До чого сверблять долоні рук

Свербить долоня? Чекайте гостя. Або грошей. Все залежить від того, яка саме долоня свербить. Є й інші прикмети, пов’язані з цим явищем. Розглянемо їх докладніше.

Свербить права долоня, до чого це?

Не скрізь у світі, але в нашій країні точно – вітаються, потискуючи людині праву руку. Звідси бере коріння і основна прикмета, пов’язана з сверблячкою. Вважається, що свербить вона тому, що ви скоро будете з кимось вітатися. Зазвичай це обіцяє приємну зустріч, як заплановані, так і раптову. Якщо у вас все валиться з рук, то можна заодно дізнатися стать гостя – якого роду предмет впав, того (чоловіка або жінку) і варто чекати. Якщо з руки випало щось середнього роду, то прийде дитина (дитя).

По тому, як саме локалізується свербіж, можна припустити, скільки гостей вас відвідає (або зі скількома відбудеться зустріч поза домом).

  1. Якщо долоня свербить від центру у бік мізинця, то це буде одна людина, в бік великого пальця – два або три.
  2. Якщо свербить ближче до основи пальців, то зустріч буде з великою компанією.
  3. Ближче до зап’ястя – зустріч взагалі під сумнівом, може перенестися в останній момент.

До чого свербить ліва долоня

Вважається, що приходити за грошима краще ліву руку. Невідомо, звідки пішла ця прикмета, але з нею точно пов’язана інша: ліва рука свербить до отримання грошей або до їх витрати, повернення боргів. Якщо перший варіант для вас переважніше, то в той момент, коли ви відчуєте свербіж в долоні, почухайте її про нижню сторону столу, примовляючи:

«Гроші візьму, до столу приберу».

Ще варіант – потер руку об щось червоне, зі словами:

«Тру долоню про червоне, щоб свербіла не марно».

Отже, про те, до чого свербить долоня лівої руки, прикмета каже досить однозначно. Але чи є способи якось вплинути на суму, яку обіцяє подарувати вам доля? Є.

  1. Спосіб перший: як тільки з’явився свербіж, негайно візьміть в ліву руку і потримайте кілька хвилин найбільшу купюру, яка є в будинку.
  2. Спосіб другий: стисніть долоню в кулак і обхопіть її правою рукою. Ваше наближається багатство точно від вас не втече.

Якщо у вас є побоювання, що гроші доведеться не брати, а повертати, потримайте свербіння долоню під струменем води. Це на деякий час відстрочить необхідність повертати борг.

Потенційним прибутком можна поділитися з оточуючими. Візьміть в ліву руку долоню лівої руки того, кому бажаєте фінансового надходження. Тільки майте на увазі, що цей ритуал може «переполовинити» вашу прибуток на користь того, з ким ви поділилися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code