До чого свербить коліно

Ноги взагалі і їх окремі складові, зокрема (стопи, коліна, сідниці тощо) можуть свербіти просто так, із-за алергії на новий порошок. Але свербіж може бути і провісників якоїсь події чи явища у вашому житті. Якщо коліно свербить довше хвилини, і просте почухування зудящего місця не допомагає, значить, доля хоче дати вам знак.

До чого свербить ліве

До труднощів в дорозі

Якщо ви збирайтеся відправитися в далеку поїздку, приготуйтеся до того, що вона не пройде для вас легко і непомітно. Можливі поломки транспорту, втрата багажу та інші дрібні неприємності, які змусять вас добряче понервувати. Але це не означає, що варто відмовитися від поїздки. В кінці цього нелегкого шляху вас чекає винагорода. Відпустку вдасться на всі сто, а ділова поїздка буде мати повний успіх і принесе вам фінансове задоволення або радість виконання задуманого.

До труднощів на роботі або в задуманій справі

  1. Якщо ви збираєтеся взяти участь у ярмарку, вас буде переслідувати паперова тяганина.
  2. Зібралися відкрити свій магазин? Замучать перевірками.
  3. Викликає на килим начальство? Зібралося завалити вас роботою.

Словом, в будь-якому задуманому вами або нав’язаній справі вам доведеться потрудитися на славу для досягнення поставленого завдання. Але в кінці цього шляху вас чекає нагорода у вигляді фінансового заохочення. Участь у ярмарку приверне нових клієнтів, магазин запрацює і буде приносити стабільний прибуток, начальство виплатить велику премію.

Як видно з прикмет, ліве коліно свербить до труднощів, які в результаті приведуть вас до бажаного результату. Так що, якщо коліно відчайдушно свербить, можете сміливо братися за заплановане. Якщо весь час відкладати його на потім, то свербінням не відбудетеся – як вважаю езотерики, ліве коліно накопичує всі наші нереалізовані плани і амбіції.

До чого свербить праве

  1. До сприятливого вирішення сформованої ситуації. Причому, вам навіть не потрібно буде докладати ніяких особливих зусиль для її вирішення – все само влаштується найкращим для вас чином.
  2. До хороших новин про ваших родичів або їх швидкого бажаного приїзду.

Свербить і ліворуч, і праворуч

Одночасний свербіж в обох колінах – на дорозі або до ревнощів. Як казали в старовину, таке явище означає, що людині доведеться схилити коліна в церкві на чужій стороні. Тобто він не просто відправиться в шлях, але і пробуде в місці призначення деякий час. Що стосується ревнощів, то саме той чоловік, у якого сверблять коліна, стане її об’єктом. Не хочете сварки – не провокуйте свою другу половинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code