До чого свербить ліве око: прикмети по днях тижня

Праве око свербить до радості, лівий – до сліз. Так багатьом з нас говорили бабусі, помітивши, як онук чи онука з жорстокістю розчісують повіку або куточок ока. І в цілому вони були праві. Така прикмета існує і передається з покоління в покоління дуже давно.

У слов’ян все, пов’язане з лівою стороною тіла, вважалося не дуже щасливим. Тому і віталися тільки правою рукою, і гроші брали їй же, і лівшів не дуже шанували. Хреститися і подавати милостиню лівою рукою також було заборонено.

Якщо все ж нещасливий очей почав свербіти, просили когось із близьких показати йому «фігу» або відправлялися в церкву, щоб там помолитися і відвести від себе біду і сльози.

Наслідки свербежу також допомагає уточнити час, коли він виник. Давайте розглянемо таке явище по днях тижня.

До чого свербить ліве око у понеділок, у вівторок…

У понеділок – до сварки з друзями або родичами. Сварка буде порожній, на рівному місці. Але, якщо ви не станете тримати себе в руках і йти на компроміси, вона призведе до далекосяжних наслідків.

У вівторок – до фінансових втрат. Дрібних і одноразовим, але здатним зіпсувати вам настрій на цілий день.

У середу – до несподіваної і не дуже радісної зустрічі з людиною, якого вам бачити не хотілося б. Або до сварки під час зустрічі з людиною. Словом, від найближчих за часом зустрічей нічого доброго не ждіть.

У четвер – до сліз. Тим самим, які обіцяла нам бабуся. Але не варто засмучуватися заздалегідь – сльози будуть носити очисний характер. Можливо, вам давно слід було виплеснути напруження, і саме з допомогою вирвалися на волю сліз це вийде зробити.

До чого свербить ліве око в п’ятницю? До розлуки. Причому розлука обов’язково буде зі сльозами, але це не означає, що ви розлучитеся з людиною назавжди. Просто прощання буде дуже емоційним. Але зате тим щасливішим буде майбутня зустріч.

В суботу – до смутку. Необов’язково ви будете плакати, але вам буде сумно, сумно і самотньо навіть у компанії друзів. Нічого страшного – посумувати теж іноді корисно, щоб потім повернутися до радісного життя, відродившись, подібно до птаха Фенікса.

В неділю – до змін. Це єдиний день, коли свербіж в лівому оці необов’язково передвіщає вам розлад. Зміни можуть бути позитивними з такою ж імовірністю, що і негативні.

Вдень або ввечері – що краще?

До речі, краще всього, якщо ліве око свербить ввечері – дія прикмети триває всього до півночі, і, якщо до цього часу ви не встигли поплакати, значить, сльози, розставання, розчарування і фінансові втрати обійдуть вас стороною. До наступного разу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code