До чого свербить сідниця?

Якщо у вас засвербіла сідниця, цілком може статися, що це до пригод, які її чекають (і вас разом з нею). Така жартівлива прикмета гуляє просторами Інтернету. А що кажуть про це явище народні прикмети?

Коли свербить ліва

Для нареченої

Якщо свербить ліва сідниця у нареченої, яка найближчим часом стане законною дружиною, то в шлюбі її чекає багато дітей. Якщо засвербіла права сідниця – варто уважніше придивитися до нареченого, можливо, у нього є проблеми зі вживанням спиртного.

Для незаміжньої жінки

Незаміжньою жінці свербіння в лівій сідниці віщує швидке любовне побачення з цікавим чоловіком. В цілому ж їй варто задуматися про своє особисте життя, зараз для цього якраз настали відповідні часи. До речі, якщо встигнути постукати у вікно, поки триває свербіж, і назвати чоловіче ім’я, то саме ця людина відіграє у вашому житті велику роль.

Для неодруженого чоловіка

Якщо свербить ліва сідниця у чоловіка, прикмета обіцяє йому завал на роботі. Але ваша підвищена працездатність і вміння розгрібати тонни накопичених справ по достоїнству оцінить начальство. Вас помітять, і справа може навіть не обмежитися однією премією… Так що саме час не ледарювати, а активно взятися за працю, відклавши всі інші справи і турботи на потім.

Для одружених і заміжніх

Якщо свербіж виник у замужнего чоловіки або жінки, їх відносини зі своєю половинкою вийдуть на новий рівень. Почуття спалахнуть з новою силою, прокинеться тяга до романтики і подвигів.

Коли свербить права

Для нареченої і заміжніх жінок

Як вже говорилося, для нареченої це поганий знак. Але і для заміжніх жінок він теж не віщує нічого доброго. Зазвичай такі відчуття виникають до отримання поганої новини, а також приходу непроханого гостя, який вам неприємний.

Для незаміжньої жінки

Вільним незаміжнім дівчатам свербіж у правій сідниці пророкує марні клопоти, невдале завершення розпочатої справи, дрібні побутові неприємності, незаплановані витрати, які можуть надовго підірвати фінансове становище. Остерігайтеся найближчим часом давати гроші в борг і здійснювати великі покупки, без яких поки можете обійтися.

Інші прикмети обіцяють власницям зудить сідниці стати об’єктом пліток і домислів, сварки на ґрунті ревнощів, а також отримання поганих звісток.

Для чоловіків

Чоловікам свербіж в цьому місці тіла загрожує неприємностями на роботі. Остерігайтеся поки вступати в конфлікт з керівництвом, це може закінчитися звільненням чи пониженням по службі. Якщо вам належить робоче відрядження, знайдіть спосіб від неї відмовитися. Можливо, постраждає ваша репутація, не виключені також фінансові втрати. Не варто випробовувати фортуну, граючи в азартні ігри або лотерею – удача буде не на вашому боці.

Інші прикмети про свербінні в сідницях

Буває і таке, що свербіж охопив одразу всю попу. Як тоді тлумачити настільки протилежні прикмети? Тут потрібно орієнтуватися на силу свербежу. Якщо він терпимий у незаміжніх дівчат і чоловіків, то їх чекає зустріч з веселою компанією, яка закінчиться забавними пригодами. Якщо ж нестерпний свербіж, пригоди можуть вилитися в проблему.

Для сімейних чоловіків дане явище прогнозує складнощі у сім’ї та на роботі, наступ непростого періоду у житті.

Для заміжньої жінки – марні клопоти, приїзд великої кількості родичів, навалившиеся рутинні справи, які здадуться нескінченними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code