До чого сниться Вишивати: тлумачення в різних сонниках

Як говорить сонник, вишивати уві сні-знак світлого майбутнього, що склалися вдалих відносин і добробуту. Багато залежить від деталей як саме ви вишивали: хрестиком, гладдю, бісером і т. п. Можливо, сплячому необхідно задуматися над своїми діями по відношенню до оточуючих. Варто зважувати всі свої рішення, інакше є ризик потрапити в неприємну ситуацію. До чого сниться вишивка, можна дізнатися з деталей сновидіння…

Тлумачення в залежності від деталей

  • Одруженій дівчині вишивати гладдю-варто підготуватися до додавання в сім’ї в найближчому майбутньому; молода людина якщо бачить аналогічний сон може розраховувати на швидке весілля на дівчині своєї мрії;
  • Вишивати складний малюнок уві сні ікону або картину – значить, Вам чекають важкі справи, в ваших силах їх подолати;
  • Вишивати бісером на думку сонника, означає, що скоро ви повністю поринете в роботу. Так само сновидець знайде нових знайомих, на роботі вас чекає успіх і навіть далека дорога;
  • Вишивали хрестиком уві сні? Незабаром Вас чекає професійний і кар’єрний ріст;
  • Бачити, як хтось вишиває хрестиком – вас намагаються обдурити найближчі родичі;
  • Вишивати червоною ниткою – сон-пророцтво. Подібні сни можуть означати як далеку дорогу, так і обман і зрада;
  • Вишивати ікону з багатьох сонникам трактується як спроби знайти сенс свого життя, а можливо, ви просто переживаєте про своїх рідних і близьких.

Соник Міллера

Сон, в якому сновидиця вишиває, обіцяє їй увагу з боку протилежної статі. Одружений чоловік може розраховувати на появу нового члена сім’ї. Молодій людині, на думку Міллера, подібний сон пророкує швидке одруження.

Сонник Ванги

На думку Ванги, сон в якому ви вишиваєте, уособлює майбутні труднощі. Дивитися на вишивання з боку трактується як обман і зрада кращих друзів.

Сонник Фрейда

Вишивання уві сні, по Фрейду, символізує статевий акт. Для сновидицы бачити, як вона вишиває, означає повне задоволення в ліжку зі своєю другою половинкою. Постійно вишивати уві сні для молодої дівчини – попередження. Безконтрольна зміна статевих партнерів до добра не призведе.

Висновок

Сновидіння, в якому ви вишиваєте, символізують зраду і розчарування в близьких людях. Спящему належить подолати чимало труднощів у житті. Згідно багатьом популярним сонникам, вишивати уві сні означає Мріяти про красиве і міцне кохання. Чим яскравіше вишивка виходить, тим яскравіше ваші бажання. Якщо вам приснилося, як Ви вишиваєте-це говорить про обдумані дії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code