативний характер. Сонник допоможе точніше розтлумачити ваші сни, якщо ви згадайте, що саме ви вживали і які емоції відчували на час сновидінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code