До чого з’явилася миша в квартирі?

У приватному будинку миші – часті гості. Вони шукають тепла і поживи в холодні місяці, особливо якщо рік видався морозним і неврожайним. Але звідки миша в квартирі? Тим більше якщо поверх не перший і будинок в цілому благополучний і відносно новий.

Логічне пояснення появи мишей в квартирі

Для початку – не панікуйте. Все ж миша – це не екзотичний тарантул і не удав в унітазі. Її появі у вашому високоповерхових житло є цілком логічні пояснення.

Переїхала разом з речами

Звучить трохи дивно, але якщо люди переїжджають з приватного будинку, забираючи з сараю тюки з зберігалися там речами (які стали маленькими, зимовими, що вийшли з моди), то в таких тюках можна перевести і мишок. Навіть якщо переїхали не ви, а ваші сусіди, це не гарантія захисту від вторгнення хвостатих гостей – стіни нині роблять такими тонкими, що мишам, яким по зубах навіть бетонні перекриття, прогризти там норку – раз плюнути.

Втекла з клітки

В квартирі завелися миші? Значить, хтось із сусідів тримав цю живність в клітці, звідки був здійснений зухвалу втечу. До речі, не варто думати, що для цього неодмінно потрібно залишити клітку відкритою. Миші, щури і хом’ячки – дуже розумні тваринки, можуть піднімати лапками засувки над поїлкою і годівницею, після чого господарі знаходять їх у найнесподіваніших місцях. Або не знаходять, тому що миша знайшла або прогризла норку і втекла до сусідів.

Мігрувала з підвала

У підвалах старих п’яти – і дев’ятиповерхівок можна зустріти кого завгодно, і миші там точно можуть мешкати. Розселитися звідти по квартирах – справа техніки. Миші подорожують по стояках, сміттєпроводів, організовують колонії під дерев’яними підлогами. Так як плодяться мишки швидко, заселити при належних умовах можуть всю багатоповерхівку.

Миша в квартирі – прикмета добра чи погана?

Найчастіше можна зустріти думку, що появи вусатих і хвостатих норушек обіцяє господарям швидким переїздом в нове житло.

Є й інші прикмети, до чого з’являються миші в квартирі:

  1. До прибутку, якщо звірята щось протягли в житло і тут залишили.
  2. До приємним известиям – якщо вусатого гостя ви побачили тільки раз, а потім він як крізь землю провалився.
  3. До весілля – якщо в квартирі живе незаміжня дівчина відповідного віку.
  4. Удачі, якщо тваринка має білу шерсть.
  5. До невдачі, якщо побачити миші, котра перебігала кімнату, прямо перед важливою зустріччю або подією.

Неприємностями також загрожує велика кількість в квартирі мишачих нірок.

A до чого сняться миші в квартирі? Більшість сонників сходяться на думці, що такий сон обіцяє неприємностями, мишачою метушнею на роботі, дрібними негараздами у сім’ї і побуті. Такий сон – привід озирнутися і пошукати в своєму оточенні «щура» – таємного недоброзичливця, про який вас уві сні попередили норушки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code